320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimuljed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Reisimuljed\'

    aiFo, sa rääkisid kõik ära paremini, kui keegi teine oleks seda suutnud ja selle eest sulle suured tänud
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Reisimuljed\'

      Aifo, vutivestmike virtuoos ja fännikroonikate korüfee, iga sinu sõna oli nagu karge allikavesi, millest hiljem parim villitakse. Lihtsalt mõnus oli mälestuste radadel uitada. Oeh, tänud!
      Rõõmu-
      http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Reisimuljed\'

        Aif- 5 pika miinusega. Miks just miinusega? Et mitte sind ära hellitada ning et sa järgmise reisi ajal veel pikema ja veel lahedama loo kirjutaksid (mis aga juba lähes võimatu on).

        P.S. Kes Tartus on, andku teada endast, olen ise siin neljapäevani.
        http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Reisimuljed\'

          Originally posted by Andy


          Aif- 5 pika miinusega. Miks just miinusega? Et mitte sind ära hellitada ning et sa järgmise reisi ajal veel pikema ja veel lahedama loo kirjutaksid (mis aga juba lähes võimatu on).
          nujah, eks ma olin ike loru kah, et kohe jutti seda va\' kirjatööd ära ei teinud... a mälestused on toredad asjad:P

          samas, kurb see, 2001 aasta balti turniiri mälestusi oldi hulka aktiivsemad kirjutama, ehkki s6itvat rafast oli oluliselt vähem...

          P.S. Kes Tartus on, andku teada endast, olen ise siin neljapäevani.
          v6tan arvesse...

          äkki v6ib neljapäevase ymberpaiknemise koht alata V-tähega ja p6hjus F-tähega?...
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Reisimuljed\'

            See V-town ja F-party on täiesti mõeldavad...polegi seal ammu käinud.Seega keep in touch!!

            Kommentaar

            Working...
            X