320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Briti jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kelechi pennal rikkus kõik ära. Panus kaotatud.

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Kelechi pennal rikkus kõik ära. Panus kaotatud.
      Otsustasin siiski viimase hetkel panustada viigile. Panin veel kombosse ka Che ja Villa viigi. Koef 14.44 ja tootis

      Kommentaar


        mille peale täna panustad siis?

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          mille peale täna panustad siis?
          Shu peaks ju millalgi oma esimese võidu saama. Lüüa nagu on suutnud ka. Ehk suudavad ka hoida. Äkki siis täna tuleb.

          Kommentaar


            Algselt postitas allars Vaata postitust
            Shu peaks ju millalgi oma esimese võidu saama. Lüüa nagu on suutnud ka. Ehk suudavad ka hoida. Äkki siis täna tuleb.
            0,53 väravat mängu kohta ei kvalifitseeru just üleliia optimistlikuks näitajaks, et nad väravaid lüüa suudaks. Nii nukker see olukord muidugi olla ei tohiks. Väravavõimalusi siiski suudetakse veidi luua ja expected goalsi järgi peaks neil 8 asemel 16 väravat olema, mis on liiga suurim erinevus tegelikkusest. Eriti suured käärid tulevad aga xPTS põhjal, mille järgi vääritaks koguni 11,83p enam kui hetkel. Oddside põhjal Sheffieldil täna väärtust pigem ei ole, aga millalgi hakkavad seal asjad kindlasti paremuse suunas liikuma ka turniiritabelis (kui just emotsionaalselt täiesti ära ei laguneta).

            Ja et mitte niisama targutada, siis olen viimasel ajal ka veidi tippliigade suunas vaadanud. Täna tundub parim panus mu jaoks ManU - Wolves btts no @1,9

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              0,53 väravat mängu kohta ei kvalifitseeru just üleliia optimistlikuks näitajaks, et nad väravaid lüüa suudaks. Nii nukker see olukord muidugi olla ei tohiks. Väravavõimalusi siiski suudetakse veidi luua ja expected goalsi järgi peaks neil 8 asemel 16 väravat olema, mis on liiga suurim erinevus tegelikkusest. Eriti suured käärid tulevad aga xPTS põhjal, mille järgi vääritaks koguni 11,83p enam kui hetkel. Oddside põhjal Sheffieldil täna väärtust pigem ei ole, aga millalgi hakkavad seal asjad kindlasti paremuse suunas liikuma ka turniiritabelis (kui just emotsionaalselt täiesti ära ei laguneta).

              Ja et mitte niisama targutada, siis olen viimasel ajal ka veidi tippliigade suunas vaadanud. Täna tundub parim panus mu jaoks ManU - Wolves btts no @1,9
              Selge see. Aga nagu viimased mängud on näidanud, siis selline süvalähenemine ei pruugi alati pädeda. Pigem on antud juhul tegu gamblinguga, aga selliste koefide juures olen ma nõus riske võtma.

              Kommentaar


                ma olen ka gämbler

                Manu+Arsenal+SHU@12

                Vamos

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  ma olen ka gämbler

                  Manu+Arsenal+SHU@12

                  Vamos
                  SHU omanik Abdullah on küll chill vana: kui lendame Championshippi, küll siis Wilder nad premmi tagasi toob.

                  Kommentaar


                    Ei tulnud siiski Shu võitu. Sotoni ja Whu viik ja Arsenali võit läksid siiski täppi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      Otsustasin siiski viimase hetkel panustada viigile. Panin veel kombosse ka Che ja Villa viigi. Koef 14.44 ja tootis
                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      Ei tulnud siiski Shu võitu. Sotoni ja Whu viik ja Arsenali võit läksid siiski täppi.
                      Võitvad panused avaldad alles pärast mänge?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bocadilla Vaata postitust
                        Võitvad panused avaldad alles pärast mänge?
                        Ma pole mingi eriline panustaja, pole siis kunagi sel teemal midagi postitanudki. Vahepeal, kui tuleb tuhin peale, siis panustan. Minu mõte polnud siin enda tegevust pikemalt kirjeldada. Sellisele tasemele, nagu osad tüübid siin, ma ei küündi ega vist soovigi küündida

                        Kommentaar

                        Working...
                        X