320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Briti jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis eksperdid ManU - Chelsea kohta arvavad? William Hillis (viimase aja meelispaigas) pakutakse viimasele koefiks 2,4. Unitedi kaitset ja üldist ebastabiilsust arvesse võttes tundub nagu tasuta raha jagamine.

    Kommentaar


      Algselt postitas Memento Vaata postitust
      Mis eksperdid ManU - Chelsea kohta arvavad? William Hillis (viimase aja meelispaigas) pakutakse viimasele koefiks 2,4. Unitedi kaitset ja üldist ebastabiilsust arvesse võttes tundub nagu tasuta raha jagamine.
      eazymoneyz
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Bolton @ 2,40 17.00 Championshipis.
        Liiga hea kodumeeskonna koefitsient, et mitte kaasa mängida. Boltoni hooaeg on siiani on olnud meeletult sitt, aga nüüd uus treener ja parem mängupilt. Tasub proovida!
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Derby - Wigan @1.81 (lost)
          Barnsley - Bristol City @2.12 (lost)
          Yeovil Town - Rochdale @2.9 (win)
          Wycombe - Dagenham & Redbridge @1.62 (lost)
          Manchester United - Chelsea - Chelsea over 1.25 @1.92 (half lost)
          Tottenham - Newcastle @1,75 (lost)
          Corner taken quickly...

          Kommentaar


            Saame nädalavahetusega rikkaks:
            Newcastle – Liverpool O2,5 @ 1,69
            Brentford Derby O2,5 @ 1,78
            Bristol City – Oldham O2,5 @ 1,78
            MK Dons – Swindon O2,5 @ 1,78
            Ka kombo eelmise neljaga @ 9,5
            City – United O2,5 @ 1,59
            Newcastle(+1) to beat Liverpool @ 1,82
            Arsenal – Burnley U2,5@ 2,40
            Everton – Swansea O2,5@ 1,74
            City – United X2 (double chance) @1,92
            Spurs to beat Villa @2,10
            Villa – Spurs Both teams to score – no@ 1,97
            O2,5 - Vähemalt kolm väravat
            U2,5 - Alla kolme värava
            +1 - Newcastle alustab mängu 1-0 "eduseisus"
            Lisaks oli mõttes ka Evertoni puhas võit Swansea üle (@1,73) ja Chelsea-QPR U,35 (@1,64).

            Kommentaar


              Mulle isiklikult meeldib näiteks Arsenal - Burnley. Aga ma mõtlen Under 3.0 peale. Tuleb väiksem väärtus, samas ehk mingisugune kindlustus.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Mis siis koefitsendiks pakutakse?

                Kommentaar


                  Praegusel hetkel, kui võtta under 3.0, siis jääb kuhugi sinna 1,90-1,94 kanti.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Raisk, see on hea. Ma võtaks selle julgelt. Ma üritan rasvase rinnaga julge hunt olla.

                    Kommentaar


                      Arsenali ebastabiilne kaitseliin
                      Arsenali laatsareti suurus
                      Alexise hea vorm
                      Kiire Walcotti teisel poolajal mängu tulemine (teate küll mida kiired mängijad teisel poolajal, juba tund aega mänginud poiste vastu tegema hakkavad)


                      Burnley äärmiselt sitt vorm
                      Danny Ings


                      Arsenal lööb vähemalt 3, Burnley lööb vähemalt ühe

                      Kommentaar


                        Minu meelest on sellise panuse puhul põhiküsimus selles, kas Burnley lööb värava või mitte. Kui Burnley lööb värava, siis see panus ei mängi. Kui ei löö väravat, siis 4-0 Arsenal kindlasti ei võida. 1-0; 2-0; 3-0 midagi sellist. Sellisel juhul 3-0 puhul saab lihtsalt raha tagasi.

                        Mina isiklikult ei ole selle mängu puhul milleski kindel, aga numbriliselt see panus mulle meeldib.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Viimased 4 Burnly mängu igas tulnud täpselt 4 kolli...aga meeldib United X2 ja Aston villa mängus ei löö mõlemad satsid

                          Kommentaar


                            Arsenal lööb ühe vähem

                            Kommentaar


                              See on ka äge bet: Chelsea – QPR, home team to win + total goals U3,5 @2,13. Või noh, mina sellele lähen igatahes.

                              Kommentaar


                                Bury - Cambridge United / Peterborough - Scunthorpe Kombo @ 2,81
                                Fantasy Match (Triobet) Everton - Liverpool @ 2,1

                                e: Bury odd on vahepeal kukkunud, ennem oli 1,85, nii et sellega kööga. Everton vs Liverpool on buying money.

                                e2: Liverpool tegi oma ära, Everton üllatuslikult ei löönud väravat.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X