320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Briti jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    KUI mul oleks raha ja KUI ma panustaks, SIIS ma mõtleksin tõsiselt WHU-WBA mängus 0:0 viigile panustamisele.
    Miks?
    1. mõlemad meeskonnad mängivad vastastest sõltuvat jalgpalli ehk ollakse harjutud vastase mängu lõhkuma ja ründama kontratega. Ise ehitamine on väga kesine. WBA on nii näiteks võitnud suuri meeskondi, kuid mängudes, kus ise ehitama peavad, ollakse täiesti null.
    2. WBA on mängule vastu tulnud viiemehelise kaitseliiniga. Ees rünnakul Anelka ja Berahino, kes pole väga koos mänginudki. Meeskonda juhendab asendustreener, kes on silma siiani paistnud igas mängus erineva koosseisu mängitamisega ja viikidega.
    3. WHU J. Cole ütles enne mängu, et põhiline lootus on, et midagi juhtub ja kuidagi saadaks 1:0 võit kätte. Et sealt saab edasi vaadata. Ehk tõenäoliselt sellise meelsuse pealt mängule ka minnakse.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      KUI mul oleks raha ja KUI ma panustaks, SIIS ma mõtleksin tõsiselt WHU-WBA mängus 0:0 viigile panustamisele.
      Miks?
      1. mõlemad meeskonnad mängivad vastastest sõltuvat jalgpalli ehk ollakse harjutud vastase mängu lõhkuma ja ründama kontratega. Ise ehitamine on väga kesine. WBA on nii näiteks võitnud suuri meeskondi, kuid mängudes, kus ise ehitama peavad, ollakse täiesti null.
      2. WBA on mängule vastu tulnud viiemehelise kaitseliiniga. Ees rünnakul Anelka ja Berahino, kes pole väga koos mänginudki. Meeskonda juhendab asendustreener, kes on silma siiani paistnud igas mängus erineva koosseisu mängitamisega ja viikidega.
      3. WHU J. Cole ütles enne mängu, et põhiline lootus on, et midagi juhtub ja kuidagi saadaks 1:0 võit kätte. Et sealt saab edasi vaadata. Ehk tõenäoliselt sellise meelsuse pealt mängule ka minnakse.
      Nevermind

      Kommentaar


        #63
        tänaste mängude soovitused(eriti huvitab manu utd mäng)??

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
          tänaste mängude soovitused(eriti huvitab manu utd mäng)??
          Panusta siis mänkule. Võtavad täna võidu.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #65
            Manku on esimesel jaanuaril minu mäletamist mööda üsna kahtlane bet. Rooney põhis ka, vigastusest tagasitulek + võimalik joove. Ei soovita.
            E: both teams to score @1.65 Olybeti järgi (mujal ehk natuke kõrgemgi) tundub enam-vähem hea.
            E2: kahjuks oli mul õigus.
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              #66
              Kui ma ennustasin Manu-Sunderland mängus, et Giggs lööb 1. värava aga ta lõi omavärava (mängu 1. värav siiski), siis kas pilet võidetud või kaotatud?

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas kardo Vaata postitust
                Kui ma ennustasin Manu-Sunderland mängus, et Giggs lööb 1. värava aga ta lõi omavärava (mängu 1. värav siiski), siis kas pilet võidetud või kaotatud?
                Kaotatud loomulikult.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                  Kaotatud loomulikult.
                  Aga ei ole öeldud kummale poole lööma peab, 1. värav on 1. värav.

                  E: pilet kehtetu ja raha tagasi.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas kardo Vaata postitust
                    Aga ei ole öeldud kummale poole lööma peab, 1. värav on 1. värav.

                    E: pilet kehtetu ja raha tagasi.
                    ee, kust kohast sa sellise asja eest raha veel tagasi said?

                    See on siililegi selge, et värava peab lööma ikka õigele poole.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                      ee, kust kohast sa sellise asja eest raha veel tagasi said?

                      See on siililegi selge, et värava peab lööma ikka õigele poole.
                      Unibet

                      Kommentaar


                        #71
                        Coventry - Crawley Town. Valik 1, koef 2 Unibetis

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas kardo Vaata postitust
                          Coventry - Crawley Town. Valik 1, koef 2 Unibetis
                          Millal sul viimati mõni edukas bet oli? Tundub suht count vol2.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Millal sul viimati mõni edukas bet oli? Tundub suht count vol2.
                            Siia kirjutades on jah tulemused kohutavad olnud.

                            Kommentaar


                              #74
                              keegi väravalööjaid näpib täna?

                              Kommentaar


                                #75
                                Suarez?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X