320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hispaania jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Keegi miskit tänase Mallorca - Betise mängu kohta öelda oskab ?

    Igastahes Mallorcal puuduvad Navarro ja Fontas.
    Betis vajaks võitu, et tõusta 6ndaks, et euroopa saada. Mallorca vajaks punkte, et püsima jääda.
    Betise koef 3.
    Sellisel juhul X

    Kommentaar


      #17
      Proovisin 0.0 händit betisele.
      Koef 2.15

      Kommentaar


        #18
        Rayo vs Elche x2 saab koefitsendiga 1.7 ja 2 saab koefiga 3.50 - Rayo lõpetas eelmise hooaja La Liga's kaheksandana, kuid äärmiselt halva kaitsemänguga, lastes endale lüüa 66 väravat ja ise lüües 50. Rayo Vallecano eelmise hooaja suurimad väravakütid Leo ja Piti on klubi vahetanud, ning asemele on toodud mehhiko liigast Joaquin Larrivey ja Nery Castillo - mehed kelle võimetest väga palju infot ei ole, ning statistikat vaadates nad väga palju väravaid ei löö.

        Elche näol on tegemist eelmise hooajal Segunda liiga võitnud meeskonnaga - kes domineeris hispaania tugevuselt teist liigat, kindlustades edasipääsu mitu vooru enne liiga lõppu.

        Kommentaar


          #19
          Ma niivõrd kindel muidugi poleks selles asjas. Rayot nägin mitmel korral ja nad mängisid eelmine hooaeg väga ilusat jalgpalli ning kodus oldi äärmiselt tugevad (kui hooaja lõpp välja jätta).

          Samas, peaks mainima, et lisaks Pitile ja Leole on ära kaotatud rünnaku sama tähtsad lülid Javi Fuego ja Alejandro Dominguez (+ samuti väravate löömisel kaasa aidanud Delibasic). Ning kaitsest kaotati vasakkaitsja Casado ja keskkaitsja Jordi Amat.

          Rayol ilmselt elu väga lihtne pole, kuid pole võimatu, et sellelgi hooajal üllatatakse: treener siiski sama. Mõlemad klubid, eriti Rayo, on üsna suur küsimärk: enne mängu küll midagi peale ei lükkaks.
          sigpic

          Kommentaar


            #20
            23.00 Athletic Bilbao - Osasuna

            Ma ei tea, kes siit, kui palju punkte nopib, aga üks on selge: Bilbao näitas ilusat ja kohati ka imelist jalgpalli võõral väljakul Valladolidi vastu 1. voorus. Osasuna mäng- hea küll nad ei olnud tegelikult nii halb võistkond ja mängujoonise järgi kaotasid nad vaid lihtsate eksimuste tõttu. Aga kes ütleb mulle, et nende kaitse muutub nüüd nädalaga surmkindlaks, eriti võõral väljakul ja eriti veel tugevama võistkonna, kui seda Granada oli.

            Lisaks kõigele vaevlevad tervisehädades sellised kaitseliini ja poolkaitseliini mängijad nagu Lolo, Nino, Satrustegui, De Las Cuevas, Alvaro Cejudo, Miguel Flano. Bilbaol tuleb tagasi Aduriz.

            Ja kuigi see mäng ei toimu veel Bilbao uuel staadionil, vaid hoopis baskirivaalide Real Sociedadi koduväljakul, siiski pole Osasuna võõrsil Bilbao käest punkti juba aastast 2007 saanud. Ja ei oota see mängki midagi head nende jaoks. Tuleb vaid loota sellele Bilbaole tüüpilisele lohakusele, mille tõttu võidakse 3-0 eduseisu maha mängida või rumalaid eksimusi kaitses teha. Seepärast mina isiklikult veel ei julge Bilbao võidule orienteeruda, küll aga meeldib mulle nende rünnak ning ei meeldi Osasuna kaitse. Olen kindel, et Bilbao lööb vähemalt 2 väravat ning 1,80 sellise asja jaoks on minu jaoks liiga väike koefitsent. Küll aga meeldib mulle panus, et Bilbao lööb mõlemal poolajal värava. See küll ei ole sama, aga samamoodi väga tõenäoline.

            Athletic Bilbao lööb värava mõlemal poolajal @2,70.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #21
              23.00 Valladolid - Atletico Madrid
              Atletico Madrid Over 1,5 @1,83

              Ai, kuidas see panus meeldib mulle. Atletico on väga hoos täna ja Valladolid on nende üks lemmikuid tiime. Viimase nelja omavahelise mängu jooksul pole Atletico kordagi alla 2 värava Valladolidile löönud.

              Jah Atletico mängis Champions Liigas suhteliselt pingelise mängu, mis oli siiski kodumäng ning nende hetkel teravaim ründemängija Diego Costa puhkas jalga.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #22
                Nii täna on siis Ronaldo ja Reali kord Barcale vastata, arvestades, mis suur konkurent eile tegi, siis on mida oodata.

                1. Reali -1,5, lausa 1,8 koef, lisaks on over 3,5 2.00, nt Barca mängus oli see 1.50 ja midagi natuke peale. Viimases kolmes Reali liiga mängus on löödud üle 3,5, lisaks siis üks meistrite liiga mäng.

                2. Granada - Valencia - Valencia koef on 2.30, lisaks siis over 2,5 on 1.95, over 2,5 on vist liiga väike, kuna ainult Granada esimeses liiga mängus löödi üle 2,5 värava, kuigi tundub, et Valencia on lõpuks vormi tõusmas, siis need mõlemad pansued oleksid täielikult statistika vastu ( selle hooaja) ehk sisetunne vrs statistika, aga võibolla Valencia peale midagi lükkab siiski, Granada on küll hea, aga üle viigi nad kohe kindlasti ei saa ma usun. Koef on päris suur ilmselt, sest Valencia on see hooaeg mõlemad võõrsil mängud pähe saanud, aga minu jaoks on see 2.30 koef huvitav igastahes ja paneb mõtlema.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Nii täna on siis Ronaldo ja Reali kord Barcale vastata, arvestades, mis suur konkurent eile tegi, siis on mida oodata.

                  1. Reali -1,5, lausa 1,8 koef, lisaks on over 3,5 2.00, nt Barca mängus oli see 1.50 ja midagi natuke peale. Viimases kolmes Reali liiga mängus on löödud üle 3,5, lisaks siis üks meistrite liiga mäng.

                  2. Granada - Valencia - Valencia koef on 2.30, lisaks siis over 2,5 on 1.95, over 2,5 on vist liiga väike, kuna ainult Granada esimeses liiga mängus löödi üle 2,5 värava, kuigi tundub, et Valencia on lõpuks vormi tõusmas, siis need mõlemad pansued oleksid täielikult statistika vastu ( selle hooaja) ehk sisetunne vrs statistika, aga võibolla Valencia peale midagi lükkab siiski, Granada on küll hea, aga üle viigi nad kohe kindlasti ei saa ma usun. Koef on päris suur ilmselt, sest Valencia on see hooaeg mõlemad võõrsil mängud pähe saanud, aga minu jaoks on see 2.30 koef huvitav igastahes ja paneb mõtlema.
                  Reali -1,5 tundub ikka väga ahvatlev. Mis teised arvavad?
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    #24
                    Valladolid - Malaga, Malaga koef on 2.63, ehk ka mingid aasia värgid ja draw no betid toidaks, minu arust väga hea koef. Malagat alahinnatakse ikka tugevalt see aasta.

                    Atletico koef on Reali vastu 5,25? veitsa mööda? ok Real ei ole hetkel ülivõimas, aga favoriidiks peaksin neid ikkagi ja eriti nii tähtsas mängus, aga ikkagi maailma top 10 meeskonna vastu ainult 1.67 koef ja need olid unibeti omad, Bet365. on Atletico võidu koef ju lausa 5.50

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Valladolid - Malaga, Malaga koef on 2.63, ehk ka mingid aasia värgid ja draw no betid toidaks, minu arust väga hea koef. Malagat alahinnatakse ikka tugevalt see aasta.

                      Atletico koef on Reali vastu 5,25? veitsa mööda? ok Real ei ole hetkel ülivõimas, aga favoriidiks peaksin neid ikkagi ja eriti nii tähtsas mängus, aga ikkagi maailma top 10 meeskonna vastu ainult 1.67 koef ja need olid unibeti omad, Bet365. on Atletico võidu koef ju lausa 5.50
                      Atletico Reali mängus tundub loogiliseim bet BTTS, Malaga DnB kombosse näib väga kena.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Valladolid - Malaga, Malaga koef on 2.63, ehk ka mingid aasia värgid ja draw no betid toidaks, minu arust väga hea koef. Malagat alahinnatakse ikka tugevalt see aasta.

                        Atletico koef on Reali vastu 5,25? veitsa mööda? ok Real ei ole hetkel ülivõimas, aga favoriidiks peaksin neid ikkagi ja eriti nii tähtsas mängus, aga ikkagi maailma top 10 meeskonna vastu ainult 1.67 koef ja need olid unibeti omad, Bet365. on Atletico võidu koef ju lausa 5.50
                        Malaga AH 0 1.77 prooviks pigem

                        Kommentaar


                          #27
                          21.00 Villarreal - Granada
                          Granada AH +1,25 @1,87

                          Oi kui vastik sats see Granada on. Oskavad mängu kuivatada. Nad pole see hooaeg veel kellelegi rohkem kui ühe väravaga kaotanud. Selles mängus ei ole neil vaja ka kuhugi tormata. Villarreal on siin favoriit. Ülimugav stardipositsioon, mida on hea kontrarünnakutega arendada.

                          Villarreal on muidugi väga hästi startinud ja Real Madridi vastu oli nende mäng suurepärane. Kuid kui nüüd hetkeks mõelda, siis isegi Elche oli Reali vastu super. Villarreal aga kaotas eelmises voorus Betisele ilma eriliste võimalusteta. Usun, et Villarreal on suuteline võitma seda mängu, aga koefitsendid on raudselt liiga madalad kollase allveelaeva peale.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            #28
                            19.00 Mirandes - Alaves
                            Mirandes draw no bet @1,72

                            Mäletate seda Alavesi võistkonda, kes 2001. aastal Liverpooli vastu UEFA Cupi finaalis madistas. Steven Gerrard lõi ka tolleses mängus värava muideks.

                            Mirandes mängis Copa del Rey poolfinaalis 2 aastat tagasi, mis pole ka üldse halb tulemus.

                            Aga see kõik on ajalugu. Hetkel on Alaves tõusiku rollis ja mängu ei saa nad kohe kuidagi käima, kuigi kvaliteetseid mängijaid nagu oleks. Pole selles Segunda mängus midagi nii erilist, tüüpiline mäng on oodata, kus kodune võistkond kergelt domineerib ja omab suuremaid šansse võidule, pealegi on Mirandes enda kohta päris heas hoos.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #29
                              21.00 Osasuna - Barcelona
                              1st Half Over 1,25 @1,88

                              Eks Barcelona ei ole enam Hispaanias selline hävitamis- ja skoorimismasin, nagu ta 3-4 aastat tagasi oli. Aga minu meelest on Kataloonia võistkonnal piisavalt oskusi, et juba esimese poolajaga kõik ära otsustada selles mängus. Pealegi on neil piisavalt motivatsiooni, et mitte teisele poolajale seda asja jätta.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #30
                                22:00
                                Valladolid - Sevilla 2.75 draw no bet 2.00

                                Kommentaar

                                Working...
                                X