320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    HT: Levadia (Est) 0-1 Sillamae Kalev (Est)

    Sinna need rahad läksid. Aitäh "tipi" eest!
    Ei olnudki 100% fixitud mäng.

    Aga kui tõsisemalt rääkida, siis sai liigselt Levadia pressiteenistust usutud, mille kohaselt ka A koondislased kaasa löövad. Tundus kahtlane, aga selline allikas võiks siiski usaldusväärne olema. Ja mis seal salata, alahindasin ka Sillamäe koosseisu, mis ei olnudki nii piinlik kui ma eeldasin. Levadia esitus muidugi ka alla igasugust arvestust.

    Kommentaar


      Inimesed kes tegid Romario soovituse järgi Bet365es panuse piisas vaid enne mängu jalgpall.ee-s koosseise vaadata ja siis "cashout" teha- kaotus vaid paar eurot.
      Suhkruhaige

      Kommentaar


        Ma usun, et ega kontorid väga enda koefitsiente ei muuda ka siis kui koosseisud on ilmunud, seega on tõesti hea mõte teha panus alles siis kui jalgpall.ee lehel on koosseisud ka olemas
        Pole ise triosid ega teisi Eesti omasi nüüd vaadanud (reeglina ei vaatagi) aga bet365 pakub nendele lives ka ehk siis võib ka nö hiljaks jääda panusega kui koosseisud jäävad hiljaks.

        Kommentaar


          Hehe vaatan, et siin alamfoorumis enam edit nuppu kasutada ei saa ja autor on vist SBT kui ma ei eksi
          Anyway, seoses Milanista postitusega, kas Eesti kontorid vist cash-outi ei pakugi ju?

          Kommentaar


            Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
            Hehe vaatan, et siin alamfoorumis enam edit nuppu kasutada ei saa ja autor on vist SBT kui ma ei eksi
            Anyway, seoses Milanista postitusega, kas Eesti kontorid vist cash-outi ei pakugi ju?
            PAFis minu meelest oli. Aga pafis pole vist nendele mängudele koefitsiente.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Eesti kontorid ei paku jah aga no võimalik on endale vastu ka panustada, kaotad ilmselt natuke rohkem aga siiski mitte kogu raha.
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                Lugedes eilset Romario arvamust, võttis kohe kergelt muigama, aga ei riskinud "tarka" mängida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Ei olnudki 100% fixitud mäng.

                  Aga kui tõsisemalt rääkida, siis sai liigselt Levadia pressiteenistust usutud, mille kohaselt ka A koondislased kaasa löövad. Tundus kahtlane, aga selline allikas võiks siiski usaldusväärne olema. Ja mis seal salata, alahindasin ka Sillamäe koosseisu, mis ei olnudki nii piinlik kui ma eeldasin. Levadia esitus muidugi ka alla igasugust arvestust.
                  See Levadia eilne kiri oligi seletamatu, sest panna nimekirja 2 Venemaal viibivat noort oli ilmselge lati alt hüppamine. Isegi, kui poisid oleks rongiga naasnud, siis vaevalt nad mänguvõimelised olnuks. Noori tuleb usaldada, aga mitte sellise katsumuse järel.

                  Kommentaar


                    Järgmine kord võiksid kindlasti kommenteerida, Urmar! See ei ole targutamine vaid pigem produktiivne arutlus mis paneb siis ka teisi rohkem kalkuleerima enda panuste üle. Targutamine ongi pigem siis kui see on tagant järgi...
                    Eks Romario läks jah selle peale välja, et tuleb tugevaim koosseis vms. Läks nagu läks, tavaliselt saab temalt häid tippe!

                    Ise võtsin Lev - Sil esimese poolaja laivis (0-1) Sillamäe dnb (1.57) + Infonet dnb (2.5) aga viimase mänguga hetkel seisu poolest midagi kiita pole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                      Järgmine kord võiksid kindlasti kommenteerida, Urmar! See ei ole targutamine vaid pigem produktiivne arutlus mis paneb siis ka teisi rohkem kalkuleerima enda panuste üle. Targutamine ongi pigem siis kui see on tagant järgi...
                      Eks Romario läks jah selle peale välja, et tuleb tugevaim koosseis vms. Läks nagu läks, tavaliselt saab temalt häid tippe!

                      Ise võtsin Lev - Sil esimese poolaja laivis (0-1) Sillamäe dnb (1.57) + Infonet dnb (2.5) aga viimase mänguga hetkel seisu poolest midagi kiita pole.
                      Eks ta ole, kui oleks kohe öelnud ja mööda pannud, oleks ka jama olnud. Ma ei tegele panustamisega, seega oli minu jaoks see panus ise samuti arusaamatu.

                      Kommentaar


                        Teises mängus on seis ühe portaali andmetel 1:0 Kaljule (kasutan nende tavaliselt korrektset infot), aga väravalööjaks on märgitud Vosko, kes on hoopis Infol varus, seega on veidi kahtlane see seis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Teises mängus on seis ühe portaali andmetel 1:0 Kaljule (kasutan nende tavaliselt korrektset infot), aga väravalööjaks on märgitud Vosko, kes on hoopis Infol varus, seega on veidi kahtlane see seis.

                          Hah täitsa vahva ju kui Vosko vastaste varupingilt skoori teeb
                          Bet365 näitab viiki nüüd.
                          Igatahes kui sa panustamisega ka ei tegele siis teinekord kui aega ja viitsimist on siis info oleks väga teretulnud!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Lugedes eilset Romario arvamust, võttis kohe kergelt muigama, aga ei riskinud "tarka" mängida.
                            Oleksid võinud jah enne mängu oma arvamuse sisse visata, selle eest keegi hukka ei mõista. Praegu jäi küll mulje et -RoMaRiO- oli oma "tipi" kirjutamise ajal raskes tupsu joobes.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ega ma Sillamäest midagi ei teadnud, aga Levadia heas hoos võis küll kahelda, esiteks oli neil mitu meest just Araabiast tulnud ja Eestisse tulevate uustulnukate headuses võib nagu ikka kahelda. Enamuses ei vasta nende eeldatavad võimed tegelikkusele.

                              Kommentaar


                                Keegi kirjutas täna foorumis, et Sillamäe buss pani kraavi, tundub, et mehed pole veel mänguks toibunud. 20 minutit Flora vastu mängitud ja 6:1. Wow.
                                (Positiivne muidugi et midagi hullu vist ei olnud selles kraavisõidus)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X