Lehekülg 1, kokku 7 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 132
    Administraator Kasutaja Tanel avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Kaugete riikide jalgpall

Siin võite rääkida veidi eksootilisemate riikide liigadele ja karikavõistlustele panustamisega seonduvast. Brasiilia liiga, Copa Libertadores, Araabia, Aasia jne. Kõik väljaspool Euroopat.

Professionaal Kasutaja J.R.I.M avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

http://www.flashscore.com/match/CtZddEPN/#match-summary

Cerro Porteno - Santa Fe

http://www.flashscore.com/match/08jRJ79E/#match-summary

Santa Fe - Llaneros

Kaks mängu pm üksteise otsa ja tänu sellele on klubi 2 ks jaotatud. Tähelepanu tuleks panna Santa Fe ja Llanerose mängule, kus Santa Fe peaks kasutama nooremaid mängijaid.

casanova Kasutaja moosin2gu avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Santos - Mirassol(6,8) ja X2(2.75)

Santosel puudub kolm tähtsat mängijat. Proovida tasub

Algupärane

Woow, keegi betib ka sellist jalgpalli. Ma ise põhiliselt Brasiilia, Tšiili, Argentina ja Copa Libertadorest. Ma võin ka häid tipe hakata siia panema, kuna olen liigade, meeskondade ja mängijatega tõenäoliselt paremini kursis kui 99,9% eestlastest.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas moosin2gu Vaata postitust
    Santos - Mirassol(6,8) ja X2(2.75)

Santosel puudub kolm tähtsat mängijat. Proovida tasub
    Brasiilia jalgpallis pole sellist asja, et kui keegi on vigastatud, on kohe meeskonnal probleem. Seal on igal meeskonnal vähemalt kahe algkoosseisu jagu mängijaid ning rotatsioon on võrreldes Euroopa liigadega massiivne. Aga see on tõesti bet, mida proovida. Ise vaataks pigem both teams to score poole.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Asjahuviline Kasutaja Delfino avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Ei leia nagu.. Kuna see mäng peaks toimuma muidu?

Simpson Kasutaja Bart avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    Ei leia nagu.. Kuna see mäng peaks toimuma muidu?

ca 9 tunni pärast või nii. Mingi kell 2 öösel peaks olema.
    Adiós amigos

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Woow, keegi betib ka sellist jalgpalli. Ma ise põhiliselt Brasiilia, Tšiili, Argentina ja Copa Libertadorest. Ma võin ka häid tipe hakata siia panema, kuna olen liigade, meeskondade ja mängijatega tõenäoliselt paremini kursis kui 99,9% eestlastest.
    Jah, L-Ameerika jalgpallis on mõned iseloomulikud jooned: palju penalte, vähe väravaid (tihti lüüakse mängu ainuke koll viimasel veerandtunnil), kodumeeskond taha jääb, siis on pm alati järgmine tiim skoorima (kui jõuvahekorrad pole väga selged), kohtunikud vahel ebapädevad. Aga enamasti on hea manner bettimiseks, mängupilt ütleb päris kenasti ära, kuhu poole pall liigub. Vähemalt mina olen selliste kogemustega...

Algupärane

Kas ma just avastasin L-Ameerika jalgpalli jälgiva isiku? Woow, ma arvasin, et ma mingi raudselt ainus. Su jutt on väga õige, kuid ei taha nõustuda, et vähe väravaid. Pigem on asi ettearvamatuses.

Eelmisest hooajast on endiselt meeles Atletico Mineiro mäng, kus nende võõrsilmängu koef oli 3,2 ja mul oli seal mõnikümmend eurot peal. Kiiresti jäädi aga 1:3 taha ja ma kaotasin usu ning läksin snäki tegema (ca kell 3 öösel). Tagasi tulles ja uusi mänge valides avastasin, et käimas oli 93. minut ja Mineiro oli 4:3 ees ja võitnud mängu.

Samamoodi võlus mind tollal veel Eduardo Vargas & Co nimedega Tšiili meeskond Universidad de Chile, kes näitas samuti nauditavat kiiret mängu ning võitis ka Copa Libertadores karika.

Väravate peale ei panusta ma pea kunagi, pigem meeldib laivis kaasa mängida. Vahel ka magusaid võõrsilmängude koefe võtta, parim valik on tavaliselt BTTS kui võõrsilmeeskond on tugevam (a'la Atletico Mineiro) ja kodumeeskond tugev (näiteks Arsenal). Näite tulemus oli Arsenal - Atletico Mineiro 2:5.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

Kuidas võtta, loomulikult ei kõnele kõikidest L-Ameerika meeskondadest, see on iseenesest arusaadav, kuid 0:0, 1:0 ja 0:1 mängudega peab lihtsalt arvestama. Mängin ainult live betis mänge kaasa, eile näiteks sain first team to score 3.6 koefiga Real Garcilaso - Juan Aurich mängus, Aurichi peale bettisin. Seis jäi 2:1, 2 väravat tuli penaltidest, ja kõik löödi enam-vähem viimasel veerandtunnil.

casanova Kasutaja moosin2gu avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

Dallas(2.10) - Real Salt Lake
    San Jose(1.95) - Seattle

Algupärane

Tänased soovitused:
    21.00 Guarani SP - Corinthians SP - Corinthiansi võit @1,65
    23.00 Mogi Mirim SP - Mirassol SP - Mogi Mirim võit @1,70

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Kas ma just avastasin L-Ameerika jalgpalli jälgiva isiku? Woow, ma arvasin, et ma mingi raudselt ainus. Su jutt on väga õige, kuid ei taha nõustuda, et vähe väravaid. Pigem on asi ettearvamatuses.
    OT, aga näiteks mina üritan iga nädal mõne Paulista või Gaucho mängu ära vaadata, et ka mina olen täitsa huviline. Kahjuks Libertadoresit ebanormaalsete kellaaegade tõttu ei suuda peaaegu mitte kunagi vaadata.
    Panustamisega veel ei tegele ise

Aga ainuke pole sa vist küll 100%

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    OT, aga näiteks mina üritan iga nädal mõne Paulista või Gaucho mängu ära vaadata, et ka mina olen täitsa huviline. Kahjuks Libertadoresit ebanormaalsete kellaaegade tõttu ei suuda peaaegu mitte kunagi vaadata.
    Panustamisega veel ei tegele ise

Aga ainuke pole sa vist küll 100%
    Respekt, rõõm näha, et polegi ainuke. Ma just Libertadores mänge suurima huviga jälgingi, Brasiiliat ka päris tihedalt

Punane Kasutaja Busby avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Tänased soovitused:
    21.00 Guarani SP - Corinthians SP - Corinthiansi võit @1,65
    23.00 Mogi Mirim SP - Mirassol SP - Mogi Mirim võit @1,70
    Suured tänud, Mogi Mirimi pealt teenisin tänu Mirassoli varasele väravale soliidselt.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Busby Vaata postitust
    Suured tänud, Mogi Mirimi pealt teenisin tänu Mirassoli varasele väravale soliidselt.
    Pole tänu väärt!

Ja ma arvan, et oleks suurepärane, kui siia tekiks a'la Lõuna-Ameerika jalgpalli arutelu ja ma panen ka hea meelega edaspidigi vihjeid siia, kui tõesti soovijaid on. Lisaks UEFA Meistrite liigale on L-A jalgpall koht, mis mulle märgatavalt vaid plussi on toonud.

Eesti koondislane Kasutaja idikas avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2011

Algupärane

Pole tänu väärt!

Ja ma arvan, et oleks suurepärane, kui siia tekiks a'la Lõuna-Ameerika jalgpalli arutelu ja ma panen ka hea meelega edaspidigi vihjeid siia, kui tõesti soovijaid on. Lisaks UEFA Meistrite liigale on L-A jalgpall koht, mis mulle märgatavalt vaid plussi on toonud.
    Tänud minu poolt ka, panin täpselt selle sama kombo ja korralik koefitsent tuli koju.

Algupärane

Rõõm näha, et mu soovitustest kasu oli. Kuna huvi oli, siis jätkan tipidega.

Tänased soovitused, lisasin selgitused:

Mirassol SP - Palmeiras SP - Palmeiras @1,95 (kell 00.30)

Pärast relegatsiooni Serie A'st on Palmeiras uuestisündinud meeskond ning oskab mängida. Vorm on neil väga hea, ees noored talendikad Leandro ja Kleber, keskel mitmed vanemad ja kindlamad mehed. Koef on kindlasti riski väärt, kuid kindlasti secure'in beti BTTS-iga.

Ponta Preta SP - Botafogo SP - Ponta Preta @1,75 (kell 00.30)

Ponte Preta mängib kodus Botafogoga, kes pole see kuulus Serie A klubi, vaid hulga nõrgem. Ponte Preta oli juba eelmisel hooajal väga ohtlik meeskond ning kodus ei näe neid küll kaotamas. Lisaks asutakse piirkondlikel hetkel teisel kohal. NB! Preta kaotas kodus viimati eelmise aasta augustis!

Paulista Jundiai SP - Sao Paulo SP - Sao Paolo @1,70 (kell 03.00)

Kodumeeskond on kindlasti motiveeritud suurte nimede vastu, kuid ei näe neid võitmas. Sao Paolo on väga hullu nimekirja mängijatest kokku pannud, kuid kokkumäng on neil olematu ja võidud tulevad pigem raskelt. Sao Paolo minu arvates üks parim ründaja Osvaldo on koondise juures, ja pead ei anna, et ta täna kaasa teeb. Samas, kui näete alg11-s Luis Fabianot (ja Cortezi), andke minna!

Algupärane

Uskumatu! Kui te olete järginud kõiki mu viite soovitust, pole te ühegi mänguga kahjumis, vaid hoopiski väga kenas kasumis!

Keegi järgis ka mu soovitusi?

Tulemused:
    Mirassol - Palmeiras 6:2 (mu vaist ei vedanud alt ja BTTS oli suurepärane secure'imis viis)
    Ponta Preta - Botafogo 1:0
    Paulista - Sao Paolo 0:2

Asjahuviline Kasutaja Delfino avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Uskumatu! Kui te olete järginud kõiki mu viite soovitust, pole te ühegi mänguga kahjumis, vaid hoopiski väga kenas kasumis!

Keegi järgis ka mu soovitusi?

Tulemused:
    Mirassol - Palmeiras 6:2 (mu vaist ei vedanud alt ja BTTS oli suurepärane secure'imis viis)
    Ponta Preta - Botafogo 1:0
    Paulista - Sao Paolo 0:2
    Kiitused hea töö eest! Jätka samas vaimus

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud