320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaugete riikide jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Busby Vaata postitust
    Suured tänud, Mogi Mirimi pealt teenisin tänu Mirassoli varasele väravale soliidselt.
    Pole tänu väärt!

    Ja ma arvan, et oleks suurepärane, kui siia tekiks a'la Lõuna-Ameerika jalgpalli arutelu ja ma panen ka hea meelega edaspidigi vihjeid siia, kui tõesti soovijaid on. Lisaks UEFA Meistrite liigale on L-A jalgpall koht, mis mulle märgatavalt vaid plussi on toonud.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Pole tänu väärt!

      Ja ma arvan, et oleks suurepärane, kui siia tekiks a'la Lõuna-Ameerika jalgpalli arutelu ja ma panen ka hea meelega edaspidigi vihjeid siia, kui tõesti soovijaid on. Lisaks UEFA Meistrite liigale on L-A jalgpall koht, mis mulle märgatavalt vaid plussi on toonud.
      Tänud minu poolt ka, panin täpselt selle sama kombo ja korralik koefitsent tuli koju.

      Kommentaar


        #18
        Rõõm näha, et mu soovitustest kasu oli. Kuna huvi oli, siis jätkan tipidega.

        Tänased soovitused, lisasin selgitused:

        Mirassol SP - Palmeiras SP - Palmeiras @1,95 (kell 00.30)

        Pärast relegatsiooni Serie A'st on Palmeiras uuestisündinud meeskond ning oskab mängida. Vorm on neil väga hea, ees noored talendikad Leandro ja Kleber, keskel mitmed vanemad ja kindlamad mehed. Koef on kindlasti riski väärt, kuid kindlasti secure'in beti BTTS-iga.

        Ponta Preta SP - Botafogo SP - Ponta Preta @1,75 (kell 00.30)

        Ponte Preta mängib kodus Botafogoga, kes pole see kuulus Serie A klubi, vaid hulga nõrgem. Ponte Preta oli juba eelmisel hooajal väga ohtlik meeskond ning kodus ei näe neid küll kaotamas. Lisaks asutakse piirkondlikel hetkel teisel kohal. NB! Preta kaotas kodus viimati eelmise aasta augustis!

        Paulista Jundiai SP - Sao Paulo SP - Sao Paolo @1,70 (kell 03.00)

        Kodumeeskond on kindlasti motiveeritud suurte nimede vastu, kuid ei näe neid võitmas. Sao Paolo on väga hullu nimekirja mängijatest kokku pannud, kuid kokkumäng on neil olematu ja võidud tulevad pigem raskelt. Sao Paolo minu arvates üks parim ründaja Osvaldo on koondise juures, ja pead ei anna, et ta täna kaasa teeb. Samas, kui näete alg11-s Luis Fabianot (ja Cortezi), andke minna!
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          #19
          Uskumatu! Kui te olete järginud kõiki mu viite soovitust, pole te ühegi mänguga kahjumis, vaid hoopiski väga kenas kasumis!

          Keegi järgis ka mu soovitusi?

          Tulemused:
          Mirassol - Palmeiras 6:2 (mu vaist ei vedanud alt ja BTTS oli suurepärane secure'imis viis)
          Ponta Preta - Botafogo 1:0
          Paulista - Sao Paolo 0:2
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Uskumatu! Kui te olete järginud kõiki mu viite soovitust, pole te ühegi mänguga kahjumis, vaid hoopiski väga kenas kasumis!

            Keegi järgis ka mu soovitusi?

            Tulemused:
            Mirassol - Palmeiras 6:2 (mu vaist ei vedanud alt ja BTTS oli suurepärane secure'imis viis)
            Ponta Preta - Botafogo 1:0
            Paulista - Sao Paolo 0:2
            Kiitused hea töö eest! Jätka samas vaimus

            Kommentaar


              #21
              Tänud ka minu poolt! panin Ponta Preta võidule ja Sao Paolo Dnb. Kuna ise ei tea selles liigast küll midagi siis oli suht õnne peale

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Pes Vaata postitust
                Tänud ka minu poolt! panin Ponta Preta võidule ja Sao Paolo Dnb. Kuna ise ei tea selles liigast küll midagi siis oli suht õnne peale
                Rõõm kuulda. Andke ikka teada, kui kasutasite, ehk kui edukalt ennustan, siis premeerige mind tagasisidega. Siis panen veel mammusid siia. Muidu väga pole motti
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  #23
                  Tänase Brasiilia kohta ka miskit head?

                  Kommentaar


                    #24
                    River Plate kodus 2,25, mis arvate?

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      River Plate kodus 2,25, mis arvate?
                      0:0 jäi, aga umbes 5 minutise uurimise järel oleks selle mängu prügikasti visata saanud. River Plate on kõva nimi, sisu selle taga on praegusel seisul väga keskpärane. Velez seevastu on Argentina parim tiim. Tabel väidab küll teistpidist, aga Copa Libertadores kallutab Clausurade seise.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #26
                        Sao Paolo - Corinthians 1 2.20

                        Sao Paolo kaotas liigas viimati veebruaris ja sedagi Santosele (nägin isegi seda mängu). Corinthiansil on olnud suht kõikuv vorm ja tabeli esiotsa meeskondade vastu on raskustes oldud. Sao Paolo on kodus ja ka Luis Fabiano on imelises hoos, niiet suht hea bet tundub olevat

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                          Sao Paolo - Corinthians 1 2.20

                          Sao Paolo kaotas liigas viimati veebruaris ja sedagi Santosele (nägin isegi seda mängu). Corinthiansil on olnud suht kõikuv vorm ja tabeli esiotsa meeskondade vastu on raskustes oldud. Sao Paolo on kodus ja ka Luis Fabiano on imelises hoos, niiet suht hea bet tundub olevat
                          Koef on suur tänu eesootavale Copa Libertadores mängule, kus Sao Paolo võib mõnele mehele puhkust anda. Sao Paolo vajab võitu, et alagrupist edasi pääsemise eest võidelda, Corinthiansil on hulga kergem, neid rahuldaks ilmselt ka viik. Koef on muidugi hea, kuid ma kardaks pigem 0:0 või 1:1 viiki siit. Kindlasti proovin Sao Paolo esimesena skoorima panna.
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            #28
                            Tänased soovitused:

                            Passo Fundo RS - Gremio RS - Gremio @1,65 (kell 22.00)
                            Gremiol ootab ees Copa Libertadores mäng, kuid siiski omab see väärtust.

                            Sao Caetano SP - Mogi Mirim SP - BTTS (kell 00.30)
                            Need kaks meeskonda löövad mõlemad ära misiganes ka koef poleks.
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              #29
                              Kes tahab hullu riski, soovitan hittida Palmeiras - Tigre mängul Tigre võitu koefiga 4,40. Absurdselt suur koef, sest Tigre vajab võitu ja Palmeirasel pool koosseisu audis, lisaks kaitse on kohutav. Ise panen mõlemad skoorima ja ootan väravaid vähemalt nii 3-4 ikka
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                #30
                                Vaatasin, et Palmeirasel hea koef ja taustauuringut ei teinud ning võib öelda, et toitis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X