320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaugete riikide jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    football2u täna ka miskit soovitusi?

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
      football2u täna ka miskit soovitusi?
      Ikka.

      Atletico Belo Horizonte MG - Arsenal de Sarandí (04.04 kell 4.00)

      Minu kõige oodatum mäng!!! Mineiro võit on kindel, kuid soovitan proovida midagi huvitavamat. Näiteks vähemalt 4-5 väravat, mõlemad skoorima. Valik on lai ja sellest mängust eeldan kõige suuremat tulevärki. Eelmine omavaheline mäng lõppes 5:2 brassidele ja ärge arvake, et ma puhtalt selle mängu pealt neid soovitusi teile annan

      Üle 3,5 värava koefiga 2,8!

      Millonarios - Corinthians SP - Corinhians @2,70 (04.04 kell 4.00)

      Miks? Aga miks mitte! Millionaros on kõva Kolumbia klubi, kuid Corinhians on paberil tugev ning samuti väga võimsa ründeliiniga. Draw no Bet on kindlasti mõistlik valik siin.

      Universidad de Chile - Olimpia Asuncion - UdC @1,68 (05.04 kell 3.30)

      Jälgin pidevalt UdC mänge ning see mäng on neil võitu vaja ning kodus see ka saadakse. Meeskond on suutnud mullused tegijad asendada vaikselt ning see on hea koef.

      The Strongest - Sao Paolo - Sao Paolo @3,45 (05.04 kell 3.30)

      The Strongest on suurepärane näide koduväljakueelisest Lõuna-Ameerikas. Boliivias kõigil alati raske mängida ning The Strongest on saavutanud suurepäraseid tulemusi kodus. Võõrsil aga ollakse kohutavad ning minu optimismi nende vastu panustamiseks lisab veel, et Atletico Mineiro lahkus sealt raske 2:1 võiduga ning miks ei peaks sama suutma ka Brasiilia hiid Sao Paolo. Koef ka mammu

      Soovitus: kui olete ebakindlad, kindlustage betid BTTS-iga ja kasutage ka DnB võimalust. Mu soovituste taga ei ole tunde numbrite jõllitamist, vaid vaist + ligi kolmeaastane kogemus Lõuna-Ameerika jalgpallis. Enim ootan, et Sao Paolo tooks võidu ära ning Atletico Mineiro väravaid!

      Edu!
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        #33
        T2nud soovituste eest, olen ka sinu tipe j2lginud hoolega. V6ib olla saaksid natukene varem need siia yles panna j2rgminekord kui v6imalust on

        Kommentaar


          #34
          Kuigi ma ca 10 minutit enne mängude lõppu suutsin unne vajuda, siis hommikul pidin südari saama: mõlemad betid võitsid ning ma olin need kombosse pannud ehk Corinthiansi võit (2,7) ja Mineiro üle 3,5 värava (koef 2,8) ehk senine suurim raha duubeldamine oli hommikul kontol!!!

          Norm egolaks!
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            #35
            Kes tahab niiöelda easy money täna teenida, siis Nacional (1,7) & UdC (1,68) kombona annab soliidse 2.86. Esimene omavaheline mäng lõppes Nacionali 3:2 võõrsilvõiduga ning tegu on väga olulise mänguga just alagrupist edasipääsemise suhtes. UdC alagrupis kolmas ja must win mäng!
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              #36
              Sai ka over 3,5 ja Corinthians ära proovitud üksikpanustena. Hästi paned Sai esimest mängu streami vahendusel ka vaadatud ja paugutamine hakkas põhimõtselt kohe alguses pihta:P

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                Sai ka over 3,5 ja Corinthians ära proovitud üksikpanustena. Hästi paned Sai esimest mängu streami vahendusel ka vaadatud ja paugutamine hakkas põhimõtselt kohe alguses pihta:P
                Väravates polnud kahtlustki, Corinthians üllatas pigem, sest esimese poolaja saadi korraliku survet. Jätkan-jätkan

                Lisaks teen täna ühe analoogse toitva kombo, mille ka siia panen kui jõuan.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  #38
                  Respect mees, tead millest räägid ! Väga tubli !

                  Kommentaar


                    #39
                    Suurepärased tipid, peaaegu kõik on täpipealt õiged ja ideaalne töö! Kiitus.

                    Kommentaar


                      #40
                      Sao Paulo on suht kohutav seni olnud, koosseis on üsna selline, mida vähetähtsamates liigamängudes seni kasutatud on. Luis Fabiano ka üldse puudu, seega raske näha hetkel seda magusat koefi ära tulemas. Aga loodame!

                      UdC on rünnakul suhteliselt terav, kuid Olimpia on neile väga palju probleeme valmistamas. Raskelt tuleb suure tipilisti teine pool.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        #41
                        pole ullu

                        Kommentaar


                          #42
                          Muidugi mitte! Kokkuvõttes olid ju tulutoovad tipid:P Eeldusel, et keegi kõiki nelja kokku ei pannud. Nii, et football2u, kui vähegi mahti on hoia teemat elus

                          Kommentaar


                            #43
                            football2u, mida arvad tänasest Tigre(2,3) - Atl. Rafaela ?

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas moosin2gu Vaata postitust
                              football2u, mida arvad tänasest Tigre(2,3) - Atl. Rafaela ?
                              Vabandust, pole siia täna jõudnud. Kuid kuna näib, et huvi on, panen siia mõne aja pärast mõned tipid. Ise mängin ka ofkoors kaasa.

                              Velez Sarsfield - San Lorenzo - Velez @1,85

                              Velez on minu arvates üks Argentina parimaid meeskondi, kuid nädala sees mängiti alles CL-i. Siiski võeti seal kindel võit ning näen neid ka täna võitmas. Kodus tahetakse kindlasti vähemalt esimene skoorida, seega kaaluge ka seda. Kui nad kaotusseisu jäävad, on võimelised välja tulema. Koduvõit!

                              Boliivia - Brasiilia - Brasiilia @2,0 (kell 22.30 ehk kohe-kohe )

                              Nalja pole, keset nv-d mängivad brassid sõpaka Boliiviaga, kus koosseisus on vaid kodumaal mängivad pojad. Mäng toimub kõrgel Boliivias, seega väga palju annab juurde Boliiviale koduväljakueelis. Soovitused mänguks: üle 2,5 värava @1,75 ja üle 3,5 värava @3,0. Ma ise Brasiilia võidule vist ei pane, mängin väravatele.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                #45
                                Panin Velezi esimesena skoorima ning brassid üle 3,5. Kokku segasin veel Barca üle 2,5 koefiga 1,9 ja mängisin Mehhiko ja Brasiilia mänge, Cruz Azul ja Fluminense.

                                Loodan, et olete rahul mu pakutavate tipidega
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X