Lehekülg 1, kokku 8 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 149
    Administraator Kasutaja Tanel avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Rahvuskoondiste mängud

Siin võite arutada rahvuskoondiste mängudele panustamisega seonduvast. Suuremad turniirid (EM ja MM) saavad oma-ette teema, aga valikturniirist tuleks siin kirjutada.

Eesti koondislane Kasutaja xrip55 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Täna Itaalia - Brasiilia sõpruskohtumine.

BTTS koef trios 1.80

Tundub mõistlik ?

geenjiaalne miis Kasutaja 2mSööt3mMööda avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Algupärane

Vaatasin kiire pilguga homsete mängude koefitsendid üle ja hetkel jäi silma Belgia vs Makedoonia, Makedoonia (+2) 2.05
    On teistel mingeid ideid?
    Joga Bonito!!!

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas daywalker Vaata postitust
    Vaatasin kiire pilguga homsete mängude koefitsendid üle ja hetkel jäi silma Belgia vs Makedoonia, Makedoonia (+2) 2.05
    Belgia viimase aja vormi arvestades ütleks küll, et suht kahtlane bet. Pigem prooviks juba Belgia (-2) 2.85 (williamhill)
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

casanova Kasutaja moosin2gu avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2010

Algupärane

untitled2.JPG

Edu kõigile, eriti mulle

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas moosin2gu Vaata postitust
    untitled2.JPG

Edu kõigile, eriti mulle
    Pooled lähevad mööda.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

més que un club Kasutaja dontastik avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Üks huvitav panus tänaseks, millele kümneka lükkan.

Triobet
    Prantsusmaa - Hispaania
    Panuse tüüp: Away team to win both halves
    Panus: Yes
    9.25

Eesti koondislane Kasutaja arx20 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Kuna ma mingi tihe panustaja ei ole ja tavaliselt ma suurt ei võida, siis tänasega olen igati rahul.. lihtsalt panustasin Saksamaa 4:1 võidule ja tuligi ära
    Koef oli sel hetkel 28.0

Meeskonnaliige Kasutaja mg avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

põhja- iirimaa iisrael oli ka poolajal veel mingi 3,8 äkki triobetis iisraelile, lõpuks 2:0 võitsid
    ei arvandki, et teistmoodi võiks minna
    tell your mother, we are hooligans!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

Saksamaa pitsitab Ecuadori mune, 25min 4 väravat löödud. Händicäpid on magusad, sain (3-0) kätte 3.8 koefiga

edit: ecuadorlased lõid ühe tagasi

edit2: iirlased peksid inglastele ka kolli, sealt mängust ehk leiab midagi

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Täna Saksamaa võit ja Brasiilia-Inglismaa mängus over 2,5 tundub päris hea. Proovin ka väiksema summaga Inglismaa X2

Algupärane

Olin välipraktikal ja ei tegelenud natukest aega panustamisega. Tänased panused on sellised:

05.06.2013 22:00 Uruguai - Prantsusmaa (Draw no bet) Koenf 1.69...Põhjus väga lihtne, Prantsusmaa ei sõitnud neile külla teps mitte oma parimas koosseisus, Uruguail on aga põhimehed kõik kohal ja ründejõudu on rohkem kui tosina eest. Usun, et võetakse võit kodumeeskonna pootl.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
    Olin välipraktikal ja ei tegelenud natukest aega panustamisega. Tänased panused on sellised:

05.06.2013 22:00 Uruguai - Prantsusmaa (Draw no bet) Koenf 1.69...Põhjus väga lihtne, Prantsusmaa ei sõitnud neile külla teps mitte oma parimas koosseisus, Uruguail on aga põhimehed kõik kohal ja ründejõudu on rohkem kui tosina eest. Usun, et võetakse võit kodumeeskonna pootl.
    Kas säärast lühendit on austatud foorumis juba varasemalt ka kellegi poolt eksponeeritud? Calva, Teiresias, anyone?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

21:45 Belgia - Serbia 1.60@Unibet. Belgia on Euroopa kuumim sats praegu, neil on võimalus üle pika aja pääseda MM-turniirile, tegemist on võrdlemisi noore ja ambitsioonika meeskonnaga. Serbial ei ole lootust enam edasi pääseda, seega motivatsioon ja pinge on Belgia õlul. Nii väiksel koefitsendil erilist väärtust üksikpanusena ei ole, seega kombineerige või mõelge mõni handicap välja. Hazard to score 2.87@Bet365 on ka üsna mahlane.

Meeskonnaliige Kasutaja tarretis avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2012

Algupärane

Täna:

Belgia
    Rootsi DNB
    Montenegro DNB
    Bosnia-Herzegovina üle 1.5 värava

Konf kokku 8.25

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tarretis Vaata postitust
    Täna:

Belgia
    Rootsi DNB
    Montenegro DNB
    Bosnia-Herzegovina üle 1.5 värava

Konf kokku 8.25
    Belgia, Montenegro mängin kaasa, sest need on reaaalsed võidud. Belgia on ikka kuradima hea mineku peal. Montenegro kohta ei oska midagi öelda, kui DNB võimalust ei oleks, siis ma ilmselt ei oleks panustanud, sest see tundub kuradima tasavägine mäng tulema, kardan sealt ikkagi viiki, aga elame-näeme. Rootsi betti mõtlesin pikalt, Austria on kodus hea olnud. Mõlemad vajavad punkte ja kindlasti mängivad ründavat jalgpalli. Minu pakkumine. over 2.5...
    sest lööjaid peaks mõlemal poolel olema. Koef tuli kenakene 4.82 kokku.
    Pilti ka:
    uus bet.jpg

Meeskonnaliige Kasutaja tarretis avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
    Belgia, Montenegro mängin kaasa, sest need on reaaalsed võidud. Belgia on ikka kuradima hea mineku peal. Montenegro kohta ei oska midagi öelda, kui DNB võimalust ei oleks, siis ma ilmselt ei oleks panustanud, sest see tundub kuradima tasavägine mäng tulema, kardan sealt ikkagi viiki, aga elame-näeme. Rootsi betti mõtlesin pikalt, Austria on kodus hea olnud. Mõlemad vajavad punkte ja kindlasti mängivad ründavat jalgpalli. Minu pakkumine. over 2.5...
    sest lööjaid peaks mõlemal poolel olema. Koef tuli kenakene 4.82 kokku.
    Pilti ka:
    uus bet.jpg
    Minu jaoks on Austria - Rootsi mängus suurim küsimärk Ibra. Loodan, et ta ei hakka egotsema ja temajaoks on see arvatavasti viimane WC

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Küsiks teie arvamust sellise kombo kohta:

Aserbaijan - Luxembourg 1 (1.53)
    Leedu - Kreeka 2 (1.75)
    Moldova - Poola 2 (1.40)
    Tsehhi - Itaalia 2 (2.03)
    kokku siis 7.61

Natukene uurisin ja tegelt vähe kahtlusi on aserite ja itaalia võidus....aga enne kui panen rahad mängu siis mõtlesin küsida, mis targemad arvaksid sellisest kombost.

Asjahuviline Kasutaja Delfino avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Mitte, et Poola koef oleks midagi suurt ja ahvatlevat, kuid nende võit kuulub ka minu tänaõhtustesse plaanidesse. Üsna kindel tasemevahe.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Küsiks teie arvamust sellise kombo kohta:

Aserbaijan - Luxembourg 1 (1.53)
    Leedu - Kreeka 2 (1.75)
    Moldova - Poola 2 (1.40)
    Tsehhi - Itaalia 2 (2.03)
    kokku siis 7.61

Natukene uurisin ja tegelt vähe kahtlusi on aserite ja itaalia võidus....aga enne kui panen rahad mängu siis mõtlesin küsida, mis targemad arvaksid sellisest kombost.
    Tsehhi - Itaalia 2 (2.03) on jah riskibisness. Tšehhid kodus ja nad on küllaltki krõbedad vastased olnud igaühele just oma kontsentreerituse ja tahte poolest. Eesotsas Petr Čech ja lõpetades Tomáš Rosický`ga. Ülejäänud tunduad pigem kindlad võidud olema. Soovitaksin sul selle Tsehhi ja Itaalia mängu asemel midagi muud vaadata.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud