320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvuskoondiste mängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas tarretis Vaata postitust
    Täna:

    Belgia
    Rootsi DNB
    Montenegro DNB
    Bosnia-Herzegovina üle 1.5 värava

    Konf kokku 8.25
    Belgia, Montenegro mängin kaasa, sest need on reaaalsed võidud. Belgia on ikka kuradima hea mineku peal. Montenegro kohta ei oska midagi öelda, kui DNB võimalust ei oleks, siis ma ilmselt ei oleks panustanud, sest see tundub kuradima tasavägine mäng tulema, kardan sealt ikkagi viiki, aga elame-näeme. Rootsi betti mõtlesin pikalt, Austria on kodus hea olnud. Mõlemad vajavad punkte ja kindlasti mängivad ründavat jalgpalli. Minu pakkumine. over 2.5...
    sest lööjaid peaks mõlemal poolel olema. Koef tuli kenakene 4.82 kokku.
    Pilti ka:
    uus bet.jpg

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
      Belgia, Montenegro mängin kaasa, sest need on reaaalsed võidud. Belgia on ikka kuradima hea mineku peal. Montenegro kohta ei oska midagi öelda, kui DNB võimalust ei oleks, siis ma ilmselt ei oleks panustanud, sest see tundub kuradima tasavägine mäng tulema, kardan sealt ikkagi viiki, aga elame-näeme. Rootsi betti mõtlesin pikalt, Austria on kodus hea olnud. Mõlemad vajavad punkte ja kindlasti mängivad ründavat jalgpalli. Minu pakkumine. over 2.5...
      sest lööjaid peaks mõlemal poolel olema. Koef tuli kenakene 4.82 kokku.
      Pilti ka:
      [ATTACH=CONFIG]2316[/ATTACH]
      Minu jaoks on Austria - Rootsi mängus suurim küsimärk Ibra. Loodan, et ta ei hakka egotsema ja temajaoks on see arvatavasti viimane WC

      Kommentaar


        #18
        Küsiks teie arvamust sellise kombo kohta:

        Aserbaijan - Luxembourg 1 (1.53)
        Leedu - Kreeka 2 (1.75)
        Moldova - Poola 2 (1.40)
        Tsehhi - Itaalia 2 (2.03)
        kokku siis 7.61

        Natukene uurisin ja tegelt vähe kahtlusi on aserite ja itaalia võidus....aga enne kui panen rahad mängu siis mõtlesin küsida, mis targemad arvaksid sellisest kombost.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          #19
          Mitte, et Poola koef oleks midagi suurt ja ahvatlevat, kuid nende võit kuulub ka minu tänaõhtustesse plaanidesse. Üsna kindel tasemevahe.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Küsiks teie arvamust sellise kombo kohta:

            Aserbaijan - Luxembourg 1 (1.53)
            Leedu - Kreeka 2 (1.75)
            Moldova - Poola 2 (1.40)
            Tsehhi - Itaalia 2 (2.03)
            kokku siis 7.61

            Natukene uurisin ja tegelt vähe kahtlusi on aserite ja itaalia võidus....aga enne kui panen rahad mängu siis mõtlesin küsida, mis targemad arvaksid sellisest kombost.
            Tsehhi - Itaalia 2 (2.03) on jah riskibisness. Tšehhid kodus ja nad on küllaltki krõbedad vastased olnud igaühele just oma kontsentreerituse ja tahte poolest. Eesotsas Petr Čech ja lõpetades Tomáš Rosický`ga. Ülejäänud tunduad pigem kindlad võidud olema. Soovitaksin sul selle Tsehhi ja Itaalia mängu asemel midagi muud vaadata.

            Kommentaar


              #21
              Pakuks siin Eesti mängu ka välja. Eestil 1.80 @trio. Mingi sümboolse panusega ju võib riskida.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                Tsehhi - Itaalia 2 (2.03) on jah riskibisness. Tšehhid kodus ja nad on küllaltki krõbedad vastased olnud igaühele just oma kontsentreerituse ja tahte poolest. Eesotsas Petr Čech ja lõpetades Tomáš Rosický`ga. Ülejäänud tunduad pigem kindlad võidud olema. Soovitaksin sul selle Tsehhi ja Itaalia mängu asemel midagi muud vaadata.
                Ma arvan, et jätan ikka selle itaalia võidu sisse...tsehhil need Cech ja Rosicky võivad kõvad nimed olla küll aga märtsis saadi kodus 0:3 taanilt taha, kus olid nii Cech, kui Rosicky mängus...
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                  Pakuks siin Eesti mängu ka välja. Eestil 1.80 @trio. Mingi sümboolse panusega ju võib riskida.
                  Toitis

                  Kommentaar


                    #24
                    Inglismaa U21 @ 1.75 tundub päris mõistlik.
                    samuti Ivory Coast Over 1.5 @ 1.66 .

                    Kommentaar


                      #25
                      Inglismaa koondiseid ei saa vist mitte ühesgi vanuseklassis usaldada it seems. Ise võtsin ka Ivory Coast aga hoopis HT/FT@2.00.

                      Kommentaar


                        #26
                        Mis arvate hispaania U21 võidust saksamaa üle @2.00?

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                          Mis arvate hispaania U21 võidust saksamaa üle @2.00?
                          Minu bookie(Unibet) annab ainult 1.85, kuid livebetis kindlasti mängin kaasa.

                          Kommentaar


                            #28
                            Lähen täna sellise duubli peale.
                            Tundub üpris kindel värk ja koef kokku soliidne 2.04

                            Iran-1.0 @ 1.50
                            Bosnia-Herzegovina U21 @ 1.36

                            Kommentaar


                              #29
                              Mida arvate Eesti ja Kõrgõstani mängust? X2 on 3.5 koefitsendiga bet365-s.

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Mida arvate Eesti ja Kõrgõstani mängust? X2 on 3.5 koefitsendiga bet365-s.
                                no ei eesti ega kõrgõstan pole väravalöömisega hiilgand, kuigi kodumäng tuleb meil juuu. mina ei usu viiki igatahes, eesti läheb suht ründava koosseisuga.
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X