320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alternatiivsed kontorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Identse panustamisprogrammi sisse ostnud paf on 5 ja unibet 8 . Ja kolme konkurendiga identset pokkeritarkvara omav kuid parimat rakebacki pakkuv Betsafe pokkeri osas madalaima hindega.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      bet365.

      Jah, ta tuli ilmselgelt väga valede koefidega välja mängule Levadia - Paide. Jah, mina ja mingi sajad vennad veel vist kasutasid selle ära. Jah, b365 vähendas koefe kogu aeg kuni mäng lõpuks suspenditi.

      Aga see kõikide panuste canceldamine on imelik. Igatahes keegi nende traderite tiimis ei julenud vastutust võtta ja canceldas kõik ära. Noh, juhtub.
      Nüüd võttis bet365 mult jälle 40 eurot maha ja need panused ilmusid taas aktiivseks.

      Lisatud failid
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Nüüd võttis bet365 mult jälle 40 eurot maha ja need panused ilmusid taas aktiivseks.

        Mul sama

        Kommentaar


          palun

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            palun
            Sina vaidlustasid?? Hahhaaa kuidas see önnestus??
            Hea töö

            Kommentaar


              Enne, kui raha arvele kantud ma oma õnne ei usu, aga RoMaRiO on MVP.

              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Suur oli ka minul imestus, et kuhu osa mu raha nüüd äkki kontolt kadunud on. Vaidlesin supportiga ikka päris kõvasti peale seda mängu mitu nädalat, kord oli incorrect participant, hiljem ka incorrect match vms aga kasu ei midagi. Super töö igatahes Romario! Loodetavasti saame siis kõik positiivse lahenduse sellele loole.
                https://r-cold.blogabet.com/

                Kommentaar


                  Ma avalikult ei hakka väga avameelitsema, aga eks see oli üks pikk ja tülikas protsess enda õiguste kaitseks. Bet365 on minu silmis end täiesti täis lasknud ja tõestanud, et ka kõige esinduslikumad bookied üritavad igal võimalikul moel scammida. Bet365 üritas veel viimase hetkeni vältida nendele isikute võitude maksmist, kes ei liikunud bet365 klienditeenindusest kaugemale, aga olen üpris veendunud, et lõpuks õiglus võidutseb ja nad on kohustatud kõikidele välja maksma.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Ma avalikult ei hakka väga avameelitsema, aga eks see oli üks pikk ja tülikas protsess enda õiguste kaitseks. Bet365 on minu silmis end täiesti täis lasknud ja tõestanud, et ka kõige esinduslikumad bookied üritavad igal võimalikul moel scammida. Bet365 üritas veel viimase hetkeni vältida nendele isikute võitude maksmist, kes ei liikunud bet365 klienditeenindusest kaugemale, aga olen üpris veendunud, et lõpuks õiglus võidutseb ja nad on kohustatud kõikidele välja maksma.
                    Rahad kontol ka minul, kes ei kirjutanud isegi klienditeenindusse.
                    Aitäh!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Ma avalikult ei hakka väga avameelitsema, aga eks see oli üks pikk ja tülikas protsess enda õiguste kaitseks. Bet365 on minu silmis end täiesti täis lasknud ja tõestanud, et ka kõige esinduslikumad bookied üritavad igal võimalikul moel scammida. Bet365 üritas veel viimase hetkeni vältida nendele isikute võitude maksmist, kes ei liikunud bet365 klienditeenindusest kaugemale, aga olen üpris veendunud, et lõpuks õiglus võidutseb ja nad on kohustatud kõikidele välja maksma.
                      See on tänu Eesti litsensile jah?

                      Kommentaar


                        Omal ajal Coolbetile spordijutte kirjutades ei olnud kõige toredam lahkuminek, aga eilne ˛est oli küll tore. Premier League'i ennustusliigas oli mingisugune kamm, mis oli paljud nädala sees toimuvad mängud pannud nädalavahetuse peale. Ennustusi kinnitada ei saanud. Tuli kena vabandav sõnum tehnilise tõrke eest ja 10€ konto peale. Selle oleks vist isegi ilma ennustuste kinnitamise katseteta saanud, sest ega ma ise kuskile ei kirjutanud ega midagi, lõin lihtsalt käega.

                        Õnnestus selles mängus end üks voor isegi 2. kohale pressida ja kiidaks siis ka ühtlasi auhinna mõistlikke läbimängimise tingimusi.

                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Coolbetil on muidugi need toredad ennustusliigad ja nii aga notra neid on nii palju, et ei jõua kõiges osaleda lihtsalt.
                        Premi oma siis üks nendest. Krt, koguaeg lähevad meelest ära. Võiks olla mingisugune meilitsi meeldetuletuse süsteem või midagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Miks buukid niimoodi ennatlikult maskavad?
                          bet365 maksis Arsenali võidu 1. poolajal juba kätte. Eks nad siis teavad, et tegemist on gämbleriga kellel mängu vaatamiseks aktiivset panust vaja ja maksavad kiirelt raha kätte, et ma teiseks poolajaks mõne rumala panuse teeksin.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                            bet365 maksis Arsenali võidu 1. poolajal juba kätte. Eks nad siis teavad, et tegemist on gämbleriga kellel mängu vaatamiseks aktiivset panust vaja ja maksavad kiirelt raha kätte, et ma teiseks poolajaks mõne rumala panuse teeksin.
                            Võimatu. Kindlasti panid endalegi märkamata panuse esimese poolaja võitjale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
                              Võimatu. Kindlasti panid endalegi märkamata panuse esimese poolaja võitjale.
                              Eip. Isegi imestasin poolajal, et miks mul ühtegi active betti enam ei ole.

                              Kommentaar


                                Mul oli täpselt sama keiss. See oli neil mingi promo pakkumine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X