320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alternatiivsed kontorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    keegi bet365 lehele saab ligi? Kasutasin varem google dsn edukalt ja täna enam ligi ei saa. Palun öelde et see on minu viga mitte Maksu ja Munniameti järjekordne nipp inimeste kottimiseks.
    Ma saan ligi, brauseriks Chrome kui see oluline on.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      #47
      Ma saan ilusti ligi. Proovi mõnda muud browserit, tee ruuterile/arvutile resa.

      Kommentaar


        #48
        Sain ka nüüd ligi. Ju oli ühendus mädanema läinud.

        Kommentaar


          #49
          OT: Kas keegi on FBs Tonybeti leheküljel "ÕPI PANUSTAMA" lehte külastanud ning ära reganud? Enam see ei tööta. Kui keegi on seda proovinud ning emaile? "õpi panustama "saanud, siis äkki keegi võiks seda minuga jagada.
          Aitäh.

          Kommentaar


            #50
            Keegi oskab ehk öelda kuidas telefoniga bet 365 ligi pääseda?Arvutile on ligipääs veel paar kuud piiratud.
            Suhkruhaige

            Kommentaar


              #51
              mis sinu mobiili operatsioonisüsteem on? pead ilmselt nimeserverit muutma (google dns)

              Kommentaar


                #52
                Opera mini on lahendus

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                  Keegi oskab ehk öelda kuidas telefoniga bet 365 ligi pääseda?Arvutile on ligipääs veel paar kuud piiratud.
                  Ma kasutan ka muidu opera minit, aga bet365 jaoks on firefox palju parem.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    #54
                    Tänan vastuste eest, jõudsin ise ennem alla laadida sellise api nagu hotspot shield, töötab väga hästi koos google chromega
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      #55
                      kusa olybet koefid on? võrreldes näiteks trio või bet365-ga?

                      Kommentaar


                        #56
                        10bet on siis järgmine sihtmärk, kui ma panen 400 sisse peaks saama 200 juurde, minu arusaamist mööda, on keegi kasutanud seda ja boonuse läbi mänginud? koef vist on 1.60.


                        mmm leidisn sellise osa reeglitest

                        Players from UK, Ireland, Germany, Austria, Netherlands, Denmark, Finland, Sweden, Norway, Japan, Canada, Belgium, Switzerland, Luxembourg, Iceland and Australia must roll over the deposit and bonus amount 5 times before you can withdraw winnings.
                        Players from Russia, Portugal, Poland, Czech, Slovakia and Slovenia must roll over the deposit and bonus amount 8 times before you can withdraw winnings.
                        Players from Belarus, Romania, Serbia, Ukraine, Hungary, Armenia, Georgia, Uzbekistan, China and rest of the world must roll over the deposit and bonus amount 12 times before you can withdraw winnings.

                        Ehk 12 korda läbi mängida 600, tundub päris korralik ülesaanne

                        Kommentaar


                          #57
                          Mina tegin selle pulli ära. Seal on mingi trikk juures, et sa ei saa seda boonust kogu rahaga mängida vaid ainult boonuse rahaga vms. Mul läks protsentidega kuidagi maha see boonuse mängimine. Panustasin seal ca 50-300 EUR päevas ning mul kulus boonuse lahtimängimiseks 3-4 nädalat. Ei soovita seda boonuse teemat kasutada.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                            Mina tegin selle pulli ära. Seal on mingi trikk juures, et sa ei saa seda boonust kogu rahaga mängida vaid ainult boonuse rahaga vms. Mul läks protsentidega kuidagi maha see boonuse mängimine. Panustasin seal ca 50-300 EUR päevas ning mul kulus boonuse lahtimängimiseks 3-4 nädalat. Ei soovita seda boonuse teemat kasutada.
                            aga on mingeid boonuse pakkujaid veel?, kus vähemalt 50 protsendine ja saab suurema summa sisse kanda, nagu unibet või bet365?

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                              aga on mingeid boonuse pakkujaid veel?, kus vähemalt 50 protsendine ja saab suurema summa sisse kanda, nagu unibet või bet365?
                              Ausalt öeldes pole enam väga otsinud neid boonusepakkujaid ja olen jäänud oma varasemate bookide juurde. Aga võid uurida näiteks aasia saite nagu sbobet, 188bet, 12bet jne

                              Kommentaar


                                #60
                                Mmm ja natukene siis üldiselt saitidest, ise olen vähemal või rohkemal määral kasutanud siis selliseid saite:

                                1. bet365, ilmselt üks mugavamaid ja paremaid maailmas, eriti võimas on siis jah live.
                                2. Marathonbet - head koefid ja väljamakse käis kiirelt, aga olen kasutanud liiga vähe.
                                3. Pinnacle - unustasin parooli ja client id ära ja klienditeenindus on nii sitt, et räägiti mitu korda ühte ja sama paska, kuigi ma olin juba selle kõik ära teinud ja loobusin esialgu, siiski tulevikus tahaks muidugi just seda saiti kasutada, nende leht on 10 aastat vist juba vana ja vähe töötajaid, aga põhjus on lihtne, suuremad koefid ja häid mängijaid ei piirata, vähemalt nii räägitakse mitmel pool, ma ei tea kas siin on keegi, kes on elukutseline ja sellel saidil toimetab, aga seni selles osas ainult head kuulnud, ise olen kasutanud vähe.
                                4. Unibet - eestis lubatud saitidest parim, boonuse läbimängimine on superlihtne jne.
                                5-6. Trio ja Tonybet, mida paremaks sa saad, seda vähem sa neid saite kasutad, ise kasutan triot ainult pokkeri jaoks.

                                Sbobet ei meeldinud üldse, kuidagi liiga keeruline, 10bet. kasutasin kunagi ammu ja siis olid mul koefide asemel mingid hieroglüüfid ja ei osanud seda muuta, ning loobusin kiirelt .

                                Mida keegi veel kasutab? ja mis on lemmikud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X