Lehekülg 12, kokku 17 EsimeneEsimene ... 28910111213141516 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 335
    Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Jah, ma üritan ka, aga algselt ei olnudki plaan raha välja kanda. Ja esimese väljakande ajal mulle seda meelde ei tuletatud (isikut tõendasin esimesel päeval kohe). Kuigi see soovitus on küll kuldaväärt ja üldiselt mul ei ole probleeme oma isiku tuvastamisega, sest ma ei üüri midagi, kellegi eest end ei varja. Unibeti puhul viskas üle nende olematu klienditeenindus.
    See tuletab mulle meelde, kui hiljuti boonuse tõttu endale Optibeti kasutaja tegin. Üritasin siis ka kohe "paberid" nendega korda ajada ning esimene samm oli ID/mobiilID abil enda isiku autentimine.

Eelpool nimetatud teenus nende kodulehel ei töötanud üle nädala aja.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Asjahuviline Kasutaja Sonderfern avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Halb ründaja, kas said Unibetis muidu igale poole limiidi või ainult nendele x liigadele kuhu panustasid?

Itrubetsky2 postituse kohta ütleks, et kahju, et ära lõpetasid raha nõudmise. Aga see elukoha tõestus, seda ju tavaliselt nõutakse suht igal pool kui tahad raha välja kanda. Või olid sa nagu kunagi korra seda juba teinud aga siis nõuti uuesti?

Paddypoweris kusjuures mul läks mingi üle aasta aja, et konto tagasi aktiivseks saada. Kuigi pole nüüd kontrollinud pärast nende ilusat vabandus kirja aga ehk ikka toimib. Seal oli mingi kamm, et ma ei saanud raha sisse kanda ja siis chatis anti mingeid ulmelisi lubadusi millal asi korras on jne ning pärast pikka pikka pikka ootamist kustutati üldse konto ära, kuigi olin andnud neile kõik mis vaja. Samas ma salvestasin nende chatid ning tõin viisakalt välja kuidas nende käitumine oli äärmiselt ebaviisakas ja mingil määral ähvardasin ka erinevates kohtades see chat avaldada jne.
    Ja kusjuures see teema mis mul Paddypoweriga oli, asi oli pmst ainult põhimõttes. Ei välista, et ma ei kanna sinna kunagi enam raha sisse. Ja ma oleks isegi rohkem seda teemat pushinud nendega aga kuna nad on teadupoolest ühinenud mingi aeg Betfairiga siis noh.... sealset kontot ei taha kaotada. (Smarkets küll vahendustasu poolest palju parem, 6.5 vs 2, aga tihti peale vähem valikuid)

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sonderfern Vaata postitust
    Halb ründaja, kas said Unibetis muidu igale poole limiidi või ainult nendele x liigadele kuhu panustasid?

Itrubetsky2 postituse kohta ütleks, et kahju, et ära lõpetasid raha nõudmise. Aga see elukoha tõestus, seda ju tavaliselt nõutakse suht igal pool kui tahad raha välja kanda. Või olid sa nagu kunagi korra seda juba teinud aga siis nõuti uuesti?

Paddypoweris kusjuures mul läks mingi üle aasta aja, et konto tagasi aktiivseks saada. Kuigi pole nüüd kontrollinud pärast nende ilusat vabandus kirja aga ehk ikka toimib. Seal oli mingi kamm, et ma ei saanud raha sisse kanda ja siis chatis anti mingeid ulmelisi lubadusi millal asi korras on jne ning pärast pikka pikka pikka ootamist kustutati üldse konto ära, kuigi olin andnud neile kõik mis vaja. Samas ma salvestasin nende chatid ning tõin viisakalt välja kuidas nende käitumine oli äärmiselt ebaviisakas ja mingil määral ähvardasin ka erinevates kohtades see chat avaldada jne.
    Ja kusjuures see teema mis mul Paddypoweriga oli, asi oli pmst ainult põhimõttes. Ei välista, et ma ei kanna sinna kunagi enam raha sisse. Ja ma oleks isegi rohkem seda teemat pushinud nendega aga kuna nad on teadupoolest ühinenud mingi aeg Betfairiga siis noh.... sealset kontot ei taha kaotada. (Smarkets küll vahendustasu poolest palju parem, 6.5 vs 2, aga tihti peale vähem valikuid)
    Igale poole tundub.

Näiteks Werder - Schalke mängule on esimese võidu peale maksimaalne summa panustamiseks 37,2 eurot.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Limiitidest.

Coolbeti kontol on natuke raha. Mõtlesin, et panen täna lihtsalt for fun Atletico Madridi võidule paarkümmend eurot - max. lubatud panus 11€. Meistrite liiga poolfinaalile? Ausalt ka või, Coolbet?

Igatahes järjekordne konto, mis on kasutu. Nii kõrini on sellest tuuleveskitega võitlemisest - nõrkade liinidega softid bookied, mis ei luba sul panustada vs. sharpid asiaadid, mida on üliraske biitida. Lose-lose.

Kuidas te seal neid magusaid Eesti jalka koefe küll mängite? Peab vist rohkelt sõprade kontosid olema.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mul lubab Pinnacle 27000 Atletico võidule lükata .

Nali-naljaks, aga sa vist oled päris palju pahandust juba Coolbetile korraldanud... Endiselt on naljakas, kuidas Coolbet end alles otsib ja seinast seina võtteid kasutab. Lõpuks muutub ikka Triobetiks.

Mis puudutab Pinnacle-s mängimisse, siis tõesti valik on olnud päris väike, kuid kordagi pole mind (vähemalt minu meelest) limiteeritud. Venemaa jalkale oleksin saanud isegi 10x suuremaid panuseid teha. Aga noh mul 50 eurot per panus. Ja olla plussis Pinnacle vastu on väljakutse, mis on olnud üks mu blogi taasavamise põhjustest.

Ja nali-naljaks aga et mitte tuuleveskitega möllata, saab alati liituda SBT-ga ja elada end välja siin (mida sa terve hooaja vältel muidugi tasuta oled teha saanud) .
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Eesti koondislane Kasutaja ChelseaFC avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Pinnacle ei limiteerigi kedagi. Ka siis, kui sa üritad arbida seal. Neil on volüümile vastavad panuste limiidid ja koefitsentide muutused. Olen kuulnud, et ainuke variant sealt bänn saada on panna mingile varajasele turule nii palju raha, et oleks kohe võimalik teisele poolele panustades arb kunstlikult tekitada. Kahjuks Eesti spordi koha pealt on seal üsna kasin seis, sest jalgpallis tullakse tihti turule alles vahetult enne mängu või mõni kord ka alles liveks ja siis on koefid juba üsna lihvitud. Kossus saab tihti peale head koefid, kuid alguse liinid on vaid 150-200 eurise limiitidega nii et mingied suuri summasid ikka ei saa panna.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Mis puudutab Pinnacle-s mängimisse, siis tõesti valik on olnud päris väike, kuid kordagi pole mind (vähemalt minu meelest) limiteeritud. Venemaa jalkale oleksin saanud isegi 10x suuremaid panuseid teha. Aga noh mul 50 eurot per panus. Ja olla plussis Pinnacle vastu on väljakutse, mis on olnud üks mu blogi taasavamise põhjustest.
    Jah, Pinnacle sobib ideaalselt selliseks analüüsiga panustamiseks, mida sa oma blogis edukalt harrastad. Aga ma olen järjest vähendanud seal mängimist, sest ma olen teinud seal 1000+ panust ja ma ei ole kokkuvõttes kasumis.

Küll olen ma korralikult plussis igal pool softides nagu Unibet, Coolbet, Olybet jne, sest seal on võimalik valuet lihtsamini leida. Mingi aeg oli näiteks Olybetis Prantsuse ja Itaalia liigade viikide koefid nädalast nädalasse paigast ära ja ma tegin seal puhta töö sellega.

Aga kõik need kontod lõpetavad samamoodi.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    Pinnacle ei limiteerigi kedagi. Ka siis, kui sa üritad arbida seal. Neil on volüümile vastavad panuste limiidid ja koefitsentide muutused. Olen kuulnud, et ainuke variant sealt bänn saada on panna mingile varajasele turule nii palju raha, et oleks kohe võimalik teisele poolele panustades arb kunstlikult tekitada. Kahjuks Eesti spordi koha pealt on seal üsna kasin seis, sest jalgpallis tullakse tihti turule alles vahetult enne mängu või mõni kord ka alles liveks ja siis on koefid juba üsna lihvitud. Kossus saab tihti peale head koefid, kuid alguse liinid on vaid 150-200 eurise limiitidega nii et mingied suuri summasid ikka ei saa panna.
    eino neid 200 EURiseid bette saad teha niipalju kui soovid, lihtsalt ühekorraga ei lasta rohkem panustada.

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    eino neid 200 EURiseid bette saad teha niipalju kui soovid, lihtsalt ühekorraga ei lasta rohkem panustada.
    Jah, aga varajastel turgudel kukub koef. nt 1.9 pealt 1.75 peale peale üht ainust 200 eurost betti. Seega saab muidugi, aga ka väärtus langeb märgatavalt.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

aa vabandust, te räägite mingitest mudaliigadest jajaa

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Coolbeti vastloodud feature on tegelt päris põnev. Iga 15 sekundi tagant ennast uuendav tabel näitab, kus, millele ja mis summas on panustatud.

Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Coolbeti vastloodud feature on tegelt päris põnev. Iga 15 sekundi tagant ennast uuendav tabel näitab, kus, millele ja mis summas on panustatud.

Väga lahe leiutis ning kinnitab nende enda lubadust olla interneti kõige läbinähtavam bookie.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

samas ei keela miski neid kuvamast panuseid, mida tegelikult tehtud ei ole. Näiteks kui 3 "panustajat" panevad igaüks 1k mõnele resultaadile, siis kindlasti leiduks pärisinimestest jälgijaid...

Professionaal Kasutaja Kaurr avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
    samas ei keela miski neid kuvamast panuseid, mida tegelikult tehtud ei ole. Näiteks kui 3 "panustajat" panevad igaüks 1k mõnele resultaadile, siis kindlasti leiduks pärisinimestest jälgijaid...

Täna panin siis üle pika aja coolbetti natuke sisse ja võtsin homse Brasiilia võidu Argentiina üle vastu (friendly )
    Ja vaatasin kohe, et kas kuvab ka minu panuse sellel sissetulevate panuste alguses ei leidnud miskit aga kuna olen Rootsis üldse hetkel sis otseloomulikult oli minu panus rootsi lipu all.
    Nii, et nad võivad muidugi panuseid kunstlikult tekitada aga tõeseid on ka ja mõtteid võib ju siiski leida.

Asjahuviline Kasutaja luisfigo7 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Millal see bet365 siis Eestis niiöelda välja tuleb ?
    Madridista

Algupärane

Vaikselt painab juba sama küsimus, kuna kevade lõpus viskas nullbilanss siibrit ja võtsin aja maha ning juba ammu plaanisin niiehknaa puhta lehega sealt alustada.
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Küsisin 2 kuud tagasi live-suppordilt. Nende vastust oli konkreetne: "Ei."
    Äkki nüüd miskit muutunud, või nad ei saanud mu küssast aru

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

suvel

Eesti koondislane Kasutaja Redman avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Huvitav kas nad alustavad puhtalt lehelt ja ma saan oma limiteeritud konto asemel uue?

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Redman Vaata postitust
    Huvitav kas nad alustavad puhtalt lehelt ja ma saan oma limiteeritud konto asemel uue?
    Ei saa. Vana kasutajaga pead jätkama.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud