320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alternatiivsed kontorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pinnacle ei limiteerigi kedagi. Ka siis, kui sa üritad arbida seal. Neil on volüümile vastavad panuste limiidid ja koefitsentide muutused. Olen kuulnud, et ainuke variant sealt bänn saada on panna mingile varajasele turule nii palju raha, et oleks kohe võimalik teisele poolele panustades arb kunstlikult tekitada. Kahjuks Eesti spordi koha pealt on seal üsna kasin seis, sest jalgpallis tullakse tihti turule alles vahetult enne mängu või mõni kord ka alles liveks ja siis on koefid juba üsna lihvitud. Kossus saab tihti peale head koefid, kuid alguse liinid on vaid 150-200 eurise limiitidega nii et mingied suuri summasid ikka ei saa panna.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Mis puudutab Pinnacle-s mängimisse, siis tõesti valik on olnud päris väike, kuid kordagi pole mind (vähemalt minu meelest) limiteeritud. Venemaa jalkale oleksin saanud isegi 10x suuremaid panuseid teha. Aga noh mul 50 eurot per panus. Ja olla plussis Pinnacle vastu on väljakutse, mis on olnud üks mu blogi taasavamise põhjustest.
      Jah, Pinnacle sobib ideaalselt selliseks analüüsiga panustamiseks, mida sa oma blogis edukalt harrastad. Aga ma olen järjest vähendanud seal mängimist, sest ma olen teinud seal 1000+ panust ja ma ei ole kokkuvõttes kasumis.

      Küll olen ma korralikult plussis igal pool softides nagu Unibet, Coolbet, Olybet jne, sest seal on võimalik valuet lihtsamini leida. Mingi aeg oli näiteks Olybetis Prantsuse ja Itaalia liigade viikide koefid nädalast nädalasse paigast ära ja ma tegin seal puhta töö sellega.

      Aga kõik need kontod lõpetavad samamoodi.

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        Pinnacle ei limiteerigi kedagi. Ka siis, kui sa üritad arbida seal. Neil on volüümile vastavad panuste limiidid ja koefitsentide muutused. Olen kuulnud, et ainuke variant sealt bänn saada on panna mingile varajasele turule nii palju raha, et oleks kohe võimalik teisele poolele panustades arb kunstlikult tekitada. Kahjuks Eesti spordi koha pealt on seal üsna kasin seis, sest jalgpallis tullakse tihti turule alles vahetult enne mängu või mõni kord ka alles liveks ja siis on koefid juba üsna lihvitud. Kossus saab tihti peale head koefid, kuid alguse liinid on vaid 150-200 eurise limiitidega nii et mingied suuri summasid ikka ei saa panna.
        eino neid 200 EURiseid bette saad teha niipalju kui soovid, lihtsalt ühekorraga ei lasta rohkem panustada.

        Kommentaar


          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
          eino neid 200 EURiseid bette saad teha niipalju kui soovid, lihtsalt ühekorraga ei lasta rohkem panustada.
          Jah, aga varajastel turgudel kukub koef. nt 1.9 pealt 1.75 peale peale üht ainust 200 eurost betti. Seega saab muidugi, aga ka väärtus langeb märgatavalt.

          Kommentaar


            aa vabandust, te räägite mingitest mudaliigadest jajaa

            Kommentaar


              Coolbeti vastloodud feature on tegelt päris põnev. Iga 15 sekundi tagant ennast uuendav tabel näitab, kus, millele ja mis summas on panustatud.


              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Coolbeti vastloodud feature on tegelt päris põnev. Iga 15 sekundi tagant ennast uuendav tabel näitab, kus, millele ja mis summas on panustatud.


                Väga lahe leiutis ning kinnitab nende enda lubadust olla interneti kõige läbinähtavam bookie.

                Kommentaar


                  samas ei keela miski neid kuvamast panuseid, mida tegelikult tehtud ei ole. Näiteks kui 3 "panustajat" panevad igaüks 1k mõnele resultaadile, siis kindlasti leiduks pärisinimestest jälgijaid...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                    samas ei keela miski neid kuvamast panuseid, mida tegelikult tehtud ei ole. Näiteks kui 3 "panustajat" panevad igaüks 1k mõnele resultaadile, siis kindlasti leiduks pärisinimestest jälgijaid...

                    Täna panin siis üle pika aja coolbetti natuke sisse ja võtsin homse Brasiilia võidu Argentiina üle vastu (friendly )
                    Ja vaatasin kohe, et kas kuvab ka minu panuse sellel sissetulevate panuste alguses ei leidnud miskit aga kuna olen Rootsis üldse hetkel sis otseloomulikult oli minu panus rootsi lipu all.
                    Nii, et nad võivad muidugi panuseid kunstlikult tekitada aga tõeseid on ka ja mõtteid võib ju siiski leida.

                    Kommentaar


                      Millal see bet365 siis Eestis niiöelda välja tuleb ?
                      Madridista

                      Kommentaar


                        Vaikselt painab juba sama küsimus, kuna kevade lõpus viskas nullbilanss siibrit ja võtsin aja maha ning juba ammu plaanisin niiehknaa puhta lehega sealt alustada.
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          Küsisin 2 kuud tagasi live-suppordilt. Nende vastust oli konkreetne: "Ei."
                          Äkki nüüd miskit muutunud, või nad ei saanud mu küssast aru

                          Kommentaar


                            suvel

                            Kommentaar


                              Huvitav kas nad alustavad puhtalt lehelt ja ma saan oma limiteeritud konto asemel uue?
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                                Huvitav kas nad alustavad puhtalt lehelt ja ma saan oma limiteeritud konto asemel uue?
                                Ei saa. Vana kasutajaga pead jätkama.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X