Lehekülg 17, kokku 17 EsimeneEsimene ... 71314151617
Näidatakse tulemusi 321 kuni 334, kokku 334
    Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Enne, kui raha arvele kantud ma oma õnne ei usu, aga RoMaRiO on MVP.

Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

telekavaataja.blogabet.com

Algupärane

Suur oli ka minul imestus, et kuhu osa mu raha nüüd äkki kontolt kadunud on. Vaidlesin supportiga ikka päris kõvasti peale seda mängu mitu nädalat, kord oli incorrect participant, hiljem ka incorrect match vms aga kasu ei midagi. Super töö igatahes Romario! Loodetavasti saame siis kõik positiivse lahenduse sellele loole.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Ma avalikult ei hakka väga avameelitsema, aga eks see oli üks pikk ja tülikas protsess enda õiguste kaitseks. Bet365 on minu silmis end täiesti täis lasknud ja tõestanud, et ka kõige esinduslikumad bookied üritavad igal võimalikul moel scammida. Bet365 üritas veel viimase hetkeni vältida nendele isikute võitude maksmist, kes ei liikunud bet365 klienditeenindusest kaugemale, aga olen üpris veendunud, et lõpuks õiglus võidutseb ja nad on kohustatud kõikidele välja maksma.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ma avalikult ei hakka väga avameelitsema, aga eks see oli üks pikk ja tülikas protsess enda õiguste kaitseks. Bet365 on minu silmis end täiesti täis lasknud ja tõestanud, et ka kõige esinduslikumad bookied üritavad igal võimalikul moel scammida. Bet365 üritas veel viimase hetkeni vältida nendele isikute võitude maksmist, kes ei liikunud bet365 klienditeenindusest kaugemale, aga olen üpris veendunud, et lõpuks õiglus võidutseb ja nad on kohustatud kõikidele välja maksma.
    Rahad kontol ka minul, kes ei kirjutanud isegi klienditeenindusse.
    Aitäh!!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    See on tänu Eesti litsensile jah?

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Omal ajal Coolbetile spordijutte kirjutades ei olnud kõige toredam lahkuminek, aga eilne ˛est oli küll tore. Premier League'i ennustusliigas oli mingisugune kamm, mis oli paljud nädala sees toimuvad mängud pannud nädalavahetuse peale. Ennustusi kinnitada ei saanud. Tuli kena vabandav sõnum tehnilise tõrke eest ja 10€ konto peale. Selle oleks vist isegi ilma ennustuste kinnitamise katseteta saanud, sest ega ma ise kuskile ei kirjutanud ega midagi, lõin lihtsalt käega.

Õnnestus selles mängus end üks voor isegi 2. kohale pressida ja kiidaks siis ka ühtlasi auhinna mõistlikke läbimängimise tingimusi.

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Coolbetil on muidugi need toredad ennustusliigad ja nii aga notra neid on nii palju, et ei jõua kõiges osaleda lihtsalt.
    Premi oma siis üks nendest. Krt, koguaeg lähevad meelest ära. Võiks olla mingisugune meilitsi meeldetuletuse süsteem või midagi.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Miks buukid niimoodi ennatlikult maskavad?
    bet365 maksis Arsenali võidu 1. poolajal juba kätte. Eks nad siis teavad, et tegemist on gämbleriga kellel mängu vaatamiseks aktiivset panust vaja ja maksavad kiirelt raha kätte, et ma teiseks poolajaks mõne rumala panuse teeksin.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2018

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    bet365 maksis Arsenali võidu 1. poolajal juba kätte. Eks nad siis teavad, et tegemist on gämbleriga kellel mängu vaatamiseks aktiivset panust vaja ja maksavad kiirelt raha kätte, et ma teiseks poolajaks mõne rumala panuse teeksin.
    Võimatu. Kindlasti panid endalegi märkamata panuse esimese poolaja võitjale.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
    Võimatu. Kindlasti panid endalegi märkamata panuse esimese poolaja võitjale.
    Eip. Isegi imestasin poolajal, et miks mul ühtegi active betti enam ei ole.

Amatöör Kasutaja Svenniid avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2007

Algupärane

Mul oli täpselt sama keiss. See oli neil mingi promo pakkumine.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2012

Algupärane

Tehke mängueelne üksikpanus Inglismaa Premier League'i, Hispaania La Liga, UEFA meistrite liiga või UEFA Euroopa liiga matši normaalaja tulemuse turul. Pakkumine kehtib laupäeva, 1. juunini 2019 (k.a).
    Kui teie valitud võistkond läheb kahe väravaga juhtima, makstakse teie võit täies mahus välja ja see ei muutu, kui vastasvõistkond peaks hiljem mängu viigistama või võitma.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mõneti naljakas, kui mõned kontorid panevad homsed Esiliiga ja EsiliigaB mängud varem kui Meistriliiga (bet365) või Väikese Karika mänge enne Suure Karika mänge (unibet, paf).
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 21/ Episood 21- Balaball on külas Vadim Dobi˛al ja Sillamäe Kalevil/ Balaball в гостях у Вадима Добижы и Силламяэвского Калева

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Coolbet maksis sellise panuse välja, mis peaks void olema. Ilmselt lisaaja tõttu siis.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kas see on kokkusattumus, et bet365 ei anna enam O/U liine Eesti jalkamängudele (vähemalt mitte 1 päev enne)?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud