320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alternatiivsed kontorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu isiklik limiit ikka jah. Siin ja seal nagu oleks pasundatud, et Tonybet väga ei limiteeri, sellepärast tundub veider. Samas nad reageerivad koefide muutustele tavaliselt ikka väga aeglaselt ja ilmselt neile väga ei meeldi kui keegi langevaid koefe kasutab. Olen aegajalt seda teinud, võibolla sellepärast ka limiidid. Endal süüd ei näe

    Kommentaar


      Algselt postitas Sonderfern Vaata postitust
      Minu isiklik limiit ikka jah. Siin ja seal nagu oleks pasundatud, et Tonybet väga ei limiteeri, sellepärast tundub veider. Samas nad reageerivad koefide muutustele tavaliselt ikka väga aeglaselt ja ilmselt neile väga ei meeldi kui keegi langevaid koefe kasutab. Olen aegajalt seda teinud, võibolla sellepärast ka limiidid. Endal süüd ei näe
      Kõik, kes tegutsevad Eesti turul ja väidavad, et nad ei limiteeri, valetavad. Nii väiksel turul pole võimalik ellu jääda otherwise. Eriti kui põhirõhk on bling-blingil, kampaaniatel, erineval panuste ja kasiinomängude valikul.

      Samas, see tegelt kliendi seisukohast ajab meganärvi. Minu meelest on see ka täiega ebaaus.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Eks ta nii on jah. Väga ei uskunudki neid Tonybeti külajutte aga salamisi ikka lootsin, et äkki nii pea limiiti peale ei tõmmata...

        Kommentaar


          Algselt postitas Sonderfern Vaata postitust
          Tonybeti NBA limiidid 40 - 100 €. Paha Tonybet, paha!
          Nii suur vä

          Lisatud failid

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Nii suur vä

            Tonybetis ei saa panuse limiit olla suurem kui kontoseis ehk siis ma pakun: sul ei ole Tonybeti kontol raha.

            Kommentaar


              kui B365 lõpuks turule jõuab, siis tõenäoliselt kõva mürinaga ning iga natukenegi tõsisem panustaja sätib oma rahad sinna ringi kohalikest pudupoodidest...

              Kommentaar


                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                kui B365 lõpuks turule jõuab, siis tõenäoliselt kõva mürinaga ning iga natukenegi tõsisem panustaja sätib oma rahad sinna ringi kohalikest pudupoodidest...
                Oota, kas sa arvad, et b365 ei limiteeri?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Oota, kas sa arvad, et b365 ei limiteeri?
                  ma arvan, et nende valulävi on suurem

                  Kommentaar


                    Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                    ma arvan, et nende valulävi on suurem
                    Pakun, et see vahe pole oluliselt suurem näiteks Betsson Grupiga võrreldes.

                    Reaalsus on ikkagi see, et kui b365 siia turule tuleb, tahab ta neid vendi endale, kes oma hasardi rahuldamiseks mõned tuhanded kulutavad ja ei põe nende pärast.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Pakun, et see vahe pole oluliselt suurem näiteks Betsson Grupiga võrreldes.

                      Reaalsus on ikkagi see, et kui b365 siia turule tuleb, tahab ta neid vendi endale, kes oma hasardi rahuldamiseks mõned tuhanded kulutavad ja ei põe nende pärast.
                      justnimelt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                        ma arvan, et nende valulävi on suurem
                        Ma eeldan, et oled minevikus küll kasutanud, aga reaalsus pole päris nii. Samal ajal kui nad on tugevad produkti tootmises ja pakkumises, siis loogiliselt on samamoodi tugevam ka nende riskimajandus, pooltel asjadel (esialgse) hinnaseadja rollis olles peavad nad selles head olema. Ja igasuguseid mittekasumlikke mustreid nähakse järjest kiiremini ja kiiremini.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Ma eeldan, et oled minevikus küll kasutanud, aga reaalsus pole päris nii. Samal ajal kui nad on tugevad produkti tootmises ja pakkumises, siis loogiliselt on samamoodi tugevam ka nende riskimajandus, pooltel asjadel (esialgse) hinnaseadja rollis olles peavad nad selles head olema. Ja igasuguseid mittekasumlikke mustreid nähakse järjest kiiremini ja kiiremini.
                          Taneli jutule lisaks: siis bet365 tulek Eesti turule tähendab konkreetset Eesti tiimi, konkreetset KPI-d ning konkreetset eelarvet. Kui varem läksid Eesti liigad konkreetsete sportalade alla, siis nüüd võetakse nii Eesti kasutajad kui ka liigad luubi alla. Ja kui hakkab kärisema, siis algab ka eriti pingsam limiteerimine.

                          Seega "päris panustajatele" on bet365 tulek Eesti turule pigem meh.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Ma mõtlesingi, et hobipanustajad tõmmatakse olemasolevatest ära. Päris panustajad ei panusta kohalikes kontorites.

                            Kommentaar


                              Täpsustan veelgi - keegi, kes 10 euri paneb, see ilmselt tonybetiga rahul, aga 100 eur per bet mehed ikkagi liiguvad b365. 1000 eur per bet ja rohkem mehed tegutsevad mujal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                                Täpsustan veelgi - keegi, kes 10 euri paneb, see ilmselt tonybetiga rahul, aga 100 eur per bet mehed ikkagi liiguvad b365. 1000 eur per bet ja rohkem mehed tegutsevad mujal
                                Summad ei mängi siinjuures mingit rolli tegelikult. Küsimus on panustamisstiilis.

                                Bookiede põhivõitlus käib klientide ümber, kes moodustavad kogusegmendist umbes 1-2%.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X