320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alternatiivsed kontorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mainiks veel seda, et nad pakuvad ilmselt parimatel tingimustel sissemakse boonust, vähemalt neist pakkumistest, mida olen näinud.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
      Mainiks veel seda, et nad pakuvad ilmselt parimatel tingimustel sissemakse boonust, vähemalt neist pakkumistest, mida olen näinud.
      Mitu korda läbi peab mängima ja mis koefiga? ei leidnud koduleheküljelt ja pole veel kasutajat teinud.

      Kommentaar


        #33
        10 korda. 100 Protsendiliselt läheb arvesse alates koefist 1,2( bet365s näiteks 1,5, trios 1,8). Aga tiba väiksem osakaal on isegi 1,09se koefiga läbimängides. Lisaks on seal veel mingi selline reegel, et kui teha kombo panus siis 5 foldi puhul läheb iga panus arvesse 120-140 protsendiliselt. Kodulehelt ei leidnud ka ise seda infot, aga support chattis pika teksti selle kohta. Support jättis ka kiire ja asjaliku mulje, erinevalt näiteks triobetist. Ühesõnaga leidsin, et võib lisaks 365le paralleelselt ka unibeti proovida. Väikseks tõrvaks meepotis vaid see, et 365ga harjunud kasutajale jääb sealne livebettimis turg kitsaks.

        Kommentaar


          #34
          Unibet on livebeti suhtes vasemehe bet365 imo, liiga aeglane ja pidevalt "unavailable". Positiivse poole pealt, võib tihti jalkas häid koefitsente leida.

          Kommentaar


            #35
            Kui kiirelt Unibetist raha kätte saab ?

            Kommentaar


              #36
              Hmmm, Mina kandsin Reede varahommikul ning üle tuli Esmaspäeval kella 17.00 paiku, aga muidu järgmisel päeval peaks ikka nädalasees kohal olema.

              Kommentaar


                #37
                BetVictor, on kellelgi kogemusi?

                Kommentaar


                  #38
                  25 euri boonuse sain esimese deposiidiga. Livebet on puudulik. Koefitsendid on vahel mahlased. Klienditugi oli tasemel.

                  Kommentaar


                    #39
                    rahasid liigutad millega? Skrill, paypal, netipank?

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      rahasid liigutad millega? Skrill, paypal, netipank?
                      Kasutan Soome Nordea deebet kaarti, mille sai netipangas registreerida e-maksete kõlblikuks, ehk toimib nagu krediitkaart põhimõtteliselt..väga mugav.

                      Kommentaar


                        #41
                        bet365, sissemakse boonuse läbimängimisel võib olla, ka üks mäng või peab olema kombo. current stake amount- kas see näitab , palju mängidud raha on.

                        Kommentaar


                          #42
                          võib muidugi 1 mäng olla

                          Kommentaar


                            #43
                            Soovitage m6nda saiti sarnaselt bet365'le. Eeldus oleks v6imalikult suur boonus saada alguses.

                            Kommentaar


                              #44
                              Tervist panustamise sõbrad... Pakuks vähe "tippe", kui on soovi.... kel on soovi, kirjutagu mulle.... huntliba@gmail.com

                              Kommentaar


                                #45
                                keegi bet365 lehele saab ligi? Kasutasin varem google dsn edukalt ja täna enam ligi ei saa. Palun öelde et see on minu viga mitte Maksu ja Munniameti järjekordne nipp inimeste kottimiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X