320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Alternatiivsed kontorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
    Ausalt öeldes pole enam väga otsinud neid boonusepakkujaid ja olen jäänud oma varasemate bookide juurde. Aga võid uurida näiteks aasia saite nagu sbobet, 188bet, 12bet jne
    Sbobetis oli see boonuse asi väga pede, mingi 15 prossa vist ja enne seda kätte ei saa kui oled oma sissekandega minngi summa läbi mänginud,

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Sbobetis oli see boonuse asi väga pede, mingi 15 prossa vist ja enne seda kätte ei saa kui oled oma sissekandega minngi summa läbi mänginud,
      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Mmm ja natukene siis üldiselt saitidest, ise olen vähemal või rohkemal määral kasutanud siis selliseid saite:

      1. bet365, ilmselt üks mugavamaid ja paremaid maailmas, eriti võimas on siis jah live.
      2. Marathonbet - head koefid ja väljamakse käis kiirelt, aga olen kasutanud liiga vähe.
      3. Pinnacle - unustasin parooli ja client id ära ja klienditeenindus on nii sitt, et räägiti mitu korda ühte ja sama paska, kuigi ma olin juba selle kõik ära teinud ja loobusin esialgu, siiski tulevikus tahaks muidugi just seda saiti kasutada, nende leht on 10 aastat vist juba vana ja vähe töötajaid, aga põhjus on lihtne, suuremad koefid ja häid mängijaid ei piirata, vähemalt nii räägitakse mitmel pool, ma ei tea kas siin on keegi, kes on elukutseline ja sellel saidil toimetab, aga seni selles osas ainult head kuulnud, ise olen kasutanud vähe.
      4. Unibet - eestis lubatud saitidest parim, boonuse läbimängimine on superlihtne jne.
      5-6. Trio ja Tonybet, mida paremaks sa saad, seda vähem sa neid saite kasutad, ise kasutan triot ainult pokkeri jaoks.

      Sbobet ei meeldinud üldse, kuidagi liiga keeruline, 10bet. kasutasin kunagi ammu ja siis olid mul koefide asemel mingid hieroglüüfid ja ei osanud seda muuta, ning loobusin kiirelt .

      Mida keegi veel kasutab? ja mis on lemmikud?
      Mis koefiga tuleb Unibeti boonus läbi mängida?

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas TakeOnTheWorld Vaata postitust
        Mis koefiga tuleb Unibeti boonus läbi mängida?
        Väga väike, kas mitte isegi 1.30 või midagi sellist, siin on varem juba mainitud, aga unibetis on see boonuse läbimängimine üks kergemaid

        Kommentaar


          #64
          Kõik bookid, mis boonust pakuvad või annavd sulle 100+ erinevat marketit, pole reeglina mõeldud võitjatele. Mõni, nagu bet365, laseb sul veidi rohkem võita, enamus lükkavad aga kraanid kinni kohe, kui on natukenegi selgemaks saav võimalus, et sa neid lüpsta võid. Eriti, kui panustad teisejärguliste liigade/spordialade peale... kui suudad suurte liigadega võita või LIVE's, kestab pidu ehk veidi pikemalt.

          Sbobetid, pinnacle'id ei paku boonuseid ning samal ajal ei pane ka limiite peale.

          Pinnacle töötab minuteada nii, et sa saad näiteks (see on täiesti suvaline) 1.50 peal panustada max 1000 eurot, siis ta arvutab koefitsiendid ümber sinu panuse tulemusena ja siis võid uue panuse teha. Individuaalselt kedagi killima ei hakata (kuigi üksikuid lugusid levib), limiidid on üldised ja kõigile.

          Sbobet on see koht, kus mängitakse vist kõige suuremate pappidega. Vähemalt olen kuulnud/lugenud, et seal on eelistanud raha väiksemat sorti fixijad.

          10bet on minuteada täielik jama.
          sigpic

          Kommentaar


            #65
            Suhteliselt hästi läks selle unibeti boonusega, panin 50 euri sisse ja lõpuks jäin 160 euroga veel kasumisse. Nädalaga suutsin boonuse läbi mängida.

            Kommentaar


              #66
              Leidsin http://www.betbutler.co.uk/info/promotion-25-free-bet sellise. Vestlesin klienditoega ja ma ei tea kui adekvaatseid vastuseid support andis, aga :
              *Kas eestlastele ka? - Jah
              *Moneybookersiga deposiidi tegemine ka loeb - Jah

              Ehk siis kui ma panen kuni 25 £ väärtuses mingil meeskonnale, mille koef on 1.70, siis saan selle "25 free beti" endale, olenemata kas võidan või kaotan.
              Nii, ja mis on nõue "25 free beti" läbimängimisel? - Miinimum koef 2.0 ja üks kord.

              Proovib ära :P

              Kommentaar


                #67
                Osale tasuta spordiennustuse võistlustel ja ennustusmängudel, kasuta panuste vihjeid ning saa panustamiseks rohkelt kasulikku infot.

                Tehke kasutaja , kes soovitusi jagavad, jaanuari kuus sain liiga kerge võidu, aga jah see mingi Eesti oma soovituste leht.

                Kommentaar


                  #68
                  bet365 on riskivaba panus Man City v Barcelona , kas saab kohe mängule panna või peab enne mingi, muu mängu peale panema.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas jabadabadoo Vaata postitust
                    bet365 on riskivaba panus Man City v Barcelona , kas saab kohe mängule panna või peab enne mingi, muu mängu peale panema.
                    Enne City vs Barcelona mängu algust tuleb teha sellele mängule pre match panus ja siis live's saab nn riskivaba ennustuse kuni 25€ suuruses.
                    www.bettimine.ee - tasuta spordiennustuste vihjed, boonused, võistlused ja muu

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas bettimine Vaata postitust
                      Enne City vs Barcelona mängu algust tuleb teha sellele mängule pre match panus ja siis live's saab nn riskivaba ennustuse kuni 25€ suuruses.
                      Kuidas see täpsemalt välja näeb? Näiteks panustan 2€ enne mängu, kui ma live-s nüüd 25€ panustan, kas saan 25€ tagasi juhul, kui mu live bet perse läheb?

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                        Kuidas see täpsemalt välja näeb? Näiteks panustan 2€ enne mängu, kui ma live-s nüüd 25€ panustan, kas saan 25€ tagasi juhul, kui mu live bet perse läheb?
                        Riskivaba ennustus antakse samas summas, mis mängueelne bet. Kui betid 25€ enne mängu, siis saad 25€ suuruse beti panna live's ja kui see mööda läheb saad 25€ tagasi. Kui paned 2€ enne mängu saad 2€ suuruse tasuta beti jne. Tasub mainida, et see tasuta bet kehtib ainult esimese live ennustuse kohta.
                        www.bettimine.ee - tasuta spordiennustuste vihjed, boonused, võistlused ja muu

                        Kommentaar


                          #72
                          teambet1.com ja betin.com

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas gunpaul Vaata postitust
                            teambet1.com ja betin.com
                            kommentaare ka palun

                            Kommentaar


                              #74
                              Oskab keegi Olybeti kasutajatest öelda, kas seal on võimalik vaadata ka, mis panuseid sa teinud oled? Ma leian ainult selle, mis summa ma olen bettinud, aga mitte seda mille peale.

                              Kommentaar


                                #75
                                bet365,Anett Kontaveit v Madison Keys
                                (Total Games 3-Way) under 19 6-3 6-2 , aga mul on märgitud kaotus. peaks võit olema, või eksin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X