320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muud spordialad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muud spordialad

    Kui omate head infot mõne muu spordiala kohta kui jalgpall, siis on see teema koht, kus seda jagada.
    sigpic

    #2
    Täna on minu jaoks NBAs 2 üsna head koefi.

    Sacramento võit 2,55 ning Oklahoma võit 15,5 punktiga mille koef on 3,25.

    Denver pole seni veel suutnud see hooaeg 3 järjestikust võitu võtta võõrsil ning Sacramento on hetkel viimastes kodumängudes näidanud head hoogu, võites huostonit ja jazzi ning kaotades 6 punktiga spursile.
    Denveril aga pole viimastes võõrsilmängudes suurt midagi ette näidata, hea küll, võideti napilt portlandi viimases mängus ning enne seda bobcatsi, kuid see pole mingi näitaja minu jaoks.

    Suur miinus selles mängus on see, et Sacramento on see hooaeg mõlemas mängus saanud nende vastu väga suure kaotuse.
    Küll aga mängis nendes kahes viimases mängus Gallinari, kes on hetkel day to day, saab küll mängida, aga punktitootjat temas hetkel ei ole visates kahes viimases mängus kokku vaid 14 punkti.

    Teise mängu kohta pole suurt midagi öelda kui vaid, et NBA parim meeskond mängib suures hädas oleva Lakersiga, kujutan ette, et Lakers saab siit ikka suurema kui 20 punktilise kaotuse, ise aga jään 15,5 juurde mille koef on piisavalt hea.

    E: mainin ära ka, et koefid on pärit bet365'st.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust

      Teise mängu kohta pole suurt midagi öelda kui vaid, et NBA parim meeskond mängis suures hädas oleva Lakersiga, kujutan ette, et Lakers saab siit ikka suurema kui 20 punktilise kaotuse, ise aga jään 15,5 juurde mille koef on piisavalt hea.
      Ma selles nüüd küll nii kindel ei oleks, et Lakers kõva suhkami saab. Esiteks on viimasel ajal saadud täitsa hea hoog sisse, teiseks oli jaanuari lõpus saadud võit Oklahoma üle just üheks põhjuseks, millest saadi kõvasti enesekindlust ja miks see korralik seeria algas. Ma arvan just, et Lakers peab händikäpi isegi vastu ja kui head õnne, siis ka võidab.

      NHL-s täna:

      LA Kings ML @ 1.74
      Washington ML @ 2.25
      Carolina ML @ 1.77
      New Jersey ML @ 1.80

      ja krt, Chicago kaotus on ka viimasel ajal väga lähedal olnud. Minnesota ML @ 2.65. Wild ka tänavu olnud üks neist, kes Blackhawksi pärast normaalaega on suutnud võita.

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Ma selles nüüd küll nii kindel ei oleks, et Lakers kõva suhkami saab. Esiteks on viimasel ajal saadud täitsa hea hoog sisse, teiseks oli jaanuari lõpus saadud võit Oklahoma üle just üheks põhjuseks, millest saadi kõvasti enesekindlust ja miks see korralik seeria algas. Ma arvan just, et Lakers peab händikäpi isegi vastu ja kui head õnne, siis ka võidab.

        Siis oli Lakersil ka Gasol, kes on Lakersi tähtis lüli. Ning ma ei ütleks, et Lakers viimastes võõrsilmängudes midagi märkimisväärset oleks teinud.
        Samuti see aasta (mitte see hooaeg) on Oklahoma 11/13 kodumängust võitnud rohkem kui 16 punktiga

        Kommentaar


          #5
          Indiana vs Boston. Bostoni koef on 5 :O. Millest see küll nii kõrge? Mängivad küll võõrsil, kuid Boston võiks olla ju suuteline võitma?

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Indiana vs Boston. Bostoni koef on 5 :O. Millest see küll nii kõrge? Mängivad küll võõrsil, kuid Boston võiks olla ju suuteline võitma?
            Indiana on parem tiim Indiana on hea vormis Indiana on kodus hea - jah koef peaks oelma Indianal natuke suurem ,aga ollakse favoriit, muidugi võib Boston ka võita, aga eile oli Bostonil võõrsilmäng, ning hetke seisuga oleks Bostoni võit päris korralik üllatus siiski.

            Kommentaar


              #7
              Minu tänasteks NBA valituteks osutuvad:

              SA Spurs -14.5 @ 3.25
              LA Lakers -5.5 @ 2.50
              HOU Rockets -5.5 @ 3.25

              koefid pärit bet365'st.

              Tegu siis üksikpanustega.

              Chicago pole viimasel ajal just erilist minekut näidanud erinevalt spursis, kellel oli komistus ära ja võtnud kahes viimases mängud suured võidud. Kõhutunne ütleb, et tuleb taas üks korralik võit.
              Lakers mängib viimasel ajal üsna hästi ning see on neil kindlasti must win mäng, seega ei näe põhjust miks nad seda võitma ei peaks, -5,5 handicap tundub mõistlik. Pealegi, kindlasti tahavad end parandada peale seda kaotust Oklahomale.
              Houston võitis 3 päeva tagasi Dallast 33 punktiga kodus, ei näe põhjust miks nad ei võiks ka võõrsil võita.
              Võidu koef on 2,05. Aga usun, et -5,5 handicap tuleb ka ära.

              Kommentaar


                #8
                Spursil on väljas Parker ja paar rollimängijat veel ilmselt väljas, Bullsil ka paar meest väljas pluss väiksed kahtlused Boozeriga, aga ilmselt mängib, Spurs on seni näidanud, et saavad ilma Parkerita ka hakkama, ehk Spursi võidus ei kahtle, aga ilma Parkerita võib natuke raskemaks minna, eriti kui ka Neal, kellel väike kahtluseuss, ei peaks mängima. Ja nii suures võidu kindel pole, aga samas koef on hea ju.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Spursil on väljas Parker ja paar rollimängijat veel ilmselt väljas, Bullsil ka paar meest väljas pluss väiksed kahtlused Boozeriga, aga ilmselt mängib, Spurs on seni näidanud, et saavad ilma Parkerita ka hakkama, ehk Spursi võidus ei kahtle, aga ilma Parkerita võib natuke raskemaks minna, eriti kui ka Neal, kellel väike kahtluseuss, ei peaks mängima. Ja nii suures võidu kindel pole, aga samas koef on hea ju.
                  Jep, alati saab ka valida väiksema händicapi, kuid mina pigem üritan seda maksimumi välja pigistada.

                  Kommentaar


                    #10
                    Ise tegin mõned foldid-värgid ja üksikpanuseid selliste asjadega :

                    Nets -9,5 Bobcatsiga, Charlotte on kaotanud viimased kuus mängu rohkem kui 10 punniga, lisaks on tegu kõige sitema tiimiga, okei Orlando pakub konkurentsi. Samas netsi vorm on üppriski kehvake, ehk päris päeva parim bet pole.

                    Miami -15,5 Orlandoga

                    Sunsi koef on üle 2 Torontoga ja lihtsalt pidi väikse summa peale panema, samamoodi Rockets dallase vastu.

                    Liskaks siis Knicksi võit, kuigi Carmelo just päris terve pole ja Wizardsi võit Minnesota üle, mõlema võidu koefid on väga ilusad.

                    Kommentaar


                      #11
                      NBA on täna tõesti nagu maasikaid täis kauss, kust ei oskagi midagi võtta, kuna kõik nii head.

                      Lisaks siia sekka ka ikkagi Lakersi. No ei tulnud eile välja, kuna ei jätkunud lihtsalt jalgu, aga iseenesest mängiti hästi. Hornetsiga väga hästi eelmistel hooaegadel mängitud, 15 võitu viimasest 17st, ja NO sai viimases mängus kolki Orlandolt, kes on lihtsalt piinlik olnud viimasel ajal.

                      Need, kes väga riski ei soovi, siis Indiana, Memphis, Golden State, Clippers neljomboga saab kenasti 2-kordselt raha tagasi. Kõik head kodumeeskonnad ja ei tohiks suuremaid probleeme tekkida.

                      Kommentaar


                        #12
                        OT

                        Keegi Lakersi mängu vaatas? Livescore's olin ma juba lootuse kaotanud teisel veerandil, kuid WTF lõpp? 4. veerand 9:33

                        Kommentaar


                          #13
                          Lakers oli ja ainuke positiivne üllatus, eriti suur pettumus oli Wizards kes lõpuga võidu maha mängis.

                          Kommentaar


                            #14
                            Mul on Bostoni koefist kohe täitsa kahju, et kopikad jäid saamata. Küsi veel arvamust siit...

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                              Mul on Bostoni koefist kohe täitsa kahju, et kopikad jäid saamata. Küsi veel arvamust siit...
                              Jah sest üllatusi ei juhtu kunagi ju muideks ma seletasin miks koef selline on ja ei soovitanud midagi

                              Kommentaar

                              Working...
                              X