320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muud spordialad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    olen jälginud ja lugenud interviusid ka ise panin ka nadali võitu plus eraldi veel rohkem kui 10,5 geimi nadalile....nadali vorm on kindlalt tõusuteel ja nii räägib ka ise....samas djoko punnitab ja vbl tahab enne french aja maha võtta veel et rohkem puhata pigem on psüholoogilises plaanis nadalile see võit olulisem ja tähtsam kui djokole ja see usun täna otsustav kindlasti koefid paigast ära peaks olema pigem 1,5 djoko ja 2,4 nadal

    Kommentaar


      Vaatasin eilset mängu vs Bellucci ja esimeses setis tegi ta ikka kohutavalt palju lihtvigu, Bellucci pani muidugi hullu ka, aga Roberti vastu ei olnud ta samuti väga veenev. Nadal@3.5 on sitaks hea value.

      Kommentaar


        Kellega Venus Williamsel järgmine mäng on? Tüüp ei liigu seal väljakul ju üldse. Kui pakun, et + händikäp tema vastasele oleks väärt panus järgmises ringis.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          järgmine vastane on viimase paari nädala tähelend - Louisa Chirico. Eeldan, et market on suht 50/50, vb opening odds paneb Venuse favoriidiks, igal juhul raha läheb Louisa peale

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            järgmine vastane on viimase paari nädala tähelend - Louisa Chirico. Eeldan, et market on suht 50/50, vb opening odds paneb Venuse favoriidiks, igal juhul raha läheb Louisa peale
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Overpowered. Chirico ei saa jõu vastu kahjuks

              Kommentaar


                Täna hakatakse siis ookeani taga ka korralikult lammutama. Mõned mõtted ka siis.

                1. Kas ainullt mulle tundub, või Orlando ongi alahinnatud, muidugi Miami võib veel olla endiselt nime pärast just vastupidiselt ülehinnatud.

                Seega Orlando koduvõit 1.58 marathonis on päirs normaale, samuti kerge miinus neile.

                2. Kas Detroit suudab ilma Jacksonita võõrsil liiga top 6. tiimile konkurentsi pakkuda? Toronto peaks võtma kerge võidu, aga kui suur jääb vahe? Võibolla on targem esimeses mängus veel mitte liiga suuri miinuseid favoriidile proovida.

                3. Davis üle 27,5 ja Westbrook üle 28,5. Ma arvan, et mõlemad viskavad üle 30. punkti keskmiselt, vähemalt hooaja alguses. Pelicansil on mitu meest väljas ja seal ei ole lihtsalt kedagi teist, kes suudaks stabiilselt ründemängu panustada. Ehk eeldades, et Denverga tuleb võrdne lahing, siis üle 27,5 on mõeldav. Westbrook ja üle 28,5 tundub loogiline, kuid kõigepealt tuleb mõelda selle peale, kas 76ers suudab üdlse konkurentsi pakkuda ja kas Westbrook peab nt viimasel veerandajal pingutama. Kes arvab, et tuleb võrdne ja põnev lahing võib kindlasti ka Westbrooki üle proovida.

                Silma jäi ka Hardeni 30,5 liin marathonis, mis tundub veidi palju, samas Lakersi vastu võib ta mingi 50 ka visata heal päeval.

                Lisaks alguses jäi silma Minnesota võit, kuna Memphisel on Parsons väljas ja Allen ei pruugi ka mängida, pluss Gasolil läheb ehk veidi veel aega, aga vanast austusest Memphise koduvõimuse vastu ei proovi essas voorus sellist asja, julgemad võivad kindlasti mõelda Minnesota võidu peale.

                Kommentaar


                  Coolbetiga seoses...

                  Avastasin sellise toreda panuse, nagu Seisuga 01.01.2017 on Taavi Rõivas Eesti peaminister @1,10.

                  Et mis seda reaalselt takistada saab?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Coolbetiga seoses...

                    Avastasin sellise toreda panuse, nagu Seisuga 01.01.2017 on Taavi Rõivas Eesti peaminister @1,10.

                    Et mis seda reaalselt takistada saab?
                    Koalitsioonis pole just paremad ajad ju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                      Koalitsioonis pole just paremad ajad ju
                      Kahe kuuga vaevalt midagi juhtub. Samas ma ei ole poliitikas liiga tugev ja seepärast tõstatasin selle teema. Tootlikkus 10% (oleneb muidugi palju Coolbet sellele panustada laseb) on ju päris hea.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Kahe kuuga vaevalt midagi juhtub. Samas ma ei ole poliitikas liiga tugev ja seepärast tõstatasin selle teema. Tootlikkus 10% (oleneb muidugi palju Coolbet sellele panustada laseb) on ju päris hea.
                        Loodetavasti sa raha sellele siiski ei panustanud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          Loodetavasti sa raha sellele siiski ei panustanud
                          Huvitav, mis koefitsent praegu oleks. Kui koef oleks mingi 3, et Rõivas jääb, siis viskaks sümboolselt mingi 50 isegi sisse. Aga jah, õnneks ei panustanud. Aga poliitika polegi mu trump.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Huvitav, mis koefitsent praegu oleks. Kui koef oleks mingi 3, et Rõivas jääb, siis viskaks sümboolselt mingi 50 isegi sisse. Aga jah, õnneks ei panustanud. Aga poliitika polegi mu trump.
                            ma võin sinuga ise teha sellistel tingimustel.

                            Kommentaar


                              savi foldin siiski, protseduurilised sündmused ja koalitsioonilepinguga võivad hakata mõjutama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                ma võin sinuga ise teha sellistel tingimustel.
                                Ei tekita liiga palju hasarti. Poliitikas olengi eluvõõras. Ja niisama raha pärast teha ka nagu ei viitsi. Samas kõik, mis mina võin pakkuda: kui Taavi Rõivas on peaminister 01.01.2017, siis sina sponsoreerit SBT 16/17 hooaja üldvõitjat 100 euroga. Kui Taavi ei ole, siis SBT osalemine kevadel (3 turniiri) sulle tasuta minu poolt.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X