320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muud spordialad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Tänaseks on mul siis kaks suuremat valikut.

    1. Jazz - Suns, kuigi Suns on mulle päris palju valesid valikuid toonud, peamiselt siis seetõttu, et olen neid väga kõvasti alahinnanud, siis seekord ma usun, et võetakse võit liiga punase laterna vastu, peamiselt meeldib mulle see panus just koefi pärast, mis on siis 1.80.

    2. Denver - Knicks over 202, kuna Denver on hoogu sattunud ja kaitse ei ole just kõige tähtsam hetkel siis võiks/peaks siin mängus tulema üle.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Tänaseks on mul siis kaks suuremat valikut.

      1. Jazz - Suns, kuigi Suns on mulle päris palju valesid valikuid toonud, peamiselt siis seetõttu, et olen neid väga kõvasti alahinnanud, siis seekord ma usun, et võetakse võit liiga punase laterna vastu, peamiselt meeldib mulle see panus just koefi pärast, mis on siis 1.80.

      2. Denver - Knicks over 202, kuna Denver on hoogu sattunud ja kaitse ei ole just kõige tähtsam hetkel siis võiks/peaks siin mängus tulema üle.
      Nujaa, alla/üle viimasel ajal ei keri, Suns õnneks võitis väga kindlalt, üldse võitjate osas eile üllatusi polnud, väljaarvatud Dallas kes suutis viimasel veerandajal ja eriti viimasel kahel minutil mängimise lõpetada ja päris korraliku foldi ära rikkuda, aga muidu eile kõik favoriidid minu jaoks võitsid, ehk kes favoriitidele panid võisid eile palju teenida, üllatuste vaba päev minu jaoks, ainult alla/ülle osas tuli palju huvitavat ja selle jätab mõneks ajaks ära, eriti kui võitude koefid on nii head, nt eile Suns, Boston.

      Kommentaar


        #93
        Jäi silma selline koef nagu 5,5 Svendsenile kohe algavas laskesuusa sprindis? Kas Fourcadi üleolek on tõesti nii suur?

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
          Jäi silma selline koef nagu 5,5 Svendsenile kohe algavas laskesuusa sprindis? Kas Fourcadi üleolek on tõesti nii suur?
          Natuke hilja, aga kuna Fourcade on kõige parem sõitja ja see hooaeg on ta ka kõige parem laskja siis tema alistamsieks peab olema super päev ja temal väga kehva, minu arust on ta võimsam kui suur Ole oma parimatel päevadel ja ennustan väga suurt tuleviku talle kui tal vaid motivatsiooni jaguks. Täna näe polnud õnne, Bergeril ikka sitaks vedas ilmaga.

          Kommentaar


            #95
            Naiste käsipalli mm on täies hoos. Mõned mõtted tänaseks.

            Holland - Kongo, Kongole 19 punti edu, tundub mõistlik, nad lähevad iga mänguga paremaks ja Holland on euroopa kõige nõrgem tiim, koef 1.90


            Brasiilia - Jaapan esimene poolaeg üle 24,5 värava 1.90

            Prantsusmaa - Montenegro üle 44,5 värava 1.90 ja montenegro -0,5 1.76

            Serbia - Taani - Taani võit 1.75

            Alzeeria - Hiina üle 53,5 1.90

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Naiste käsipalli mm on täies hoos. Mõned mõtted tänaseks.

              Holland - Kongo, Kongole 19 punti edu, tundub mõistlik, nad lähevad iga mänguga paremaks ja Holland on euroopa kõige nõrgem tiim, koef 1.90


              Brasiilia - Jaapan esimene poolaeg üle 24,5 värava 1.90

              Prantsusmaa - Montenegro üle 44,5 värava 1.90 ja montenegro -0,5 1.76

              Serbia - Taani - Taani võit 1.75

              Alzeeria - Hiina üle 53,5 1.90
              Vauuu 1/6 päris hea päev

              Kommentaar


                #97
                Vahel on haigena hea panuseid teha, uimase ja lolli peaga suutsin kuidagi levante võidu 1-1 seisul siia foldi juurde panna ja nüüd hiljem avastasin wtf ma teinud olin

                No. Selections Event Event Date E/W Terms Odds Result
                1 Over 51.5 PHI 76ers @ TOR Raptors
                (1st Quarter Totals) 14/12/2013 None 1.86 Won
                2 Over 52.5 MIN Timberwolves @ SA Spurs
                (1st Quarter Totals) 14/12/2013 None 1.95 Won
                3 Over 47.5 NY Knicks @ BOS Celtics
                (1st Quarter Totals) 14/12/2013 None 1.80 Won
                4 Over 51.0 UTA Jazz @ DEN Nuggets
                (1st Quarter Totals) 14/12/2013 None 1.80 To Run
                5 Over 52.5 LA Lakers @ OKC Thunder
                (1st Quarter Totals) 14/12/2013 None 1.80 Won
                6 Levante Levante v Elche
                (Fulltime Result) 13/12/2013 None 6.50 Won
                Multiples
                Bet Type No of Bets Unit Stake Stake To Return Returns

                Trebles 20 0.50 10.00 141.87

                Igastahes, minu jaoks on nba. just foldid kõige paremad, valin koefid sellised, et kui 3/5 võidab siis jääb enamvähem nulli ja tänu foldidele olen ka nba. väga suures plussis, jalkas olen ka folde proovinud, aga kuigi teadmised peaks olema vähemalt sama head kui nba. siis sedapuhku ei õnnestu nii hästi ja olen jäänud ikka üksikpanuste juurde, aga nba ikka iga õhtu vähemalt 1 fold, täna lausa kolm, eks paistab kuidas teised kaks lõppevad, aga üks tänu väiksele õnnele vist tuleb viisakas. Kahjusk Bankroll on päris väike veel hetkel ja sellepärast on need pansued 10 euri.

                Kommentaar


                  #98
                  Et mitte olla sellinne, kes ainult kordaminekuid näitab, siis teised kaks foldi lähevad ilmselt vähe sitemini ja postitan ka.

                  1 UTA Jazz +10.5 UTA Jazz @ DEN Nuggets
                  (Point Spread) 14/12/2013 None 1.90 To Run
                  2 CLE Cavaliers +2.0 CLE Cavaliers @ ORL Magic
                  (Point Spread) 14/12/2013 None 1.90 To Run
                  3 NO Pelicans MEM Grizzlies @ NO Pelicans
                  (Money Line) 14/12/2013 None 1.68 To Run
                  4 GS Warriors HOU Rockets @ GS Warriors
                  (Money Line) 14/12/2013 None 1.64 To Run
                  5 ATL Hawks WAS Wizards @ ATL Hawks
                  (Money Line) 14/12/2013 None 1.43 To Run
                  Multiples
                  Bet Type No of Bets Unit Stake Stake To Return Returns
                  Trebles 10 1.00 10.00 50.25

                  No. Selections Event Event Date E/W Terms Odds Result
                  1 BOS Celtics - Over 96 NY Knicks @ BOS Celtics
                  (Team Totals) 14/12/2013 None 1.83 To Run
                  2 Over 201.5 UTA Jazz @ DEN Nuggets
                  (Game Totals) 14/12/2013 None 1.90 To Run
                  3 Over 193.0 WAS Wizards @ ATL Hawks
                  (Game Totals) 14/12/2013 None 1.90 To Run
                  4 Over 196.5 BKN Nets @ DET Pistons
                  (Game Totals) 14/12/2013 None 1.90 To Run
                  5 Over 204.0 PHI 76ers @ TOR Raptors
                  (Game Totals) 14/12/2013 None 1.90 To Run
                  Multiples
                  Bet Type No of Bets Unit Stake Stake To Return Returns
                  Trebles 10 1.00 10.00 67.92

                  Kommentaar


                    #99
                    Kandsin eile 30eurtsi sisse ja tegin kolm kümne eurist betti. 2 tükki läks pekki ja ManU oma läks täppi Stoke vastu. Sain €17,80 sealt ja siis sõpradega mõtlesime, et teeme lihtsalt lõbu pärast väiksed blackjackid jne.
                    Siis oli koos 21eurtsi.
                    Ostsime n.ö. bingo pileteid 3 tükki (2 euri pilet) ja BABAH, 149€ tuli
                    Otsustasin tänaste NHLi pelade peale mõned panused teha (10euri panus). Betid siis järgnevad:

                    Buffalo - Boston = 1.85
                    Pittsburgh - Minnesota = 1.95
                    Ottawa - Florida = 2.05
                    Tampa Bay - Nashville = 2.10
                    Colorado - Edmonton = 1.80
                    ja üks multibet ka
                    Chicago - Vancouver
                    NY Rangers - NY Islanders = 3.50

                    Tegin ühe Premier Leagu 5-mängu multibeti ka, mis sellest arvate?
                    ManUtd - West Ham
                    Liverpool - Cardiff
                    Fulham - Manchester City
                    Swansea - Everton
                    Sunderland - Norwich

                    Koef tuli kokku 10,50

                    Kommentaar


                      Ei tea, mis vastust sa ootad, aga see multibet läheb ilmselt aia taha nagunii. Hoki omadest oled favoriidid võtnud ja eks seal ka keegi komistab. Kas hoki omad on süsteemis võit/viik/kaotus või moneyline ehk võit/kaotus olenemata lisaajast ja karistusvisetest?.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                        Ei tea, mis vastust sa ootad, aga see multibet läheb ilmselt aia taha nagunii. Hoki omadest oled favoriidid võtnud ja eks seal ka keegi komistab. Kas hoki omad on süsteemis võit/viik/kaotus või moneyline ehk võit/kaotus olenemata lisaajast ja karistusvisetest?.
                        Seni Premieri selle hooaja 13st multibetist (vähemalt 4 tiimi) 5 täppi läinud mis on minu meelest väga hea tulemus
                        Mis vastust ootan? Lihtsalt arutelu, mida ise oleksite teistmoodi bettinud jne.
                        Hokis on võit/viik/kaotus, moneylinega oleksid koefid 1.30, 1.40 jne

                        Kommentaar


                          Tennise livebet tundub kõige lihtsam raha üldse. Seal saab isegi geime panustada, rääkimata settidest ja täpsetest skooridest. Ühes mängus on ikka väga palju panuseid võimalik teha.
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alehis Vaata postitust
                            Tennise livebet tundub kõige lihtsam raha üldse. Seal saab isegi geime panustada, rääkimata settidest ja täpsetest skooridest. Ühes mängus on ikka väga palju panuseid võimalik teha.
                            110% nõus!
                            Tennis on kindlasti kõige rohkemate võimalustega spordiala (bettimises).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alehis Vaata postitust
                              Tennise livebet tundub kõige lihtsam raha üldse. Seal saab isegi geime panustada, rääkimata settidest ja täpsetest skooridest. Ühes mängus on ikka väga palju panuseid võimalik teha.
                              Leian, et snooker on lihtsam.

                              Kommentaar


                                Tänaseks on mõned mõtted.

                                1. Wizards - dallas over 203,5 tundub igati loogiline valik täna.
                                2. Toronto alla 93,5, kuigi Toronto on viimasel ajal päris hea olnud siis sedapuhku ootaks üppriski madalaskoorilist mängu liiga parima tiimi vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X