320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
    Väravate arv pole jah oluline. Antud panuse juures oleksid sa andnud justkui algedu Darmstadtile. Eilse AH 1 ga oleks jäänud mäng viiki ja sa oleksid lihtsalt oma panuse tagasisaanud. Oleksid valinud näiteks AH 1.5 oleksid võitnud ja saanud panuse 3 kordselt tagasi. Selline panustamisstiil tagab selle, et kui eeldatavalt nõrgem teeb veel parema esituse, kui sa eeldad oled ikka plussis.
    Kui oleks olnud AH 1 Darmstadtile siis oleks panus siiski võitnud, kuna mäng lõppes 2:2.

    (Bet365 koefitsient sellele oli 5.5)

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
      Kui oleks olnud AH 1 Darmstadtile siis oleks panus siiski võitnud, kuna mäng lõppes 2:2.

      (Bet365 koefitsient sellele oli 5.5)
      Minu viga jh.

      Kommentaar


        #63
        Proovime taas Saksamaaga, seekord kahekordse võimlausega Stuttgart vs. Ingolstadt.
        Kodumeeskond istub liiga punase laterna rollis, Ingolstadt aga suurepärasel 7-ndal. Sealjuures on Stuttgart kaotanud kõik kodumängud sellel hooajal, vastane aga korjanud võõrsilt 3 võitu ja 1 viigi. Ning kõik vastased on tegelikult olnud paremad, kui tänane.
        Et Stuttgarti vorm on viimasel ajal isegi näidanud mingisugust tõusujoont( võõrsil Hannoveri võit, Hoffenheimiga võõrsilt viik) paneks kindluse mõttes raha Ingolstadi võidu või viigi peale.
        1.85
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          #64
          Bayern vs Köln - Köln +2 AH @ 1,85

          Bayern läheb täna eksperimenteeriva koosseisuga ning mitmed põhimängijad pingil või üdse välja jäetud. Põhis Rafinha, Bernat, Sansches, Coman, Robben. Mehed, kes pole see hooaeg palju mänginud + Alonso, kes üsna kehvalt esinenud. Köln on see hooaeg väga hästi esinenud ning ma ei usu, et Bayern täna 3 väravaga võitma peaks.

          Kommentaar


            #65
            Kas ma olen ainuke, kellele tundub, et Mönchenbladbachi tiitlivõidu koef on liiga kõrge hetkel?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar

            Working...
            X