320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Bayern - Borussia Mönchenbladbach

    Pole ilmselt mõtet rääkida kõikidest muutustest, mis Saksa meisterklubis selle suvega juhtus. Uus treener, uued tuuled ja hetkel ei ole veel 100% selge, kuidas Bayern oma mängu ehitama hakkab.
    Põhimõtteliselt on suhteliselt rumal puutuda esimesi voore ja igasuguseid panuseid ning hea meelega hoiaksin eemale sellest mängust, kui ma ei näeks üht huvitavat panust.
    Nimelt olen tähele pannud, et tihtipeale suudab Mönchenbladbach lüüa Bayernile väravaid ja seda ka Münchenis. Loomulikult on Bayern selle mängu suur favoriit ning ilmselt selle mängu ka võidab ja vastaste koefitsentide kaaluvahe on isegi päris õiglane minu meelest. Mis on minu meelest ebaõiglaselt suur, on võõrsilmeeskonna väravalöömisvõimalus. Ma usun, et sellistes segastes oludes on Borussia võimeline vähemalt ühe värava Bayernile lööma. Koefitsent 2-ga saab võõrsilvõistnonna värava kätte.

    Hea valik on Mönchenbladbachi värav enne 79.00 @2,37. Minu meelest hea diil.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #17
      Yep. Seda mängu ma ka täna ei torgiks väga. Bayern on selge favoriit, paberil on asjad nii kaldu ühele poole, kui veel olla annab, aga ajalugu on näidanud, et Favre M'Gladbach on Bayernile ebamugav vastane. See Telekom Cupi 5-1 võit ei tähenda siin mitte midagi.



      Seega X2 @ 5,85 või mõlemad meeskonnad skoorima @ 1,95 pole üldsegi halvad variandid.

      Kommentaar


        #18
        Tänaseks:
        Bayern Leverkusen -1 A.H 1.8 @ bet365
        Wolfsburg 0, -0,5 A.H 2 @ bet365
        Augsburg - Dortmund alla 2.5 värava 2.10 @ bet365

        Kommentaar


          #19
          16.30 Eintracht Frankfurt - Bayern München
          1st Half Over 1,25 @1,78

          Nagu ma eelmine voor juba kirjutasin, siis ei ole veel Bayern 100% see, mis ta oli eelmine aasta. Esimeses mängus oli ligi 40-minutiline periood, kus oli tiitlikaitsja lausa hädas ning kaitsetöö ei sujunud kuigi hästi. Mina näen selle põhjuseks Javi Martineze puudumist algkoosseisust. Enam ei ole põhikoosseisus sellist lõhkuvat poolikut ning pall jõuab Bayerni kastini palju sagedamini.

          Lisaks sellele on Eintracht piisavalt hea pähkel Bayerni poistele. Viimased hooajad ei lähe need mängud Frankfurtis kuigi libedalt. Kuid arvestades siiski seda, et kui Bayern sai oma mängu käima, siis polnud Mönchenbladbachil mingeid lootusi, see on ikka täiesti teine tase ning kui Bayern suudab seda kas või 15-ks minutiks tööle panna, siis pole Eintrachtil mingeid võimalusi (see, kuidas Hertha Eintrachti nõrkusi kasutas, oli esimeses voorus näha).

          Ja kas Bayernil on põhjust juba esimesel poolajal kõik ära vormistada? See on ilmselge.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #20
            Bundesliga 2: Köln - Kaiserslautern üle 2,5 konf 1.8
            Union Berlin - Greuther Furth esimene tiim skoorima Union Berlin 1,72

            Kokku: 3,15

            Kommentaar


              #21
              20.00 Münster - Augsburg
              Augsburg AH -1,0 @2,02

              Pärast seda kui Münster St. Paulit konkurentsist välja lõi on möödunud juba üle kuu aja. Pärast seda ei ole Münster suutnud enda 3. liigas ühtegi mängu võita. Kodus on pärast seda lastud iga mäng vähemalt 3 väravat.

              Ma usun, et Augsburg võtab karikavõistlust väga tõsiselt ning on tugev soov seal võimalikult kaugele jõuda. Pealegi suhteliselt paljud kõrgliiga klubid on nüüdseks juba välja langenud. Kiirelt, valutult ja kindlalt- selline on Augsburgi eesmärk selleks mänguks.

              Kui võrrelda võistkondade klassi, isis on Augsburg peajagu 3. liiga keskmikust üle ning kui neil on seda vaja, siis nad võtavad selle kindlalt normaalajal.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                #22
                Ilus tipp! Hea töö!

                Kommentaar


                  #23
                  Jah, väga kena, sain unibetis 2.85 koefiga kätte selle ning sättisin kombosse.

                  Kommentaar


                    #24
                    19.30 Bayer Leverkusen - Bayern Munich
                    Bayern AH -0,75 @1,77

                    Tulemas on tõsiselt tuline heitlus ei millegi muu kui esikoha peale. Dortmund on oma mängu kaotamas ning võitja läheb kindlalt esimeseks.

                    Tõsi ta on, et Bayern pole Leverkusenis händikäpiga võitnud juba enam kui 5 aastat, kuid mulle isiklikult tundub, et siin mängus mängivad Meistrite Liiga mängud suurt rolli. Just emotsionaalne pool on väga tähtis. Kui Bayern kindlustas enda võid Man City üle juba esimese 60 minutiga ning edasine oli vaid jalutuskäik, siis Leverkusen sai oma võidu viimastel sekunditel ja emotsionaalne väljapurse oli kordades suurem. Arvestades seda, et vahepeal oli kõigest 2 päeva aega, võib see eufooria Leverkuseni poistes ikka veel säiluda.

                    Bayern sai aga enesekindlust juurde, pealegi on Dortmundi järjekordne eksimus lisamotivaatoriks.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #25
                      21:15 Dusseldorf - Greuther Furth

                      Furth draw no bet konf 2,07

                      Kommentaar


                        #26
                        Leverkusen tundub t2na t2itsa soliidne Hoffenheimi vastu 2.05@bet365

                        Kommentaar


                          #27
                          Mina panin just raha Bayerni ja Leverkuseni peale. Mängivad nad mõlemad võõrsil vastavalt Hoffenheimi ja Braunschweigi vastu.

                          Bayerni võit- 1.27
                          Leverkuseni võit- 1.47

                          Kui siduda, siis 1.87 kokku. Viimase aja vormi arvestades ei näe väga varianti, et selles voorus üks komistaks.

                          e: ei no loomulikult, Leverkusen suudab komistada. Õnneks sai julgus rindu võetud ja ka Freiburgi peale pandud, mis oma 3,9 koefiga õnneks kulutused tasa tõi.

                          Kommentaar


                            #28
                            Dortmundil pole ükski kaitsja peale Sokratise terve, seega on mõttekas Bayerni peale panna nii kaua kui see koef veel normaalne on. Trios praegu 2,15 nt.

                            Kommentaar


                              #29
                              Olen nüüd ka kuukese panustada proovinud, peamiselt ainult tulemustele(ilmselgete favoriitidega kombosid koostades), kuid mõtlesin nüüd teha ühele mängule "sügavamat analüüsi", ehk keegi ütleks sekka oma arvamuse BMG-BAY mängule, panustamise hoiak oleks selgelt Bayerni suunas, panused ja koefid võetud Unibetist...

                              - Mõlemad meeskonnad skoorivad 2.poolaeg @ 3.10. See hooaeg teatavasti pole Gladbach kodus kaotanud, 9-st mängust 8-s löödi kodus rohkem kui 1 värav. Nendest omakorda 7-s löödi teisel poolajal vähemalt 2. Nii ei läinud ainult Schalke vastu. Bayern ilmselt ju lööb värava niiehknaa, Gladbach võiks ehk ideaalis hea mänguga 1. poolaega rahulikumana hoida ning teisest küljest kui Bayern ei löö juba esimesel poolajal ära, siis suure tõenäosusega teevad nad seda teisel ehk ikka?

                              - Väravat ei lööda 0:00-30:00 @ 2.35. Gladbach teab, et tuleb vältida kiiret väravat alguses, mille peale Bayern "lustima" hakkaks. Gladbach on üldse senisest 9-st kodumängust lasknud endale lüüa 6-s mängus, millest omakorda ainult ühes, rohkem kui ühe värava(2-2 Wolfsburg). Lisaks hea väravavaht(ter Stegen) ning ehk on neil lihtsalt õnne Bayernit kinni hoida. Teisest küljest ei usu, et ise kohe alguses Bayernile kogu täiega peale minnakse, see jätab tihtilugu taha lüngad(ka Gladbach mängib ju tihti suhteliselt palju tõusvate äärekaitsjatega). Võiks ju ennustada pigem suhteliselt kinnist esimest poolaega? Juhtu, et Bayern ei löögi esimene poolaeg väravat, hinnatakse 2,67 peale, ise päris nii julgeks ei kipu minema, kui siis ehk viik poolajal @ 2,65.

                              - > Draw no bet Bayernile on ainult 1,11
                              > Draw no bet Gladbachile on 6,5
                              >Ainult Bayerni võit on 1,38
                              >Double Chance 1/2@1,16
                              IMHO võta üht ja viska teist, double chance tundub veel eriti mõttetu. Ei oskagi midagi valida, kuigi ära ei tohi unustada, et mõlemad meeskonnad on selle mängu tähenduses veel omal moel liigas kaotuseta...

                              - Kahju, et ei ole ilmunud veel mängijate eriennustusi, aga iseenesest Mandzukic või Robben to score ja Kruse not to score tuleks ehk esimesena mõttesse, kuigi tegelikult tahaks Kruse asemel Arangot pakkuda, aga sealt tuleb alati ootamatul ajal pauk + sisetunne ütleb, et pigem lööb Gladbach karistuslöögist kui penaltist...

                              - Lõpetuseks, kui natukenegi üritada niigi raskesti ennustatavas Bundesligas proovida mängu täpse seisu peale ka jevrikuid magama panna, siis valisin välja mõned seisud, mis on teistest pisut parema koefiga ning samal ajal veel kuidagipidigi mõistuspärased...

                              2-3@20
                              2-2@16
                              Põnev tundub ka 0-0@22

                              Kõik võimalikud variandid Bayerni võidule vahemikus (0-1 kuni 1-3) on koefidega 9-11, suure tõenäosusega sinna vahemikku ta ka tuleb, aga ülemiste peale lihtsalt võiks ju kummagile euro panna. Ülejäänud esialgu välistaksin...

                              Ootan vastukaja...
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                #30
                                Minu jaoks see, et väravat ei lööda 0-30 minut tundub küll riskantne ja mõttetu panus. Üks värav võib sündida ükskõik millal või kuidas. Kellelgi õnnestub nt kaugelt hästi palli tabada või lihtsalt kobistatakse standardolukorra järgselt üks ära. 30 minutit on liiga pikk aeg, 20 minutit veel paneks võib olla mõtlema, aga mitte 30.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X