Lehekülg 1, kokku 4 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 65
    Administraator Kasutaja Tanel avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane Saksamaa jalgpall

Saksamaa liigadele ja karikasarjadele panustamisega seonduv arutelu.

Eesti koondislane Kasutaja Calva avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Duisburg- Braunschweig, tabeli 16 vs 2, Brauni v6it 2.15. any thoughts?

Eesti koondislane Kasutaja difender avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Mida täna arvata Augsburg vs Nürnbergi mängust. Mõlemad on viimasel ajal olnud üsna korraliku mängupildiga ja kumbki on kevadringis saanud ühe kaotuse aga needki olid mõlemad liiga tippu kuuluvad meeskonnadelt saadud-Leverkusen ja Dortmund. Augsburgi koef 2.10 tundub üsna hea olevat aga ettevaatlikuks teebki see, et mõlemad on hetkel hea vormis meeskonnad.

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas difender Vaata postitust
    Mida täna arvata Augsburg vs Nürnbergi mängust. Mõlemad on viimasel ajal olnud üsna korraliku mängupildiga ja kumbki on kevadringis saanud ühe kaotuse aga needki olid mõlemad liiga tippu kuuluvad meeskonnadelt saadud-Leverkusen ja Dortmund. Augsburgi koef 2.10 tundub üsna hea olevat aga ettevaatlikuks teebki see, et mõlemad on hetkel hea vormis meeskonnad.
    Nürnberg on mingil hullumeelsel viigilainel hetkel. Samas need viigid on tehtud jah päris korralike meeskondade vastu: Stuttgart, Freiburg, Hannover, Eintracht. Augsburgi kohta niipalju, et nad on küll heas hoos, aga millalgi peab see hoog otsa saama. Iseasi, kas just koduväljakul ja selles voorus. Mina leian, et olukord on täiesti 50-50 ja sellisel puhul näen mina täna rohkem väärtust Nürnbergi koefil, mis vahepeal oli suisa 3,5.

Asjahuviline Kasutaja Delfino avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Julgen väita, et hoolimata väga heast hoost ei ole minu hinnangul Augsburgi koef 2,1 siiski väga väärtuslik koefitsent. Augsburg on kooseisu arvestades mänginud kevadhooajal üsna oma maksimumi lähedaselt ja see ei saa kesta igavesti. Kooseisu poolest on nad siiski 1 kahest BL nõrgimast satsist, kelle peale võib panustada, kui nad liigseks underdogiks bookide poolt tehtud, kuid favoriidi seisuses neile panustada ei soovita.

Reservmängija Kasutaja Pes avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

FC Schalke 04 - Borussia Dortmund 2 1.95 – Dortmund näitas nädala sees väga head mängu Shakhtar vastu. Loodetavasti on suudetud piisavalt taastuda. Schalke on küll oma vormi kogumas (viimases mängus 1:4 võit Wolfsburg üle), kuid Dortmund peaks ikka võidu võtma.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

suht mõttetu.

Reservmängija Kasutaja Pes avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    suht mõttetu.
    Miks mõttetu?

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pes Vaata postitust
    FC Schalke 04 - Borussia Dortmund 2 1.95 – Dortmund näitas nädala sees väga head mängu Shakhtar vastu. Loodetavasti on suudetud piisavalt taastuda. Schalke on küll oma vormi kogumas (viimases mängus 1:4 võit Wolfsburg üle), kuid Dortmund peaks ikka võidu võtma.
    Ei anna hinnagut, et kellegi betti ära rikkuda , aga tegu pole ju päris tavalise mängu vaid derbiga.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

võõrsil taas pigem tõusuteel Schalke vastu ei ole 1.95 hüppama panev koef.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Hannoveri võit Trios 2.40. Väga hea koef kodumängu kohta. Hannoveril pole enam Euroopas kohustusi ning saavad liigale keskenduda. Eintrachti hoog on viimasel ajal raugenud, seega tundub üsna easy money . Olulisi puudujaid ka pole.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Freiburgi koef tänases karika poolfinaalis on 3.00

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Leipzig - Augsburg -0,25 @1,71

Tundub päris ahvatlev ja kindla peale koefitsent.
    Ma ei näe hetkel (arvestades Augsburgi pre-season friendlisid) võõrsilvõistkonda kaotamas 3. liiga satsile. Kerge kindlustus viigi puhul muidugi alati kasuks.

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Täna õhtul toimub Saksamaa karikasarjas selline mäng: Rehden - Müncheni Bayern.

Kickeri vahendusel Bayerni algkoosseis:
    Neuer -
    Rafinha ,
    van Buyten ,
    Dante ,
    Alaba -
    Schweinsteiger -
    Robben ,
    T. Müller ,
    Kroos ,
    Shaqiri -
    Mandzukic

Seega on suur handicap -5 Bayernile tegelikult äärmiselt lahke pakkumine kontorite poolt. Arvan, et siit mängust võib väga vabalt tulla 9-10 Bayerni väravat küll.

Kontorid ei julge kahjuks sellest suuremaid handicape ega suurt "goals over/under" pakkuda, aga võib-olla livebetis tekib võimalus. Kui kasvõi over 7,5 või 8,5 pakutakse siis võiks koef olla 3-4.00 vahel, mida tasub kindlasti proovida. Ma ei usu, et Bayern gaasi maha võtab, ajalugu on näidanud, et see pole nende stiil.

Võib-olla mõjutab senist koefi üks suvine sõprusmäng sama taseme (Regionalliga) klubi vastu, kus saadi 6:0 võit, aga kaks faktorit peaks tähendama, et täna tuleb suurem tulemus: 1) esiteks on tegu DFB-Pokaliga, mitte sõprusmänguga ehk siis muuseas on ka vahetused piiratud, 2) nüüd on Bayernil selja taga ka kuu aega ettevalmistusi ja kogu meeskond hakkab vaikselt kokku saama.

Edit: Senine DFB Pokal on muidugi olnud selline, kus mingeid tampimisi pole väga olnud, aga Bayerni stiil ja tase ja mängustiil peaks seda võimaldama.

Aga too -5 handicap tundub küll väga hea.
    Viimati muudetud Tanel poolt : 05.08.13 at 20:51

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tundub, et ei tule ära praegu.... Bayern üritab kuidagi veidralt seda umbkaitset üle mängida. Muidugi on lootus, et mingi hetk hakkab sadama, aga 1:0 37 minuti järel on siiski vähemalt värav vajalikust tempost maas.

Edit: suutsid tänu 5:0-le pushi välja venitada, aga teatud mehed, kes oleks võinud ära tuua, andsid umbes 10% kahjuks.
    Viimati muudetud Tanel poolt : 05.08.13 at 23:22

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Bayern - Borussia Mönchenbladbach

Pole ilmselt mõtet rääkida kõikidest muutustest, mis Saksa meisterklubis selle suvega juhtus. Uus treener, uued tuuled ja hetkel ei ole veel 100% selge, kuidas Bayern oma mängu ehitama hakkab.
    Põhimõtteliselt on suhteliselt rumal puutuda esimesi voore ja igasuguseid panuseid ning hea meelega hoiaksin eemale sellest mängust, kui ma ei näeks üht huvitavat panust.
    Nimelt olen tähele pannud, et tihtipeale suudab Mönchenbladbach lüüa Bayernile väravaid ja seda ka Münchenis. Loomulikult on Bayern selle mängu suur favoriit ning ilmselt selle mängu ka võidab ja vastaste koefitsentide kaaluvahe on isegi päris õiglane minu meelest. Mis on minu meelest ebaõiglaselt suur, on võõrsilmeeskonna väravalöömisvõimalus. Ma usun, et sellistes segastes oludes on Borussia võimeline vähemalt ühe värava Bayernile lööma. Koefitsent 2-ga saab võõrsilvõistnonna värava kätte.

Hea valik on Mönchenbladbachi värav enne 79.00 @2,37. Minu meelest hea diil.

- Kasutaja Brick avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Yep. Seda mängu ma ka täna ei torgiks väga. Bayern on selge favoriit, paberil on asjad nii kaldu ühele poole, kui veel olla annab, aga ajalugu on näidanud, et Favre M'Gladbach on Bayernile ebamugav vastane. See Telekom Cupi 5-1 võit ei tähenda siin mitte midagi.

Seega X2 @ 5,85 või mõlemad meeskonnad skoorima @ 1,95 pole üldsegi halvad variandid.

Meeskonnaliige Kasutaja tarretis avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2012

Algupärane

Tänaseks:
    Bayern Leverkusen -1 A.H 1.8 @ bet365
    Wolfsburg 0, -0,5 A.H 2 @ bet365
    Augsburg - Dortmund alla 2.5 värava 2.10 @ bet365

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

16.30 Eintracht Frankfurt - Bayern München
    1st Half Over 1,25 @1,78

Nagu ma eelmine voor juba kirjutasin, siis ei ole veel Bayern 100% see, mis ta oli eelmine aasta. Esimeses mängus oli ligi 40-minutiline periood, kus oli tiitlikaitsja lausa hädas ning kaitsetöö ei sujunud kuigi hästi. Mina näen selle põhjuseks Javi Martineze puudumist algkoosseisust. Enam ei ole põhikoosseisus sellist lõhkuvat poolikut ning pall jõuab Bayerni kastini palju sagedamini.

Lisaks sellele on Eintracht piisavalt hea pähkel Bayerni poistele. Viimased hooajad ei lähe need mängud Frankfurtis kuigi libedalt. Kuid arvestades siiski seda, et kui Bayern sai oma mängu käima, siis polnud Mönchenbladbachil mingeid lootusi, see on ikka täiesti teine tase ning kui Bayern suudab seda kas või 15-ks minutiks tööle panna, siis pole Eintrachtil mingeid võimalusi (see, kuidas Hertha Eintrachti nõrkusi kasutas, oli esimeses voorus näha).

Ja kas Bayernil on põhjust juba esimesel poolajal kõik ära vormistada? See on ilmselge.

Meeskonnaliige Kasutaja tarretis avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2012

Algupärane

Bundesliga 2: Köln - Kaiserslautern üle 2,5 konf 1.8
    Union Berlin - Greuther Furth esimene tiim skoorima Union Berlin 1,72

Kokku: 3,15

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid