320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Bayern win against Augsburg by: 1 goal.

    Selles suhtes, et poolajale minnes olin üsna rahul iseendaga...

    Kommentaar


      #47
      Schalke 04 - Borussia M.Gladbach

      Võib väravatevaene mäng tulla. Tuleks pöörata tähelepanu Under/Overitele, asian market.
      tips?

      Kommentaar


        #48
        Borussia Mönchengladbach - Köln. Gladbachi võit @ 1,85

        Reini derbi, kus viimasel ajal on osutunud edukamaks pooleks Gladbach. Viimasest kaheksast mängust pole Gladbach kaotanud Kölni vastu mitte ühtegi. Köln on oma selle hooaja 6-st võidust 5 saanud liigas võõrsil. Gladbach on samas kodus kaotanud see hooaeg vaid ühe mängu. Kummalgi tiimi vigastustega probleeme pole. Et võidelda Euroopa kohtade nimel tuleb Gladbachil täna kvaliteetsema tiimina kindlasti kodus võit võtta.

        Kommentaar


          #49
          Ise mängin täna:
          Eintracht Freankfurt - Schalke Under 3 @ 1,82

          Thomas Schaafi totaalne jalgpall vs Roberto Di Matteo Itaalia catenaccio. Üks neutraliseerib teist. Arvan, et üle 3 värava siit ei tule. Schalkel nädala sees mäng Real Madridiga ka, ilmselt meeskonnal mõtted rohkem selle sündmuse poole kaldu.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            #50
            Paderborn vs Bayern München. Bayerni võit & BTTS no @ 1,72

            Mäng, kus on üks suur ja selge favoriit. Paderbornil puuduvad täna eesmärgid ning kohustus punkte võtta. Pressikonverentsil mainis ka Paderborni peatreener Breitenreiter, et minnakse lihtsalt mängu nautima. Bayern on samuti saanud viimases kolmes mängus värava lukku keeratud ning Neuer hoiab ka täna puuri puhtana.
            Bayern on viimased 19 mängu püsijajäämise nimel võitlevate tiimide vastu võitnud.

            Augsburg - Bayer Leverkusen . Leverkuseni võit @ 2,3

            Leverkusenile ilmselgelt sobib mängida Augsburgi vastu. Omavahel on Bundesligas kohtutud 7 korda ning kõigil kordadel on väljunud võitjana ravimiklubi. Leverkusen on võõrsil mänginud ka üsna soliidselt olles selles arvestuses 4. kohal.

            Kommentaar


              #51
              Head pickid! Tailin mõlemat

              Kommentaar


                #52
                Eelmine nädal päästis siis viimastel hetkedel Augsburgi nende väravavaht. Mäng, mille pidanuks tegelikult Leverkusen juba varem ära otsustama. Tänaseks oli päris raske, midagi huvitavat leida.

                15:00 III liiga Osnabrück vs Duisburg - Duisburgi võit @ 2,9

                Osnabrück on kaotanud järjest 5 mängu. Asjad ei ole nende jaoks sujunud meeldivalt ning liigas on langetud 11. kohale. Duisburgi vorm on aga viimasel ajal üpriski hea olnud. Viimati kaotati võõrsil liiga liidri Bielefeldi vastu, kes liigub vaikselt liiga võidu suunas. Teiste vastu on aga võidud ära võetud. Lisaks sellele, et Osnabrück on kehvasti mänginud, on nad kaotanud Duisburgi vastu viimased 6 mängu ning võite neil üldsegi pole Duisburgi üle. Duisburgi on selgelt alahinnatud.

                16:30 Bundesliga Dortmund vs Schalke - alla 2,5 värava @ 2,15

                Üks põhjus, miks seda panust tasub proovida on di Matteo. Treener, kelle esmane eesmärk on kaitse lukus hoida. Nastasic'i näol saadi endale juurde üks väga hea kaitsemängija ning kindlust on rohkem, kolme keskkaitsjaga mängimine on selles mõttes toiminud. Teiselt poolt on Dortmundi ründajad see hooaeg väga raiskavad olnud. Viimases kuues mängus ei ole Schalke mängus nähtud rohkem kui kahte väravat. Kevadringis seega 0 korda. Kui kiiret väravat ei lööda, siis on võimalused päris head.

                Kommentaar


                  #53
                  Triobetis on täna Dortmund vs. Darmstadt mängu koefitsent uskumatult Borussia poolne. Eks nad on ka hästi alustanud, väravaid tuleb hulgi. Aga Darmstadt on olnud minu jaoks tõsine üllatus, kas nende murdmine tõesti nii kerge saab Schwarzgelbenile olema? 1.11 eeldaks nagu veenvat paariväravalist ülesõitu.
                  Kodumeeskond võidab ühe väravaga tundub siinkohal nagu heaven sent - koefitsent 5. Sõidame.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Triobetis on täna Dortmund vs. Darmstadt mängu koefitsent uskumatult Borussia poolne. Eks nad on ka hästi alustanud, väravaid tuleb hulgi. Aga Darmstadt on olnud minu jaoks tõsine üllatus, kas nende murdmine tõesti nii kerge saab Schwarzgelbenile olema? 1.11 eeldaks nagu veenvat paariväravalist ülesõitu.
                    Kodumeeskond võidab ühe väravaga tundub siinkohal nagu heaven sent - koefitsent 5. Sõidame.
                    See võis valus olla..

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Triobetis on täna Dortmund vs. Darmstadt mängu koefitsent uskumatult Borussia poolne. Eks nad on ka hästi alustanud, väravaid tuleb hulgi. Aga Darmstadt on olnud minu jaoks tõsine üllatus, kas nende murdmine tõesti nii kerge saab Schwarzgelbenile olema? 1.11 eeldaks nagu veenvat paariväravalist ülesõitu.
                      Kodumeeskond võidab ühe väravaga tundub siinkohal nagu heaven sent - koefitsent 5. Sõidame.
                      Igatahes hea postitus nagu ka sinu varasemad postitused uuel hooajal siin. Ise võtsin live's 0:1 seisu pealt Darmstadt AH +1.5 @ 2
                      Tänud!

                      Kommentaar


                        #56
                        Jah, ei jäänud palju puudu ja Darm osutus veelgi paremaks, kui arvasin. Aga noh, vähemalt kurss oli õige ja tore, kui keegi teinegi mõne kopika teenis.
                        Aga esimese 5-6 vooruga on igas liigas välja kujunenud varased üllatajad, kelle peale õiges mängus panustades on võimalik head koefitsenti ära kasutada. Hispaanias Celta Vigo ja Deportivo, Saksamaal Ingolstadt ja Darmstadt, Itaalias Torino ja ehk ka Sassuolo.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          #57
                          Arutlus ja mõttekäik loogiline ja hea aga sellest tulenev panus kas just nyyd nii hea. Selle loogikaga, et Darmstadt vb yllatada oleks tulnud valida pigem mõni tõusvas joones olnud + ah darmstadtile. Sinu valiku juures oleks AH 1 olnud 5.5. Samas kindlamad AH 1,5 3 ja 2.5 1.93. Lihtsalt niipidi hea analyysiga ka teoreetiliselt kasumlikum bet teha.

                          Kommentaar


                            #58
                            Hobibettija nagu ma olen, pole ma tegelikult väga eripanustele tähelepanu pööranud. See AH süsteem tundub küll põnev aga, kui ma selle lahti löön siis muutub asi tsipa segasemaks. Juurde tuleb siis üle/alla väravad ka või ekslen ma kusagil vales kategoorias?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Hobibettija nagu ma olen, pole ma tegelikult väga eripanustele tähelepanu pööranud. See AH süsteem tundub küll põnev aga, kui ma selle lahti löön siis muutub asi tsipa segasemaks. Juurde tuleb siis üle/alla väravad ka või ekslen ma kusagil vales kategoorias?
                              Ei, väravate kogusumma, alla/üle mängu ei tule.

                              Kommentaar


                                #60
                                Väravate arv pole jah oluline. Antud panuse juures oleksid sa andnud justkui algedu Darmstadtile. Eilse AH 1 ga oleks jäänud mäng viiki ja sa oleksid lihtsalt oma panuse tagasisaanud. Oleksid valinud näiteks AH 1.5 oleksid võitnud ja saanud panuse 3 kordselt tagasi. Selline panustamisstiil tagab selle, et kui eeldatavalt nõrgem teeb veel parema esituse, kui sa eeldad oled ikka plussis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X