320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga põhi 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    elu ongi tõsine
    sel juhul on seis üsna kusine
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      JK Suema Cargobus – Tallinna FC Infonet, Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak

      Kommentaar


        Sama kunstmuru võõrustab esialgsete plaanide kohaselt ka värsket karikakaitsjat! http://sport.postimees.ee/1241448/va...is-fc-reaaliga
        http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

        Kommentaar


          .. ja Paide LM-i.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Mercury-Kalju III 1-4

            Mercury lõi oma värava viimasel sekundil. Ilusti purjetas Kalju kaitsjate vahelt läbi, keegi ei soovinud puutuda ka ründajat ja nii ta läks.
            Kalju ei löönud kõiki võimalusi ära. Vedas, et Petsi mängul polnud, muidu oleks trummi trepid tulnud sellise raiskamise peale karistuseks

            Kommentaar


              Saku Sporting - JK Suema Cargobus 2:3(1:0)
              Ülevaade - http://jksuema.net/?lmenu=1&id=263

              Ma olen igasugu kino näind kuid see mis täna juhtus seal sakus ei kannata mingit kriitikat. Urmas Krull hakka inimeseks. Meil ei saanud näiteks varuväravavaht mängu ründajana minna, kuna ma polnd protokolli nn varunummert kirja pand. Issand jumal kõik kohtunikud on sellest aru saanud ja mängida lasknud. See on siiski IV liiga.

              Tema otsused olid mõistematud mõlemale satsile. Kollaseid andis siis kui polnd vaja ja ei and siis kui tuli anda.

              Aga tervitaks fänne Sakust
              Näeme loodetavasti jälle

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Saku Sporting - JK Suema Cargobus 2:3(0:1)
                Ülevaade - [url]http://jksuema.net/?lmenu=1&id=263[/url
                Poolaja võitis siiski Saku 1:0.

                Kommentaar


                  suema-pravda reeglid ei luba sellist olukorda, kus nad isegi ühe osa mängust kaotavad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas VõitleEESTIvõitle! Vaata postitust
                    Poolaja võitis siiski Saku 1:0.

                    Õigus, minu paha.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        JK Suema Cargobus - FC Soccernet 1:0(1:0)
                        8. Pedosk

                        Alustasime küll hästi, kuid peale avaväravat mängisime hooaja ühte sitemat mängu. Soccernet oli tubli peale avaväravat, kuid väravani nad lõpuks ei jõudnudki. Kipper ja nii mõnigi teine mängija oleks pidanud teenima mängu jooksul päris mitmeid kaarte(mõlema satsi mängijad), kuid peale mängu kohtunik selgitas et miks ta nii otsustas.

                        Väga kole intsident oli siis kui soccerneti kapten Adrian hakkas meie äärepoolikut kaelast pigistama. Suuline hoiatus. Minu jaoks oli see täielik müstika

                        Igatahes mõnus vutiõhtu, kus peale mängu sai mõni tugevam õlut juua ja sauna teha

                        Showd tegin ka loomulikult

                        Raimo, teinekord anna ikka õlut mulle mängu ajal juua mitte mingit kust

                        Kommentaar


                          Taaskord vastased piinasid Suemat ja peksid, aga nagu tavaliselt lõpetate teie hooaja hunniku punaste ja kollaste kaartidega, olles oma liigas liidrite seas selles valdkonnas.

                          Samas õnne võidu puhul, loodame et valite sportliku tee võitudeni, mitte valemängijate kasutamise kaudu, mille tõttu ka juba karistada saite.

                          Kommentaar


                            niipalju siis kolosovist....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ertz Vaata postitust
                              niipalju siis kolosovist....
                              Ju lõi kopa ette, et kaaslased olid nii kehvad ja läks Läänemaale tagasi.

                              Kommentaar


                                Hooaja teine "-" tulemas FC Soccernetile ?



                                nr 18 einard on regatud ju Olympicusse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X