Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1

    Cool LX Motors BASH Rannajalgpalliturniir '13 (3. juulil Viljandis)

    LX Motors BASH RANNAJALGPALLITURNIIR

    (2013 aasta Ekstreemspordifestivali avalöök!)



    TOIMUMISAEG: 03.07.12 (11:00-19:00)
    ASUKOHT: Viljandi rand
    OSALUSTASU: 50€ (Maksmine kohapeal)

    REGISTREERUMINE: Osalema on oodatud kuni 12 võistkonda. Kontakt postituse lõpus.
    AUHINNAD:
    I KOHT: Karikas, medalid, ONE Condoms kolmpakk, Batiste kuivšhampooni purk ja Mentose auhinnaseljakotid
    II KOHT: Karikas ja medalid
    III KOHT: Karikas ja medalid
    Lisaks autasustatakse parimat väravavahti ja mängijat karikatega!
    Auhinnad pole lõplikud

    Osalejaid varustatakse pudeliveega

    ÜRITUSE INFO:
    FACEBOOK ÜRITUS
    KODULEHT
    FACEBOOK
    TWITTER

    TURNIIRI JUHEND:
    1. Turniir toimub vastavalt FIFA rannajalgpalli reeglitele.
    2. Turniiri teenindab rannajalgpalliliiga kohtunik.
    3. Mängud toimuvad ühel platsil, mõõtmed orienteeruvalt 36m x 28m.
    4. Mänguaeg 1x15min alagrupis ja 2x10min alates poolfinaalidest.
    5. Väljakul 4+1(meeskonnas max 10).

    VÄLJAK JA SELLE ÜMBRUS
    1. Väljaku kõrval välikohvik Bangalo
    2. RedBulli truck mängib muusikat
    3. RedBulli telk/varjualune
    4. Aiad väljaku ümber
    5. Tribüünid mõlemal pool väljakut


    OSALEVAD VÕISTKONNAD:
    1. Pirita RJK Reliikvia
    2. FC Õieke
    3. FC Mürgine Sats
    4. JK Väätsa Vald
    5. Reforminoored
    6. BSC Reggae Boyz
    7. Saue JK Toode
    8. Järsemad Juudid
    9. Viljandi JK Tulevik
    10. Team Vastseliina
    11. FC Paco
    12. SuEma!


    PILTE EELMISEST AASTAST:
    https://www.facebook.com/media/set/?...27501320714447
    https://www.facebook.com/media/set/?...27501320714447

    EELMISE AASTA TOP3
    1. Smarten Logistics
    2. Pirita Reliikvia
    3. JK Tulevik Noored

    KONTAKT: kris@bash.ee/+372 53435232
    Osalemisest palume teatada emailile ning lisada võistkonna nime, kontaktisiku ja tema mobiilinumbri.



    NÄEME SUVEL VILJANDI RANNAS!

  2. #2

    Algupärane

    Registreerumine on avatud!

    1. Pirita RJK Reliikvia
    2. FC Õieke
    3. FC Mürgine Sats
    4. JK Väätsa Vald
    5. FC Reforminoored

  3. #3

    Algupärane

    Lisandusid

    6. BSC Reggae Boyz
    7. Saue JK Toode

  4. #4

    Algupärane

    Lisandus selline kooslus nagu:

    8. Järsemad Juudid

  5. #5

    Algupärane

    9. Viljandi JK Tulevik

  6. #6

    Algupärane

    10. Team Vastseliina
    11. FC Paco

    1 koht veel alles!

  7. #7

    Algupärane

    12. SuEma!

    Ja kõik kohad on nüüd läinud!

  8. #8

    Algupärane

    Ajakava:

    10:00 A Järsemad Juudid vs FC Mürgine Sats
    10:20 B Saue JK Toode vs SuEma
    10:40 A Pirita RJK Reliikvia vs FC Paco
    11:00 A BSC Reggae Boyz vs Team Vastseliina
    11:20 B FC Õieke vs Reforminoored
    11:40 A FC Paco vs Järsemad Juudid
    12:00 B JK Väätsa Vald vs Saue JK Toode
    12:20 A Team Vastseliina vs FC Mürgine Sats
    12:40 B Reforminoored vs SuEma
    13:00 A BSC Reggae Boyz vs Pirita RJK Reliikvia
    13:20 A Järsemad Juudid vs Team Vastseliina
    13:40 B Saue JK Toode vs Reforminoored
    14:00 A FC Paco vs BSC Reggae Boyz
    14:20 B JK Väätsa Vald vs FC Õieke
    14:40 A FC Mürgine Sats vs Pirita RJK Reliikvia
    15:00 A BSC Reggae Boyz vs Järsemad Juudid
    15:20 B FC Õieke vs Saue JK Toode
    15:40 A Pirita RJK Reliikvia vs Team Vastseliina
    16:00 A FC Mürgine Sats vs FC Paco
    16:20 B SuEma vs JK Väätsa Vald
    16:40 A Järsemad Juudid vs Pirita RJK Reliikvia
    17:00 A BSC Reggae Boyz vs FC Mürgine Sats
    17:20 B FC Õieke vs SuEma
    17:40 A Team Vastseliina vs FC Paco
    18:00 B Reforminoored vs JK Väätsa Vald
    18:20 POOLFINAAL:
    18:40 A1 vs B2
    19:00 B1 vs A2
    19:20 III Koht
    19:40 FINAAL

  9. #9
    Punane Kasutaja Busby avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010
    Postitusi
    429

    Algupärane

    Korralik üritus.

  10. #10

    Algupärane

    Tulemused manustes.

    Lõppjärjestus:
    1. SuEma
    2. BSC Reggea Boyz
    3. Pirita RJK Reliikvia
    4. Reforminoored
    5. FC Mürgine Sats
    6. FC Õieke
    7. JK Väätsa Vald
    8. Järsemad Juudid
    9. FC Paco
    10. Saue JK Toode
    11. Team Vastseliina
    Lisatud Failid Lisatud Failid

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud