Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 31

Teema: Nascar

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane Nascar

Keegi siin foorumis NASCARi jälgib?
    Ma ise olen viimased 3 ja pool aastat aeg-ajalt pühapäeva õhtuti jälginud NASCAR Sprint Cup-i (endise nimega Nextel Cup). Minu jaoks päris atraktiivne ja huvitav. Eriti see ,et autod on suht võrdsed. Kunagi ei tea täpselt ,kes võib võita. (F1 enam-vähem võib arvata, kes võidab).

Perfektsuse Etalon Kasutaja Devil avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Jeff Jeff Jeff Gordon!!!!

Loner Kasutaja Aílton avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Keegi siin foorumis NASCARi jälgib?
    Ma ise olen viimased 3 ja pool aastat aeg-ajalt pühapäeva õhtuti jälginud NASCAR Sprint Cup-i (endise nimega Nextel Cup). Minu jaoks päris atraktiivne ja huvitav. Eriti see ,et autod on suht võrdsed. Kunagi ei tea täpselt ,kes võib võita. (F1 enam-vähem võib arvata, kes võidab).
    no ma üritan vaadata, aga suht hilja on need sõidud. päris nõus ei ole et kõigil on lootust võita( teoreetiline võimalus jääb alati) , üldjuhul siiski annavad tooni samad nimed, vähemalt esi kahekümnes ja ka tipus. minu jaoks on siiski F-1 huvitavam.
    AILTON

Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    no ma üritan vaadata, aga suht hilja on need sõidud. päris nõus ei ole et kõigil on lootust võita( teoreetiline võimalus jääb alati) , üldjuhul siiski annavad tooni samad nimed, vähemalt esi kahekümnes ja ka tipus. minu jaoks on siiski F-1 huvitavam.
    No 30 ringis sõitjad võivad nüüd küll kõik võita.
    Aga jah kuskil 10 nime on, kes tihedamini võidavad.
    Ma vaatan f1 ka suurema huviga aga NASCAR on ka päris huvitav.

Jalgpall24 peatoimetaja Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Nascaris on see igav, et nad ainult ovaali sõidavad.

Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Ei sõida ainult ovaali.
    2-3 etappi on ka tavalisel ringrajal. Ringradadel on tavaliselt võitja/eesotsas Montoya.
    Aga ovaali peal on ka päris huvitav, kui üksteise kõrval mitmeid ringe sõidavad, kord üks peal kord teine.
    Taktika peab hea olema, sest distants on suht pikk.
    Muide viimati tõi Kyle Busch Toyotale NASCAR-is esimese etapivõidu

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JanK Vaata postitust
    ameerikas osataksegi ainult otse või siis teekalde abil kurvi sõita. vt ameerika "sportauto"

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

seal on tavaks iga võimalusel turvaauto rajale saata, seepärast neil kõik tasavägine ongi. Ainult lihtsameelsed ameeriklased rõõmustavad selle üle. See on umbes sama, kui nad väitsid, et euroopa vutis on palju mänguseisakuid. See häirivat neid. see, et nende vutt vaid mänguseisakutest koosneb, see neid ei sega.
    Ehk, nagu teravmeelsed väidavad: ameerika jalgpallurid on nii lollid, et nad peavad kogu aeg peale hetkelist mängu jälle nõu pidama, et mida edasi teha.

Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    ameerikas osataksegi ainult otse või siis teekalde abil kurvi sõita. vt ameerika "sportauto"
    Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    seal on tavaks iga võimalusel turvaauto rajale saata, seepärast neil kõik tasavägine ongi. Ainult lihtsameelsed ameeriklased rõõmustavad selle üle. See on umbes sama, kui nad väitsid, et euroopa vutis on palju mänguseisakuid. See häirivat neid. see, et nende vutt vaid mänguseisakutest koosneb, see neid ei sega.
    Ehk, nagu teravmeelsed väidavad: ameerika jalgpallurid on nii lollid, et nad peavad kogu aeg peale hetkelist mängu jälle nõu pidama, et mida edasi teha.
    Jumal tänatud ,et meil ikka nii targad poisid on.
    Keep Going!

Agricultural disaster Kasutaja dimaggio avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

I Y-motion 245 H-swing

geenjus
    Where were you in '62?

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

need "teravmeelsed" ei saa asjast aru lihtsalt...
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
    need "teravmeelsed" ei saa asjast aru lihtsalt...
    seda muidugi, ainult imelikul kombel häirivad ameeriklasi euroopa vutis olevad mänguseisakud, mida on hoopis vähem, kui nende omas.

nba fänn Kasutaja lennylenz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Valmistun siin vaikselt iga pühapäeva õhtuseks nascari vaatamiseks, täna plaanis siis Martinsville 500 sõit. Mõlesin, et uuriks, kuidas siin foorumis nende nascari huvilistega on.... Hooaja lõpp on juba silmapiiril, kas vahepeal on huvilisi järsku lisandunud??? Ise vaatan kah muidu vormel 1, mis on suht üksluine kahjuks, samas nascar´is pole miskit kindlat.
    Aastaid tagasi mõtlesin, kes need jobud viitsivad seda ovaalil sõitmist jälgida - nyyd olen ise see loll... Mis teised lollid arvavad

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

ma arvan et sa oled loll. Või noh õigemini, et see naskaar on igav.

Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    ma arvan et sa oled loll. Või noh õigemini, et see naskaar on igav.
    võimalik, enamus naiste arvates on mehed suht lollid, et koguaeg sporti vaatavad....

PS. nascari võlu tuleb välja alles paari etapi täielikul vaatamisel, kui hakkad arusaama kes on kes....

Algupärane

tegelikult on päris lahe, kui vaadata viitsid ja kuskilt üle kantakse. kunagi näitas eurosport päris palju seda ovaali kulutamist ning siis sai ka vaadatud.

aga kurvi ei oska nad ikka sõita.

Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lennylenz Vaata postitust

PS. nascari võlu tuleb välja alles paari etapi täielikul vaatamisel, kui hakkad arusaama kes on kes....
    100 % nões. Ka mulle tundus algul igav. Praegu vaatan hea meelega. Järgmine hooaeg tuleb mulle isiklikult veelgi põnevam, sest enda lemmik Mark Martin hakkab Hendrick motorspordis sõitma ja teeb kaasa kõikidel sõitudel. Kahe viimase aasta meister Jimmy Johnson sõidab samas meeskonnas. Sinna kuuluvad veel 4 kordne meister Jeff Gordon ja legendaarse Dale Earnhardti andekas poeg Dale Earnhardt Jr( ). Ehk siis pika jutu kokkuvõttes - hetke parim meeskond Nascaris.

Liitus foorumiga
    Sep 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    100 % nões. Ka mulle tundus algul igav. Praegu vaatan hea meelega. Järgmine hooaeg tuleb mulle isiklikult veelgi põnevam, sest enda lemmik Mark Martin hakkab Hendrick motorspordis sõitma ja teeb kaasa kõikidel sõitudel. Kahe viimase aasta meister Jimmy Johnson sõidab samas meeskonnas. Sinna kuuluvad veel 4 kordne meister Jeff Gordon ja legendaarse Dale Earnhardti andekas poeg Dale Earnhardt Jr( ). Ehk siis pika jutu kokkuvõttes - hetke parim meeskond Nascaris.
    jep hetkel johnson ja gordon martinsvilles´is 1 ja 2-l kohal - johnson päris kõvasti üldvõidus kinni....

NB. hea et nascari lives viasat 3 pealt näitab....

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Nascar olümpiale!

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •