320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Andorra (26.03.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Üldiselt on kõik õige, et kornerid erilist ohtu ei kujuta, aga teine värav vist tuli ikkagi Vassiljevi korneri järel.
    ja kui poleks tulnud, oleks ikka kehv maik suhu jäänud küll, kuna 12 nurgast ei oleks suudetud peaaegu midagi ohtliku kujutada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      Selle asemel, et aktsioone maha võiks nuputada kuidas fänlust parandada. Saaks terve otsatribüüni juba kaasa laulma, oleks super. Rääkimata tervest staadionist, nagu paljudes teistes riikides.
      Esiteks võiks mõnes paremas kohas asuda, kuid see on võimatu, sest kõiges peab väljamaad ahvima.

      Teiseks võiks lolluste kirjutamise asemel midagi teha või nuputada :P
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Umbes iga mängu alguses, v.a. kui eeslaulja solgib hümni tundmatuseni ära.
        That'll shut 'em up.

        Kommentaar


          Kommentaar


            minu meelest on laine tegemine täitsa lahe kui sellega liiale ei minda. nägi kena välja küll ja ka mängijatele meeldis vist. kui ikka põhjust on, siis mingi paar lainet mängu jooksul ju kurja ei tee. iga kümne minuti tagant oleks muidugi liig. teine lugu on aga nende pasunatega. annoying as fuck. mulle isiklikult käib jubedalt närvidele siuke lambi törtsutamine suvalistel hetkedel. võiks ehk olla mingi kindel grupp fänne, kes aeg-ajal pasunat puhuvad aga see, et iga vennike tuleb oma kuradi toruga ja puhub nii kuidas jumal juhatab, ei lähe kohe üldse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
              Kui su esimene eesmärk on pingsalt mängu jälgida, mitte läbi positiivsete aktsioonide meeskonda toetada, siis oled pealtvaataja mitte fänn ja pealtvaatajate koht on küljetribüünil.
              Tervitustega küljetribüünilt (loe: mitte fännitribüünilt) juba aastast 1993
              ...rööm on näha, et möni asi ei muutu mittekunagi. Vanasti olid need nimetused küll vist fänn ja päris fänn vms.

              yheksa@ilmselgelt pealtvaataja, mitte fänn.

              Kommentaar


                Myrgel, kuigi ma su jutuga osalt nõus olen, ära palun tekita kunstlikult juurde seda segregatsiooni, millest ma olen juba rääkinud ja mis fännitribüünil näikse olevat ühe esindusorganisatsiooni märg unenägu. See, et teie roosa sektorikraasuke eraldunud on, on tänases kontekstis kiiduväärt, sest see näitab, et on olemas inimesed, kes tahavad ja viitsivad ujuda vastuvoolu üldisele stagneerunud ja mandunud fänluse-esinduspoliitikale. Aga ära nüüd vinti üle ka kruti. Küljetribüünil on, muide, suurem enamus siinse foorumi kasutajatest-lugejatest, ma julgen öelda. Nende ja otsatribüüni vahele mingi joone tõmbamine, olgu ta või mõtteline, on idiootne. Tee paremaks, aga ära lõhu!

                Kommentaar


                  Koondise väravavahid aga näevad vaid FB kontode omanikud ja usun,et ilma loata seda siia lihtsalt copyda ei tohi! http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas yheksa Vaata postitust

                    yheksa@ilmselgelt pealtvaataja, mitte fänn.
                    Tennisepublik.
                    Mulle meeldib samuti tennis. Käisin eelmisel nädalal Amsterdamis seda vaatamas, eelmisel aastal jälgisin sama asja Itaalias ja sügisel plaan tutvuda Ungari tennisekuulsustega.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Esiteks võiks mõnes paremas kohas asuda, kuid see on võimatu, sest kõiges peab väljamaad ahvima.

                      Teiseks võiks lolluste kirjutamise asemel midagi teha või nuputada :P
                      Mis su vigastus on? Kui sul on mingi isiklik kana kitkuda, siis ole mees ja tule räägi sellest näost näkku, selle asemel, et siin nagu eit sitta loopida. Teine postitus siin teemas sinult mulle pühendatud ja mõlemad pehmelt öeldes mõnitavas toonis. Selle asemel, et siin oma lapsepõlve piinu välja elada võiksid ka midagi mõistliku teha või nuputada. Alustuseks oma klubi toetada mängudel käies..!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                        Mis su vigastus on? Kui sul on mingi isiklik kana kitkuda, siis ole mees ja tule räägi sellest näost näkku, selle asemel, et siin nagu eit sitta loopida. Teine postitus siin teemas sinult mulle pühendatud ja mõlemad pehmelt öeldes mõnitavas toonis. Selle asemel, et siin oma lapsepõlve piinu välja elada võiksid ka midagi mõistliku teha või nuputada. Alustuseks oma klubi toetada mängudel käies..!
                        Arusaamatu. Esimene punkt on ju selge ettepanek, mida peaks (ja oleks juba aastaid tagasi tehtud, sest pole mitte esimene kord kirjutada) testima, kuid ma juba tean, mis JPH jms seltskonnalt vastuseks tuleb. Teine ka. Mis nendes isiklikku oli?

                        Klubi ei saa toetada, sest ma pole õige fänn (ei vasta kehtestatud nõudmistele) ja tegelen mõttetute asjadega nagu mängu pildistamine, et neid hiljem uudisportaalides ja EJLi lehel avaldada saaks.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Tegelikult me ülemäära ei eraldunudki, pigem koondusime. Oleks otsatribüünil isegi keskemal pool, aga siis tekiks probleem jälle kellegi koha ära võtmisega. Samas, kui ääre pool on üks aktiivne grupp, siis see veidi elustab ka muidu loide ääremaid. Ega me siis koguaeg ka Tihhonit teinud. Seda sai tegelikult vaid korra hõigatud, kui vahetusmehed poolajal väljakult lahkusid. 90% ajast sai ikka JH'ga sama joru aetud. Kuna neid kahjuks ülemäära hästi kuulda ei olnud, siis kiskus vahepeal kaanoniks ära, aga tänu trummile ja suude jälgimisele oli võimalik tagasi rööpasse saada.

                          Kui nüüd iganädalaselt fänlusega tegelevatest klubifännidest veel selliseid rakukesi tekiks, siis ehk õnnestuks see staadion lõpuks ka elule äratada. Viies Sektor teisele äärele? Rakvere Pullid jt veel kusagile ja pilt juba ilusam. Vbl utoopia, aga midagi võiks ette võtta. Hetkel on fänlus ikka väga nukker ja ei ole kahjuks näha JH poolt mingit initsiatiivi selle parandamiseks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                            Vbl utoopia, aga midagi võiks ette võtta. Hetkel on fänlus ikka väga nukker ja ei ole kahjuks näha JH poolt mingit initsiatiivi selle parandamiseks.
                            Ilmselgelt tuleb midagi ette võtta ja seda näitas ka küsitluse vastused. Vaevalt, et nüüd küsitlus tehti niisama ning avaldati vastused ja mingeid muutusi sellest tulenevalt ette ei võeta. Hiljemalt aprillis lubati igatahes juba tegutsema asuda, et muuta antud olukorda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                              Ilmselgelt tuleb midagi ette võtta ja seda näitas ka küsitluse vastused. Vaevalt, et nüüd küsitlus tehti niisama ning avaldati vastused ja mingeid muutusi sellest tulenevalt ette ei võeta. Hiljemalt aprillis lubati igatahes juba tegutsema asuda, et muuta antud olukorda.
                              Ma ei tea, kas ma olen pimekana, aga mina ei teadnud küsitlusest enne midagi kui alles tulemused avaldati? Valimit tahaks tõesti teada
                              308

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Markko Vaata postitust
                                Ma ei tea, kas ma olen pimekana, aga mina ei teadnud küsitlusest enne midagi kui alles tulemused avaldati?
                                Oled liige? Siis kontrolli oma emaili.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X