320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Unustatud Serie A mängijad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    ma olen ainuke, kes euroderbysid mäletab?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      ma olen ainuke, kes euroderbysid mäletab?
      CL poolfinaale ?
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        #18


        Samuel Kuffour - Legendaarsem ja nunnum, kui John Terry

        Kommentaar


          #19


          Giorgos Karagounis

          Kommentaar


            #20
            Francesco Coco

            Vasakkaitsija, kes lõpetas karjääri juba 30 aastaselt ! Jalgpalli aastad selle numbrini olid aga mitmekülgsed, sisaldades mängija päevi Ac Milani, Interi, Barcelona, Torino, Vicenza, Livorno ja loomulikult Itaalia koondise eest.
            Nüüd, 36, on Coco edukas ärimees ja tuntud itaalia seltskonnategelane.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #21
              Yoann Gourcuff

              A brief cameo - " järgmine Zidane" Gourcouff saapamaal hoogu sisse ei saanud.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                #22
                Aga oli ju mees mingi massive talent + skiller, mis temaga üldse siis juhtus?

                Kõik eeldused olid ju olemas, või liiga vara suurde mängu?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Aga oli ju mees mingi massive talent + skiller, mis temaga üldse siis juhtus?

                  Kõik eeldused olid ju olemas, või liiga vara suurde mängu?
                  Vigastused. Vanust tal veel nii palju ei ole, et võiks veel päris maha kanda. Van Persie oli ju ka pidevalt vigastatud aga kui lõpuks neist lahti sai, siis hakkas paugutama.

                  Kommentaar


                    #24
                    pildil mainitud härrad ütlesid, et tal olid suhtumisprobleemid. (kliki pildile, eet näha huvitavaid Venni diagramme jalgpallist)


                    * - tegelikult ma pole Costacurta puhul kindel ja tahtsin lihtsalt pilti postitada. samas Gattuso vist on ka sel teemal vihjanud. muidu läks ta Bordeaux'sse ja seal tõestas ennast igatepidi. siis tegi väga imeliku trasferi Lyoni, kus ta pole esimeseks viiuliks saanud. mulle on jäänud mulje, et andekas kutt pole päris jalgpalluri tüüpi. viisakas hellitatud poiss, kes ei oska/soovi ennast seltskonnas maksma panna. loodetavasti saab jalad lahti, sest nendes on piisavalt võlu, et kõik muud arvamused tahaplaanile jätta.

                    -e-
                    This Charming Man: Yoann Gourcuff - http://frenchfootballweekly.com/2013...oann-gourcuff/
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #25
                      Damiano Tommasi

                      Oli aeg, kus minu jaoks oli see mees Roma sümbol ja kaitsva poolkaitse sünonüüm.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        #26
                        dalmat7.jpg


                        Stephane Dalmat
                        ...

                        Kommentaar


                          #27

                          Savo Milošević

                          Äsja Euro 2000 Kluivertiga topskoorija tiitlit jaganud serbohorvaat tuli Parmasse päris kopsaka summa eest - 25 miljonit eurot. Heal järjel olevas Parmas ta hakkama ei saanud ning laenati tagasi Ibeeria poolsaarele, kus ta ennast karjääri jooksul kõige paremini tundis.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            #28
                            Kui keegi mainib Zanetti nime tuleb millegi pärast mul ikka esimesena pähe kunagine Itaalia koondislane Cristiano, enne temast tunduvalt kuulsamat Javieri.

                            Cristiano Zanetti!

                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              #29


                              Mark van Bommel (AC Milan, pisarad jlle! )
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #30


                                Paolo Maldini ( seekord pisaraid ei ole, aga on keskmine sõrm klubile ja fännidele , keda ta 40-nda eluaastani teenis ja sealt edasi oli juba Inzaghi saatus (loe avalik hukkamine) )
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X