320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipiletite ost-müük

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas asko23 Vaata postitust
    Annan ise 35eurot tk ära.
    Kellelgi huvi võib võtta ühendust, kui ei siis ei
    Kahjuks/Õnneks ei saa teiega ühendust võtta kuna teile ei saa siin sõnumit saata. Ja emailile pole te veel vastanud.
    Adiós amigos

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas asko23 Vaata postitust
      Annan ise 35eurot tk ära.
      Kellelgi huvi võib võtta ühendust, kui ei siis ei
      Vana ärimehe tunnen ma kohe kaugelt ära! .
      Minul inglismaa mänguks pilet puudub ja kindel on see,et ma ei hakka röövijatele ka raha maksma! Loodedavasti enamusele jäävad need piletid endile "mälestuseks" !
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #93
        Soovin osta kaks piletit Eesti-Inglismaa mängule, peavad olema samas sektoris, pakkumised teha PMga või meelissulg1@gmail.com (eelistan meili rohkem)

        Kommentaar


          #94
          Mina ei aja mingit äri, minul pole vahet kas saan täpselt sama hinnaga müüdud või natuke kasumit, et järjekorras hommikul passisin.
          Tegelikult plaanis müüa ainult kaks piletit ja kaks jääb endale. Pole nende kahega tegelikult miskit teha kuna sõber ei saa tulla ja nii see läheb kahjuks.

          Kommentaar


            #95
            Mis mõttes vana ärimees?
            Kuna kaks piletit jääks nagunii seisma siis müün need ära. Nendest mina ei saa aru kes soovivad saada mitmekordseid kasumeid, kuna passimist oli hommikul kõvasti ja toon ka piletid ise kohale, siis väike + võiks olla või mis?

            Kommentaar


              #96
              Ostan 2 piletid Est-Eng mängule. PEavad olema kõrvuti kohad ning soovitavalt küljetribüünil. Saada PM!

              Kommentaar


                #97
                To tembu: Müüa kaks piletit lõuna lisa tribüün 3 rida, kõrvutikohad või C16 sektor 3 rida.
                Kui huvi peaks olema võtke ühendust, hetkel annaksin nii 35`ga ära kuna kaks piletit üle.

                Kommentaar


                  #98
                  Ma tean, et see on üsna selline võimatu lootus aga kuna 12.oktoobri Eesti - Inglismaa piletid müüdi 22 minutiga läbi ja kahjuks ma nende õnnelike inimeste sekka ei kuulunud - siis juhul, kui kellelgi peaks neid olema üle vähemalt 2 (otsin tegelikult lausa 4 piletit) või kui keegi peaks mingil põhjusel minemata jätma, oleksin väga tänulik teavituse eest. Loomulikult olen nõus maksma nende piletite eest rohkem, kui kirjas.

                  Kommentaar


                    #99
                    Oleks müüa üks pilet Eesti-Inglismaa mängule.

                    Kommentaar


                      Soovin osta kahte (soovitavalt kõrvuti kohtadega) piletit Eesti-Inglismaa mängule. Ise olen süüdi, et õige päeva maha magasin ja olen nõus olenevalt istekohtadest maksma kuni 100 euri või natuke rohkemgi. Ootan kirja.

                      Kommentaar


                        On olemas 4 piletit Eesti-Inglismaa mängule, kohad kõrvuti! Kui on huvi kirjutage PM.

                        Kommentaar


                          Tänan, piletid müüdud!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Miko07 Vaata postitust
                            Tänan, piletid müüdud!
                            Tahaks näha seda inimest, kes oli nii meeleheitel, et maksis 70 eurot pileti eest

                            retsept muidugi ka sulle

                            Kommentaar


                              Holla! Estonia-England Piletid 6 tk. Kes tahab osta, ootan teid PM!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Samsung3 Vaata postitust
                                Holla! Estonia-England Piletid 6 tk. Kes tahab osta, ootan teid PM!
                                Tahan osta, vaata pm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X