320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpallipiletite ost-müük

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müün oma 2 piletit!Eesti sektoris!PM

    Kommentaar


      Ettevaatust, kasutajad TottiROMA, Alex12, Samsung3 ja Miko07 on kõik hiljuti tehtud kasutajad sama IP alt.

      Tundub, et keegi üritab siin kunstlikku nõudlust-pakkumist tekitada.

      Olge ettevaatlikud. Või mis veel parem - ostke ainult originaalhinnaga (soovitavalt õigel ajal) ja saatke hangeldajad sinna, kus on nende koht.

      Kommentaar


        Müüa 3 piletit Eesti-Inglismaa mängule, 2 kohta kõrvuti C6 sektoris ja kolmas samuti C6 sektoris.
        pakkumised PM

        Kommentaar


          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Ettevaatust, kasutajad TottiROMA, Alex12, Samsung3 ja Miko07 on kõik hiljuti tehtud kasutajad sama IP alt.

          Tundub, et keegi üritab siin kunstlikku nõudlust-pakkumist tekitada.

          Olge ettevaatlikud. Või mis veel parem - ostke ainult originaalhinnaga (soovitavalt õigel ajal) ja saatke hangeldajad sinna, kus on nende koht.
          Algselt postitas Dann55 Vaata postitust
          Müüa 3 piletit Eesti-Inglismaa mängule, 2 kohta kõrvuti C6 sektoris ja kolmas samuti C6 sektoris.
          pakkumised PM
          Kas Dann55 on eelnevate varikasutajate originaalkasutaja?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Ostan 2 piletit Eesti - Inglismaa mängule. Kõrvuti kohad. Ainult fännitribüüni pileti eest olen nõus "soolasemat hinda" maksma. Muidu võiks ikka mõistuse piiresse pakkumine jääda! Ei soovi kindlasti toetada tegelasi,kes tegelevad vaid omale raha tegemisega ( ehk neid tegelt jalka ei huvita)
            Pakkumised jätta PM
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Kas Dann55 on eelnevate varikasutajate originaalkasutaja?
              Ei viita sellele miski.

              Aga muidu on IP-dest võimatu lõplikke järeldusi teha. Foorumi haldajatel pole varianti hangeldajaid tuvastada, igaüks peab ise ette vaatama.

              Mõned märksõnad: usaldusväärsed foorumlased, piletid käest kätte, reaalsed mängupiletid (mitte prinditavad failid).

              Kommentaar


                Kallis admistraator huvitav , aga mul on oma piletit ja nad on originaalsed! Inimesed kes tahavad nad ostavad, kuna kõik piletit võib kontrollida enne ostu piletilevis jne.Sama asi IP.adressiga.

                Kommentaar


                  Samsung3, õpi Eesti keel selgeks siis tule siia targutama. Näha ju mida sa üritasid seal, ära õigusta ennast.
                  Sorry, mina ka ei sooviks sinu prindituid pileteid, kontrollida võime muidugi neid piletilevis, aga hiljem reaalselt saab sisse ainult üks.

                  Kommentaar


                    Rahu, rahu, ma ei paku sulle ju, need kes tahavad-need ostavad. Mul on piletit , mis ma sain Eesti Jalgpalliliidus. Usun, et neil on originaalsed piletit.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Samsung3 Vaata postitust
                      Rahu, rahu, ma ei paku sulle ju, need kes tahavad-need ostavad. Mul on piletit , mis ma sain Eesti Jalgpalliliidus. Usun, et neil on originaalsed piletit.
                      Miks sul mitu erinevat kasutajat tehtud?
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        Pilti saad teha? Kui said jalgpalliliidust, siis peaks olema tavalised piletid, mitte pdf fail.
                        Palun tee pilt siis sinu maine siin paraneb ja saad lihtsamalt neid müüa.
                        Algselt postitas Samsung3 Vaata postitust
                        Rahu, rahu, ma ei paku sulle ju, need kes tahavad-need ostavad. Mul on piletit , mis ma sain Eesti Jalgpalliliidus. Usun, et neil on originaalsed piletit.

                        Kommentaar


                          Piletipakette on veel saada

                          Kommentaar


                            Saan teha, ja muidugi mul on tavalised piletid, jõuan koju ja laadin siis!

                            Kommentaar


                              Oleks huvitatud, palju hind?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                                Oleks huvitatud, palju hind?
                                Arvestades senist tempot, siis 60 eurot (nö alghind oli 70, kui esimest korda küsisin).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X