320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ASTON VILLA FOOTBALL CLUB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alvarez Vaata postitust
    Aga v2he huumorit kah>
    Natuke veel huumorit:

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
      Tõstaksin ise esile sellise noore tegija meil nagu Warnock - kutt tegi väga head tööd ja võitis mitmeid palle.
      panen ka käe sellele alla, sest ka minu arust oli liverpooli heidik meie poolt motm. tulemus oleks ühe penalti korral võinud teine olla, kuid kui kaotusseisus on vahetusest mängu päästma tuua vaid ivanhoe, siis mida rohkemat tahta? ja seegi kuradi muudatus tehti terryga müramist nautinud karu arvelt. wtf?

      Kommentaar


        Vaatasin, et teema väga surnud siin juba. Aga eks minu postitus algab ka nüüd väga kehva lausega - noor pull, Fabian Delph on ligikaudu 8 kuud väljas. Tegemist siis vasaku põlve vigastusega.
        Tottenhami mängust siis niipalju jälle, et noor Delfouneso tuli väljakule - poolteist minutit ja värav. No mida meest!
        Kulisside taga sepistatakse jutte, et MON on lahkumas. Õnneks on MON selle väite ise maha laitnud, ning ütles, et tahab veel olla meeskonna eesotsas, et viia Villa uuele tasemele. Probleemiks siis leiti see, et MON polevat rahul Randy Lerneri mängijateturul tegutsemisega.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
          Tottenhami mängust siis niipalju jälle, et noor Delfouneso tuli väljakule - poolteist minutit ja värav. No mida meest!
          Tottenhami mängust ??? Portsmouth ikka

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
            Vaatasin, et teema väga surnud siin juba. Aga eks minu postitus algab ka nüüd väga kehva lausega - noor pull, Fabian Delph on ligikaudu 8 kuud väljas. Tegemist siis vasaku põlve vigastusega.
            Tottenhami mängust siis niipalju jälle, et noor Delfouneso tuli väljakule - poolteist minutit ja värav. No mida meest!
            Kulisside taga sepistatakse jutte, et MON on lahkumas. Õnneks on MON selle väite ise maha laitnud, ning ütles, et tahab veel olla meeskonna eesotsas, et viia Villa uuele tasemele. Probleemiks siis leiti see, et MON polevat rahul Randy Lerneri mängijateturul tegutsemisega.
            üks delph mullas, teine delf kullas. kahju esimesest, kuid teisele patsu.

            aga see mo'ni teema on mingi ajakirjanike väljamõeldud pask, sest hetkel ei saa kuumkannuste kohta midagi kirjutada, sest korra sajandi jooksul on neil asjad jonksus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Heh Vaata postitust
              Tottenhami mängust ??? Portsmouth ikka
              Sorri. Minu paha - mõtlesin ühte, kirjutasin teist.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                Sorri. Minu paha - mõtlesin ühte, kirjutasin teist.
                potato-tomato. ühte klubi pole harry lihtsalt veel perse keerata suutnud, aga küll tuleb ka see aeg, kui kuked supi sisse lähevad.

                Kommentaar


                  Luba ma tutvustan härrat, kes arvab teisiti:

                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    harryl on tema arvamusest pohhui.

                    Kommentaar


                      Ma kujutan ette juba diskussiooni:

                      Harry: Meil on jubedalt vaja Mumba-Jumbat 15 milli naela eest
                      DL: Ma ei anna raha...
                      Harry: Meil on VÄGA VÄGA jubedalt vaja Mumba-Jumbat 15 milli naela eest
                      DL: Ma ei anna raha...
                      Harry: Meil on VÄGA VÄGA VÄGA jubedalt vaja Mumba-Jumbat 15 milli naela eest
                      DL: Ma ei anna raha...
                      Harry: Meil on VÄGA VÄGA VÄGA VÄGA VÄGA jubedalt vaja Mumba-Jumbat 15 milli naela eest
                      DL: Ma ei anna raha...
                      Harry: Meil on VÄGA VÄGA VÄGA VÄGA VÄGA VÄGA VÄGA jubedalt vaja Mumba-Jumbat 15 milli naela eest
                      DL: Ma ei anna raha...
                      jne jne
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        eile peksis richard dunne peaga sodiks jan vennegoor of hesselinki.

                        Kommentaar


                          Väga tore, väga tore. Agbo tegi ka hea värava, kuigi Hull oli peata kana.

                          Kommentaar


                            kellele üldse seda premiershipi vaja, kui on olemas reservid ja akadeemiad? kolmandat aastat järest kindlusti reservliiga lõunapiirkonna meistritiitel. kogu reservliiga võidu peale madistatakse manku pingiotsapoistega, kes võitsid põhjpiirkonnas. niirtekarikas aga jõuti taas finaali, kus tuleb jõudu katsuda tšuktsimaa parimate lapsstaaridega.

                            Kommentaar


                              Penalty kick saves the day. Euroopa - siit me tuleme!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                                Penalty kick saves the day. Euroopa - siit me tuleme!!!
                                Kuigi pennal oli nii ja naa.Palli puudutas ennem...hea mäng oli.Mõlemal oli sitaks nn.kindlaid momente.Väravvahid oli super.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X