320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kui palju MMi vaadatakse?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui palju MMi vaadatakse?

    Nii. Selle teema mõte seisneb selles, et selgitaks välja, kes on end MMi ajaks töölt vabaks ja koolist priiks saanud ning palju mänge suudetakse ära vaadata.
    Enda kohta võin öelda, et alates 03.06.2002 olen puhkusel ja see kestab MMi lõpuni. Seega on mul reaalsed võimalused kõik mängud otsepildis ära näha.
    0
    Kõik mängud
    0%
    0
    Vähemalt pooled
    0%
    0
    Alla poole mängudest
    0%
    0
    Mõne üksiku
    0%
    0
    Ei tea, pole MMist midagi kuulnud
    0%
    0

    #2
    Mõttetu küsitlus, eriti need valikud mida pakutakse. Mina näiteks kõiki mänge vaadata ei suuda, sest pean tööl olema kuni veerandfinaalide alguseni. Kuid videost vaatan enamuse - nii et arvatavasti 80% kõigist mängudest näeb ära.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #3
      ma vaatan 95 % ära ma usun otse pildis umbes 80 % ... kui kool segab nahhui selle ylikooliga .... senegal ruulib :P

      Kommentaar


        #4
        senegal ruulib igatahes

        ja teemast nii palju et vaatan nii palju kui füüsiliselt võimalik ehk siis nii palju kui näidatakse

        Kommentaar


          #5
          Vaatan kõik ära, mida näidatakse. Ametlikult ei ole küll võimalik vaadata kõiki (ülikool), kuid mitteametlikult näeb kõiki (kannatab ülikool, mitte mm). Ja mitte ainult ei vaata, vaid sunnin ka teisi vaatama.

          Kommentaar


            #6
            Mulgi võimalus kõiki mänge otselülitusest näha...Lätlastest on küll veic kahju, säästavad euruviziooni jaox vist... Kutsu või külla...

            Läti jalgpallifännidel ei õnnestu näha täna Lõuna-Koreas ja Jaapanis algavaid MM-võistluste finaalturniiri mänge tavalise ega ka kaabeltelevisiooni vahendusel.
            Jalgpallimatše kannavad kas otse või videosalvestusena üle küll Vene telekanalid ORT ja RTR, mida võib kogu Lätis näha kaabeltelevisiooni kaudu, kuid neil ei ole õigust näidata MM-võistluste mänge Lätis. Seetõttu näevad Baltcom TV ja teiste kaabeltelevisiooni süsteemide kliendid jalgpalli asemel mängufilme ja meelelahutussaateid.

            Firma Tem Art, kes edastab Lätis ORT programmi, kinnitas ajalehele Diena, et veel eile õhtul pidasid kompanii esindajad Vene telekanali juhtkonnaga läbirääkimisi jalgpalli MM-võistluste näitamiseks, kuid kokkulepet ei suudetud saavutada.

            Diena teatel võivad Eesti ja Leedu jalgpallifännid vaadata peaaegu kõiki mänge. Eestis kannab neid üle riigitelevisioon.

            Diena andmetel kuulub Läti maailma 11 riigi hulka, kes ei kanna võistlusi üle. Ülejäänud kümme on Valgevene, Kõrgõzstan, Moldova, Nauru, Filipiinid, Saalomoni saared, Tadžikistan, Turkmenistan, Usbekistan ja Vanuatu.



            PS. Tremboni, sa ka lätakas ve? Asukoht euruviziooni pealinn :P

            Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

            Kommentaar


              #7
              see lihtsalt näitab veelkord miuke arengumaa läti on

              eurovisioni teevad ka kuskil stuudios kindlasti

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic 'Kui palju MMi vaadatakse?'

                Vaatan ilmselt 99% mängudest ja otse. Kuigi tahaks suure soojaga rannas vedeleda ja ka töö vajaks rohkem tegemist.
                Aga lätlaste kohta ütlen, et lihtsalt jobud. Ma ei saa aru ,mida seal maal mõeldakse.
                Ja pange tähele : endise NLiidu riike on kokku seitse,kes MM-i ei näita. Ja lätlased kuuluvad imelikul kombel just nende diktaatorlike riikidega ühte punti.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic 'Kui palju MMi vaadatakse?'

                  Hehe hea küsimus.....

                  Vaatan vist pea et kõike mänge. Üks või kaks tuleb vahele jätta, kuna eksamid on samal ajal. Aga loota on ka õhtuse korduse peale . Mis tuleb tunnistada on meie meeste poolt lõpp hea lüke, sest ka tööinimesed näevad parima mängu ära.

                  Jalgpallikuu terviseks ja inglaste võiduks pöialt hoides
                  Tervitades
                  Eestlane Finsbury Parkis

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic 'Kui palju MMi vaadatakse?'

                    Njah, töö juures veeti telekas ka sobivale positsioonile ning seega minulgi variant suurem osa mänge ära vaadata.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic 'Kui palju MMi vaadatakse?'

                      Mul kah ülikool kannatab... Too bad!
                      Aga Lillekülas paistab alati päike...

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic 'Kui palju MMi vaadatakse?'

                        1994 ja 98 aasta MM-idel vaatasin ära kõik mängud otsast lõpuni. Sama kavatsed teha ka seekord.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale 'Kui palju MMi vaadatakse?'

                          Algselt tegi selle postituse Robyn


                          Mul kah ülikool kannatab... Too bad!
                          aga mul... sai läbi Nüüd ainult töö Aga 100% pole vist kellelgi võimalik otse vadata, sest kas ei olnud nii, et mingid veerand- või poolfinaalid toimuvad samal ajal, et ei saaks taktikalist eelist?
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale 'Kui palju MMi vaadatakse?'

                            Alagrupimängudel peetakse gruppides viimane voor üheaegselt, et meeskonnad seisu ei üritaks kombineerida.

                            Sellegi poolest kordavad telejaamad mängu, mida nad otsepildis näidata ei saa.

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale 'Kui palju MMi vaadatakse?'

                              [i]Algselt tegi selle postituse Kaarel[/i Alagrupimängudel peetakse gruppides viimane voor üheaegselt, et meeskonnad seisu ei üritaks kombineerida.
                              Ja-jaa, sedapidi oli.
                              Supplies!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X