320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

akkaski pihta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    akkaski pihta

    senegal 1 prantsusmaa 0

    30' papa bouba diop

    ja kellel oli õigus???

    #2
    kena yllatus jah .. nagu maarek ytles et tiitlikaitsjad harva võidavad avamänge siiani oli ainult 2 tiitlikaitsjat avamängu võitnud, nyydki läks nii nagu tavaliselt tiitlikaitsja ei suuda võita ... Italy champion 2002 <<<nii läheb

    Kommentaar


      #3
      lausa uskumatu laks oli see... :P kogu mu ennustusesysteemile tõmmati vesi peale! prantslastelt erakordselt mannetu mäng... ei saa absoluutslet aru, miks selline mõtetu mees nagu Dugarry on koondises??? no vaatame edasi, see oli alles esimene mäng!
      The other line moves faster.

      Kommentaar


        #4
        Prantslased olid ründavam pool ja seneglist keskväljal üle-
        Aga mul poohhui SENEGAL tegi ikkagi tiitlikaitsjatele ära !!
        Hate France!!


        Toni Sylva on tegija!!
        Fc Uuemõisa

        Kommentaar


          #5
          No fantastiline. Ja teine, kes sellest alagrupist edasi läheb, on Senegal.

          Kommentaar


            #6
            Senegal läheb siit veel esimesena edasi Teise koha pärast tuleb meeletu heitlus
            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #7
              Mäng oli tase- konnasööjad mannetud... Hakkab pihta see, mida ma loodan- uued riigid areenile, ning eneseimetlejad mutta. Kui veel minu lemmik LKorea ka midagi suudaks.... Homne Taani -Uruguai mängus olen loomulikult tannide poolt. Kuid täna olin küll rõõmust sillas- senegal näitas oma paremat palet, Silva oli tasemel ja võit tuli. Edu neile. Alagrupist Taani ja Senegal edasi!!!!
              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

              Kommentaar


                #8
                vägagi hea mäng ja kohe näha eet france without zidane is not france... aga ikkagi ei pea sengali siin veeel kindlaks edai jõudjaks selles gruppis pigem fra ja den ... aga eks näis.

                Kommentaar

                Working...
                X