320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondis MM-il

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

    Nüüd peab küll pulsi jälle normaalsagedusele alandama ning korralikult läbi hingama. Napp 1:0 võit tuli kindlasti üle noatera. Ameeriklased, kes kombineerisid üle ootuste hästi ega mänginud ainult pikki pall trajektooril Friedel-McBride, olid suurema osa mänguajast parem meeskond, kuid Olli Kahni esitus peaks ta kindlalt turniiri All-Star meeskonda viima.

    Kaitsjatest väärib kiidusõnu eelkõige noor libero Sebastian Kehl, kes sai oma ülesandega päris hästi hakkama. Metzelder ja Linke olid liiga ebastabiilsed, mõlema individuaalsed vead viisid ka ameeriklaste suurvõimalusteni. Suhteliselt kaitsele orienteeritud Ziege ja Frings jäid eriti USA survefaasil mõlema poolajal esimesel poolel hätta.

    Eesliini mängijatest meeldisid Neuville ja Klose. Esimene tegi palju musta tööd ning oli tunduvalt nähtavam kui Schneider, kelle jaoks oli tämnane mäng MMi nõrgim. Ballack oli pidevalt personaalse kaitse all, mistõttu Kloseni jõudsid vähesed söödud. Üks Kolse peapallidest leidis ka tee posti.

    Sakslastele piisas ühest tugevast kümnekonnast minutist esimese poolajal lõpus, kui suudeti paremalt äärelt jõuliselt suruda. Mänguliselt nõrk esitus, mida illustreerib Ballacki 39. minutil standardolukorrast löödud võiduvärav. Suurimad tänud lähevad aga suurele meistrile Oliver Kahnile, kes säästis Skasmaad järjekordsest põrumisest veerandfinaalis.
    http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

      Kerge ei olnud, aga eks selline veerandfinaalide staadium annab vabanduse ilmetule mängule.Olen kindel, et poolfinaalis on case juba teine ja nagu Dietergi loodan hispaanlasi vastu.Hea oli see, et poolfinaalis pole mehi distiplinaarkaristustega eemal ja ka vigastusi ei tulnud juurde.

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

        Nagu arvata oligi jäi USA peamängus selgelt alla, kuigi maad mööda kombineeriti tunduvalt paremini. Õnne oli ja Kahn on tase. Matthäus mainis kunagi midagi sellest, et 22 meest ajavad 90 minta palli taga ja lõpuks Saksamaa võidab :P . Nii ka seekord. Edu neile edaspidiseks.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

          Algselt tegi selle postituse jyrioo

          . Matthäus mainis kunagi midagi sellest, et 22 meest ajavad 90 minta palli taga ja lõpuks Saksamaa võidab :P . Nii ka seekord. Edu neile edaspidiseks.
          Tegelt oli Lineker see ,kes nii kurtis.Kurva kogemuse karvane kaja...

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

            Vastane on poolfinaalis siis Korea, mis on minu arvatas raskem katsumus kui hispaanlased. Saksamaa peaks küll favoriit olema, kuid on põhjust selles väites kahelda.

            1. Korealased mängivad koduseinte toel, veerandfinaali vaatas näiteks Seouli tänavatel 2,5 miljonit inimest. On saavutatud lennulisus, mis on saanud saatuslikuks kolmele Lõuna-Euroopa meeskonnale.
            2. Korea mängib kolmest turniiril osalenud Ida-Aasia meeskonnast kõige jõulisemalt. Hiddink on füüsiliselt nõrgematesse korealastesse süstinud euroopalikku võitlusvaimu.
            3. Koreal pole midagi kaotada, Saksamaa peab aga favoriidi rasket koormat kandma. Mis Paraguai ja eriti USA vastu välja tuli, võisime näha.
            4. Tõsisema vigastuse küüsi on langenud Didi Hamann, hindamatu keskväljamees.
            5. Saksa rünnak on olnud äärmiselt habutu, Klose on kahes järjestikuses mängus varjus olnud.

            Aga noh, viitan siin kahele eelnevale postitusele.
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

              Eeldatav koosseis homseks mänguks on järgnev:

              Kahn
              Frings-Linke-Metzelder-Ziege
              Jeremies-Schneider-Bode-Ballack
              Klose-Jancker

              Siin on kolm küsitavat momenti:
              1.Rudi valib neljase liini, mistõttu kaitsejuhi tolli täitnud Ramelow ja Kehl jäävad esialgu pingile.
              2. Hamanni vigastus annab tõenäoliselt võimaluse Jeremiesile, kes pole aga hetkel võrdväärne asendaja.
              3. Füüsiliselt väiksemate korealaste vastu võib suuremat tulu tuua Janckeri kasutamine, kes on küll tehniline käkk, kuid suudab kehalise üleolekuga palle võita, et neid suunata…
              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                Saksamaa finaalis, kes oleks seda uskunud!!



                Rohkem polegi esialgu mänguvaatamisest naasnuna sõnu vaja.
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                  uskumatud, kuid mis seal ikka, toibununa paar kommentaari...


                  Sakslaste minimalistlik jalgpall viis nad lõpuks finaali. Kolm korda võita 1:0 meenutab juba väga 1990. aasta MM-turniiri finalistide kulgu plat-offides. Kes tollal meistriks tuli, on teada.

                  Völleri/Skibbe algrivistuses oli paar üllatust. Viimaste päevade Saksamaa olulisim kehaosa — Didi Hamanni põlv — sai tänu meeskonnaarst Müller-Wolfahrti pingutustele terveks ja Liverpooli keskväljamees mängis terve kohtumise vältel. Teiseks ei pääsenud platsile Ziege, kelle kohale vasakkaitses nihkus Metzelder. Meeskonda mahtunud Ramelow esitas kaitse organiseerijana korraliku partii, suutes ka rünnakul teravusi luua. Kolmandaks pääses algrivistuses platsile Neuville, Jancker aga jäit üldse mänguminutiteta, sest Klose (seljavalud) vahetas välja vanameister Bierhoff.

                  Minu jaoks olid korealased kardetust nõrgemad. Tõeliselt suutsid nad kindlalt mänginud Kahni väravat vaid kaks korda ohustada. Oma osa oli siin korralikult mänginud kaitseliinil. Paraku ei tundunud, et ka Hiddinki toodud lisajõududega oleks võõrustajd võinud viigivärava lüüa.

                  Sakslaste rünnakuüritused olid rahulikud, oodati rabelemata oma võimalusi. Parimad olid minu jaoks palju jooksnud paremkaitsja Frings, ning kaitsetöö kõrval ohtlikumaks ründaajaks kerkinud Bode. Võtmemängijad Klose ja Ballack aga olid pidevalt kahest korealasest ümbritsetud, mistõttu nende võimalused olid piiratumad. Ometigi sai just Ballackist man of the match, kes 75. minutil võiduvärava lõi. Traagiline, et ta vaid kolm minutit oli korealaste ohtliku vasturünnaku kollase kaardi hinnaga peatanud - see oli tema teine, seega finaalis ülioluline Michael Ballack ei mängi.

                  Ma arvan, et finaalipääsu olid sakslased siiski teeninud. Rahulikult, kaitsele orienteeritud mäng 63000 korealase ees osutus efektiivsemaks kui kolme Lõuna-Euroopa oma. Loomulikult, nendes mängudes oli korealastel tohtult õnne, et nad juba varem välja ei lennanud, kuid see ei kahanda tänase võidu väärtust.
                  http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                    Minu rõõmu vist ükski emotikon edasi anda ei suuda, seepärast ütlen lihtsalt et asi on
                    Mille üle on kõige parem meel - võrreldes USA mänguga oli tulemus küll sama, ent Saksamaa oli minu silma jaoks ikka parem meeskond ja platsil oldi pea kogu aeg meeleolus, milles peab olema elik tööd tegid kõik ning ei jäänud lootma selle peale, et kui mul nüüd välja ei tule kah, siis küll Olli päästab. Samas Olli ikka päästab ka
                    Ja veel suurem heameel on siis, kui mõtlen ajalise horisondiga tagasi eelmise aasta 1. septembrisse. Ja mõtlen sellele järgnenud hinnangutele ja Saksamaa täielikule mahakirjutamisele. Nüüd on siis näha, kes on kes...
                    Suva kumb finaalis vastas on - Brasiilia või Türgi - minu jaoks on see MM läinud täiega korda , kuigi ei eita, et karika ülestõstmine teeks lausa 2x
                    ¡No Pasarán!

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                      jeh Saksamaa finaalis, seda polex enne MM algust küll julgend pakkuda, meeldiv üllatus.

                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                        dieter, kui nüüd vastaseks tuleb Brasiilia, siis mis tulemust ennustad? Peale alagruppe pakkusid võitjaks nimelt brasse?
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                          No kurat, paremini ju ei saagi minna, kui fritsud ära peaksid võitma kogu selle krempli
                          See ei ole siin mingi sanatoorium!

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                            Algselt tegi selle postituse vandersell


                            dieter, kui nüüd vastaseks tuleb Brasiilia, siis mis tulemust ennustad? Peale alagruppe pakkusid võitjaks nimelt brasse?
                            Ilma Ballackita Saksamaa vastu? Raske on midagi pakkuda....75% on arvata ,et BRA võidab, aga kui Saksamaa kaitse peab, siis vasturünnak on meil ohtlik brasside nõrga kaitseliini vastu.Ja pennaldes oleme neist kindlalt üle.Ikkagi, arvan,et 25% on Saksamaa võimalus.Lihtsalt ründejõuga on tuuga ,kui taha peaksime jääma.

                            Mõtlesin siin eile trennist tulles ,et ilma Ballackita olles võiks Rudy Bayerni taktikat kasutada 3-4-3 või siis brasiiliaste vastu kujuneb ta ilmselt 5-4-1..aga see üleminek on silmale nähtamatu ja vastavalt situatsioonile.Ehk ,siis üks konkreetne ründaja ees...Klose nt, siis ääreründajad Bode ja Neuville(või isegi Schneider)..kes tegelt ründavad poolkaitsjad...siis kaks keskpoolkaitsjat Hamann ja Schneider(või Jeremies), äärepoolikud Ziege ja Frings ja kolmene kaitseliin, chief Ramelow ja kaks manmarkerit Linke ja Metzelder.
                            Olen küll üsna kindel ,et Rudy ei lähe Bayerni taktika peale ja jätkab kaks meest ees.aga mine sa tea ,sest see on Saksa esiemne "suur" vastane ja võibolla just selle jaoks on midagi sarnast mõeldud.
                            Kuid olgem ausad, mina olen ennustanud Türgit võitma täna ja see ajaks plaanid naca sassi ,sest on ju teada, et Rudy lähtub koosseisu tegemisel paljuski vastasest.

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                              Algselt tegi selle postituse Aramis
                              Ja pennaldes oleme neist kindlalt üle.
                              bull...keegi ole pennaldes kindlalt teisest üle. Kui mõtled eelkõige kahni nö tugevust penaltite võtmisel, siis on see ikka täielik loterii..samahästi võib marcosel hea päev olla ja samasuguse triki, nagu kahn CL-i finaalis...mitte, et ma brasside poolt oleksin

                              ja ballack-i lõpus on k kah

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                                Algselt tegi selle postituse Undi


                                Algselt tegi selle postituse Aramis
                                Ja pennaldes oleme neist kindlalt üle.
                                bull...keegi ole pennaldes kindlalt teisest üle. Kui mõtled eelkõige kahni nö tugevust penaltite võtmisel, siis on see ikka täielik loterii..samahästi võib marcosel hea päev olla ja samasuguse triki, nagu kahn CL-i finaalis...mitte, et ma brasside poolt oleksin

                                ja ballack-i lõpus on k kah
                                Jep...
                                Undi ,sa oled küll väravavaht ,aga kas sa siis ei tea, et pennaldes ei olene asi Kahnidest ja Marcostest vaid lööjatest.Ja ennekõike nende närvidest.Kui võtta ette statistika jalgpalli MMi penaltiseeriatest ,siis sa näed ,mis on saksa näitajad - need on hirmkõvad.Ja õige ta on, et jalgpallis pole statistika just eriti kindel asi millele toetuda, aga saksa koolkond on juba selline, et raudsed närvid ja enne sellist turniiri harjutatakse pennalt palju.Ja sellele toetudes olen mina pennaldes tunduvalt kindlam kui ülejäänud mängus...kui ma ütlesin mängu kohta 75%-25% brassidele ,siis pennaldes täpselt sama aga Saksamaale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X