320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Holland (06.09.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pean häbiga tunnistama, et peale esimest 15 minutit olin veendunud, et Rüütli läks liigselt ründava mänguga räigelt alt (kartsin seda ka enne mängu) ja pigem tuleb suur pakk kui viik. Õnneks Pareiko tegi mehetegusid ja Kostja avakoll oli muidugi nagu pikselöök selgelt taevast.
    Kahju, et võitu ei tulnud aga eeskätt peab õnnelik olema, et lisaminutitel lisaks pendlale veel kolmandat laksu ei tulnud. See oleks ikka väga julm olnud.

    Kommentaar


      Mina olin kohtunikuga väga väga rahul kuni Pareiko intsidendini. Piiroja viga oli puhas tackle ja mees tegi super mehise mängu meie eest. Ei uskunud seda temast enne mängu. Jäi silma üks tackle karistusalas, mis oli maailmaklassist. Teise poolaja mängupilt no nii maasikas. Super kaitsetöö, super pallihoidmine näiteks Zenjovi ja Ojamaa poolt. Ja siis lisaminutid ja muinasjutt ei saa tõeks. Penaltid on lihtsalt koledad lahendused mängule... Vassiljev oli absoluutselt maailmatasemel täna. Jõhker mäng. Üks Eesti klassikaid isegi ehk.

      P.S n-ö tähistusõlled mõjutavad veidi analüüsi asjalikkust

      Kommentaar


        Algselt postitas Scooter Vaata postitust
        Oli nii lähedal rsk...

        m*nni pilt
        bänn!
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          ei olnud võimalik mängu vaadata. Jälgisin telefonist live commentaryt. Seega mingeid olukordi ei kommenteeri. Ütlen vaid seda, et kurat hakkasin juba lootma ja siis tuli 6 üleminutit, mis tegi juba kõhedaks ja siis krt penalt ka otsa. Olukordi nägemata oli sitt tunne lugeda küll.

          Kommentaar


            muidu ignoorin trolle aga ROMELULUKAKU'ga tahaks küll kuskil kangi all kokku saada. samasugune cunt nagu RVP.

            peale mängu Hollandi fännidega salle vahetades olid nemadki nõus, et see mäng oli meie, fännid olid super ja viik neile pigem kingituseks.
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
              Eestil oli lihtsalt õnne et esimesel poolajal 3/4-0 alla ei jäädud.
              Sa olid kindlasti Hollandlaste fännikal ka! Vist lasid pisaratel voolata,et oranzid võitu ei saanud. Oled sa üldse eestlane?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Super emotsioon ja enne mängu sai veel isegi öeldud,et viik oleks super. Aga sellel viigil on küll suur sitamaitse suus.

                Ma küsiks,et mis Teil värdjatel viga on? Pean silmas neid tonte kes otsustasid väljakule asju loopida. Üks tegelane viskas välgumihkli statale.teisel poolajal keegi saatis mingi palli teele. Aga eriline värdjas oli see, kes mingi esemega sai Dirk Kuytile pihta. Kui hollandlased väljakult lahkusid, siis oli Kuyt just see kes käega nagu näitas, et ärge olge pahased, ja siis mingi munn tema suunas midagi viskas ja tabas meest. Siis Kuyt näitas uuesti, et ei ole vaja asju hulluks ajada.

                Saan aru,et meil kõigil emotsioonid keesid üle, aga võiks ikka inimlikuks jääda. Ei ole ühtegi vabandust, miks niimoodi käituda!

                Krt jäägem inimlikuks!



                Küsimus veel, et kes see Eesti koondise padufänn, käis Hollandi koondisel lennujaamas vastas ja peale eilset mängu sai Klavani särgi endale. Õige Eesti koondise fänn ei lähe ju vastaste ees pugema?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Kurk on valus. Isiklikus plaanis ilmselt kõvim elamus kodustaadionilt.

                  Kaasfännidele suured tänud, eriti Jansale. See on mõneti uskumatu, mõneti närviajav ja teisalt ülikõva, et on mingid üksikud hullud, kes asju korraldavad. Ja ainult nemad. See selleks. Loodan, et Jansa seekord miinusesse ei jäänud, nagu blueboat jäi mineva suvi. Olge ausad, kel maksmata jäi, makske ära.

                  Pendlaolukorda ei näinud, suht võimatu oli näha ka. Telekast üle vaadates... Ah, perse. Ei hakka. Loodame, et Ungaris ilma keskväljameesteta midagi ära teha suudetakse.

                  Piiroja on täielik legend, rsk!

                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  Küsimus veel, et kes see Eesti koondise padufänn, käis Hollandi koondisel lennujaamas vastas ja peale eilset mängu sai Klavani särgi endale. Õige Eesti koondise fänn ei lähe ju vastaste ees pugema?
                  Seda Jassi on kohati suht naljakas vaadata, tõsi. Temasuguse padufänni puhul mulle muidugi jääb arusaamatuks see, kuidas nii, et minnakse roomama vastasmeeskonna ette, kes lennukilt maha astub? Mingi faasinihe ja loogikaloks on sees...

                  Kommentaar


                    Väga kõva tulemus, pole mõtet selle pendla peale rippuma jääda. Imestasin kuidas jaksati pea terve teine poolaeg samuti tööd rassida ja igat palli ning meest sellise tempoga taga ajada - vast adrekas aitas ka. Ja nagu ikka saime draamat ka. Vinge.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Siin ka veel üks väike PILDIGALERII.
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Hommikul, kui laps üles ajas oli kurgumuna vastu suulage kleepunud, häält enam ei ole ja siiamaani ei saa aru, mis päriselt toimus.


                        Ma ei tea nüüd täpselt, aga selline tunne on sees, et Eestile oleks järgmiseks valiktsükliks surmagruppi vaja. Selliseid toredaid karme meeskondi. Inglismaa, Austria, Holland, pohhui - siis tuleb meie mänguvaim välja. Siis lööme ära.
                        Uskumatu elamus, uskumatu emotsioon, aga näed - sitamaitse on suus. Ja nagu siin eelpool öeldi - kui pärast viiki Hollandiga on sitamaitse suus, siis me räägime siin kvaliteedist.

                        Ja Lindpere sõimajad - sittuge end lihtsalt täis okei aitäh ja ilusat hommikut.
                        MIA SAN MIA!

                        Kommentaar


                          Vaatamata väikesele pasamekile selle viigi juures tuleb siiski koondislastele kõvasti rispekti anda. Staadionimelu tundus läbi telekaekraani nagu peab üks kodune koondisemäng olema.
                          # 21 - El Flaco

                          Kommentaar


                            Kiidaks ma melu staadionil. võibolla mulle tundus, ei tea, kuid oli tunne, et pasunaid oli võrreldes eelnevate mängudega hulga vähem. Vinge.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Peopesad sügelevad kätte jõuab õhtu
                              siis ma löön sulle rusikaga kõhtu.
                              Balti jaama taga Viru hotelli ees,
                              seal olen mina kõige kõvem mees!

                              Mees sa ei tea kui kiiresti ma löön
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                van perse käitumist ei tohiks keegi imeks isegi panna. tuleb vaid silmad lahti teha ja vaadata, mis klubis mees mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X