320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Holland (06.09.2013)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    hollandifännitsooni alla, otse värava taha tavaliselt vist.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      #32
      Lisatribüünid tulidki müüki: http://www.ohtuleht.ee/538498

      Kommentaar


        #33

        kui palju see a le coq siis rahvast mahutab? kui ilma lisatribüünita (neid lisatribüüne ju tegelikult kaks, üks ühelpool, teine teislpool väljaku otsas värava taga kui olen õigesti aru saanud) paisati müüki 9700 piletit siis koos tribüünidega on palju? mingine 10 300?

        Kommentaar


          #34
          ostis pileti lisatribüünil, loodan, et selgelt näha))))

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas lrak Vaata postitust
            http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=66644125
            kui palju see a le coq siis rahvast mahutab? kui ilma lisatribüünita (neid lisatribüüne ju tegelikult kaks, üks ühelpool, teine teislpool väljaku otsas värava taga kui olen õigesti aru saanud) paisati müüki 9700 piletit siis koos tribüünidega on palju? mingine 10 300?
            10450 peaks olema siis lõplik arv. 750 lisakohta pandi juurde.

            Kommentaar


              #36
              Millal viimati nii täis staadion üldse oli? Inglismaaga kohtumise ajal? Minuteada ammu-ammu pole juba täiesti täismaja olnud.

              Võib-olla Brasiiliaga oli aga see oli nii "kunstlikult" täis kuidagi ja vägisi kohale aetud.

              Kommentaar


                #37
                Iirimaaga play-off minumeelest, kus ka endal oli au viibida.

                e: Pealtvaatajaid: 9692 (lisatribüünid kasutusel)

                Kommentaar


                  #38
                  Jaja see mäng juba meelest läinud, seal sai ka ise kohal oldud ja tung piletile oli võimas.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Marts Vaata postitust
                    Iirimaaga play-off minumeelest, kus ka endal oli au viibida.

                    e: Pealtvaatajaid: 9692 (lisatribüünid kasutusel)
                    aga vat ma ei saagi aru, miks iirimaa mängu ajal 9 692 kohta ja nüüd siis 10 450 kohta. Kerged 760 kohta lihtsalt tekkisid juurde üleöö? Et ega staadion ju suuremaks läinud pole. Neid lisatribüüne ka enne paigaldatud ju. Ja oli ka Iirimaa mängu ajal minu mäletamistmööda. Ja Iirimaa mäng oli ju palju suurema kaaluga kui nüüd Hollandi mäng. Millest selline ligi 500-700 kohaline kõikumine tuleneb?
                    Natuke järele mõeldes: palju räägitud ju sellest ka, et need kes kutsetega kutsutakse ei ilmu kohale ja seetõttu on mõned kohad tühjad. Et see iirimaa khta 9692 ilmselt siis piletite arv, millega reaalselt ka väravatest läbi käidi. Kui minu teooria tõele vastab, siis ilmselt mistery solved

                    Kommentaar


                      #40
                      Piletid on kõik kohtadega ja loogiline, et kõik piletiostjad kohale ei tule.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas dnb Vaata postitust
                        Piletid on kõik kohtadega ja loogiline, et kõik piletiostjad kohale ei tule.
                        pole juttugi olnud, et pole kohtadega. ega see mingi kalju euroopa liiga mäng pole

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas lrak Vaata postitust
                          aga vat ma ei saagi aru, miks iirimaa mängu ajal 9 692 kohta ja nüüd siis 10 450 kohta. Kerged 760 kohta lihtsalt tekkisid juurde üleöö? Et ega staadion ju suuremaks läinud pole. Neid lisatribüüne ka enne paigaldatud ju. Ja oli ka Iirimaa mängu ajal minu mäletamistmööda. Ja Iirimaa mäng oli ju palju suurema kaaluga kui nüüd Hollandi mäng. Millest selline ligi 500-700 kohaline kõikumine tuleneb?
                          Kui ma ei eksi, siis Iirimaa vastu Põhjatribüüni all polnud lisasektorit/lisasektoreid. Sellel korral on.

                          Kommentaar


                            #43
                            Mälujärgi nii Itaalia, Hispaania, Inglismaa, Horvaatia, Venemaa (2007), Iirimaa, Portugali ja Lätiga oli 9500-11 000
                            Veidi imelik, et mõnel mängul neist läkski kirja pealtvaatajate numbriks koguni 11 000.
                            Pole see täismaja nii haruldane midagi

                            Brasiilia mäng oli kaugel täismajast. Vist veidi üle 8000.

                            Kommentaar


                              #44
                              Mis valemiga sellest mängust mitte üle 3 väravalist pakki saada?

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Kui ma ei eksi, siis Iirimaa vastu Põhjatribüüni all polnud lisasektorit/lisasektoreid. Sellel korral on.
                                Olid küll - http://www.soccernet.ee/public/gallery/1321055008.jpg
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X