320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

"Jalgpallihaigla" Logo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Jalgpallihaigla" Logo

    "Jalgpallihaigla" logo konkurss
    Kuulutame välja "Jalgpallihaigla" logo konkurssi.Eeldame et teiepoolt lähetatud kavandid oleks vektor graafiliselt suurendatavad,hea meelega kohtaks seal rahvusvärve ja loomulikult nimi "Jalgpallihaigla".Kavand peaks olema mõistetav nii värviliselt kui must-valgelt ja muud pisiasjad.Auhinnaks kast A.Le.Coq i.Viimaseid töid ootame MMi viimaseks päevaks.
    Jonnage ja riputage ka teistele hinnata.
    Jalgpallihaigla liige.

    #2
    Ütlen uuesti: Rootsi Kunni särgil olev ümmargune logo, väga stiilne ning ilus minu astust (eile sai uuesti nähtud).

    Võibolla tuleb paari detaili natuke muuta, kuid üldiselt oli väga vaffa.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic '

      Originally posted by Martin


      Ütlen uuesti: Rootsi Kunni särgil olev ümmargune logo, väga stiilne ning ilus minu astust (eile sai uuesti nähtud).

      Võibolla tuleb paari detaili natuke muuta, kuid üldiselt oli väga vaffa.
      njah. jansa peaks asja autor olema. äkki riputaks ta logo v6rku yles ja siis oskajamad-teadjamad fixivad vastavalt sellele kuidas arvavad et ilusam on...

      pRmt!

      aiFo@annaks.auhinna.kasti.6ltsi.kohe.praegu.jansal e.2ra.ee
      Jalgpallihaigla liige
      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic '

        minu arust oli see logo mis asus rootsi kunni mao peal üsna jube,kujutage ette seda must valgena

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic '

          Panen oma 'käki' siis välja:

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic '

            Fazz, pole paha. Paraku ei tea kuidas sellesse sinisesse risti suhtuda. Minust see tuntud loomaarstide märgina

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic '

              Pole see sinirist midagi aint loomaarstide märk. Nt USAs ja Kanadas tegutsevad üleriigilised rahvatervishoiualased Blue Cross organisatsioonid: http://www.bluecares.com/
              http://www.bluecross.ca/


              Siis on veel mingi üle-Euroopaline kristlik Sinise Risti Föderatsioon, mis tegeleb alkoholiprobleemidega ja narkoennetusega: http://www.eurocare.org/bluecross/
              Ka Eestis (keskused Nõmmel) tegutseb oma Sinise Risti organisatsioon, kust saavad abi nii alko- kui narkosõltlased

              Ja mingid on sinise risti lausa rahvuslipule pannud.

              Nii et peaks vabalt kõlbama ka jalkahaigetele

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic '



                nujaaa... alati on variant selsinasel logol sinine rist punaseks v66bata -- tulemus v6ib lausa paremgi olla...
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic '

                  Originally posted by PAPA


                  minu arust oli see logo mis asus rootsi kunni mao peal üsna jube,kujutage ette seda must valgena

                  samas... miks peaks värvilist logo mustvalgena ette kujutama? kahevärviliseks saab selle logo aga ysna h6lpsasti teha

                  arvan, et logosid ei peaks olema mitte ainult yks... praegune EFF-logo, mis JH ankeetidel ilutseb, v6ib sinna ka edaspidi jääda arvan ma...

                  v6iks olla yks official logo, mida kasutatakse miskitel konkreetete asjade puhul (a'la pitsatid jms.) ja veel m6ned logod, mis oleks samuti aktsepteeritud kui JH sümboolika.

                  oskab keegi öelda, kas neile logodele peab ka miski copyright'i välja ajama?

                  pRmt!

                  aiFo.
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic '

                    Originally posted by PAPA


                    minu arust oli see logo mis asus rootsi kunni mao peal üsna jube,kujutage ette seda must valgena
                    Must-valgena peaks ta suht ok olema, sest värvid, mis olid kasutatud on kahe toonilistena ka natuke erinevad, seega ei tohiks seal midagi eriti õudset välja kukkuda, kuid vajadusel saab ka muuta.

                    Lihtsalt hetkel on minu arust tegemist parima variandiga, kuigi peab ütlema, et Fazzi oma on ka täitsa kobe - lihtne ning selge. Lisaks on plussimärk seal täitsa mõnu - liitekoht ja haigla ühes mõttes.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale '

                      Tähtaeg hakkab kukkuma
                      kui keegi saab aidata selle copwiriteri kohapäält oleks hirm hää,samams ei leia ma siin teiste kavandeid.Mõistan et MM aga ... kui pärast on logo välja valitud antud hetkel kahe logo seast on hirm palju virisemist ja vingumist.Proovige ka enda kätt,sest isetegemise rõõm ja osalime on ju need mida paljud ihkavad.
                      Jalgpallihaigla liige.

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale '

                        Võibolla kõik ei oska oma logovarianti siia riputada?
                        poborsky@jalgpallihaigla.ee

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale '

                          Vaatasin, et konkurss hakkab lõppema, seega tegin kiirelt miskit.

                          Peaks siin nähtav olema, kuid kui ei õnnestu, siis aaderssil:

                          http://www.hot.ee/jhlogo/

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale '

                            täitsa normaalne!!! võik isegi öelda, et siin väljapakututest parim!! Ise tegid? Tubli!
                            ja kui see oli veel kiiruga tehtud, mis siis veel välja tuleks kui aega rohkem antaks?? Ma arvan, et antakse.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale '

                              Muidugi tegin ise - aega läks ~40 min. sellest ~25-30 läks idee leidmiseks - sellisel kellaajal ei olnud veel õlut sees

                              sai ka lipp juurde poogitud ja üles pandud.
                              aadress ikka sama
                              http://www.hot.ee/jhlogo

                              Kommentaar

                              Working...
                              X