320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas MMclub Vaata postitust
    No fakt on see, et mind on konksu otsa saadud ja järgmine aasta tuleb ümber veeta FIFA 14 otsas... ostmisega venitan täpselt niikaua kuni PS4 on käes (Tellitud, ootan kõnet kuni võin järgi minna ), seniks hakkab nädala pärast ootamist leevendama väljatulev GTA5 mille ostan siis viimase mänguna PS3 peale.
    Anna teada, kui PS4 ja Fifa 14 käes on. Saab koos mängida siis. Endal ka mõlemad eeltellitud.
    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

    Kommentaar


      #47
      Kuidas saab üldse vinguda? Proovisin ka demot piisavad korrad. Palli trajektöör ja liikumine on lihtsalt hämmastavalt parem, erineb eelnevatest fifadest täielikult. Gameplay'd on ka korralikult muudetud, meeskonnad mängivad päris enda stiilis. Panin tähele ka seda, et meeskonnakaaslased saavad üksteisest rohkem aru ja teevad loogilisemaid jookse.

      Nädal veel!
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        #48
        Mis nädal, EARLY RELEASE juba väljas eilsest saadik.

        Arsenalil Giroud, Koscielny ja Szczesny on saanud uue scannitud näo. Ratingud on muidugi naljanumber - ükski Arsenali mees pole saanud ühtki punkti juurde arengus eelmise aastaga võrreldes.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Mis nädal, EARLY RELEASE juba väljas eilsest saadik.

          Arsenalil Giroud, Koscielny ja Szczesny on saanud uue scannitud näo. Ratingud on muidugi naljanumber - ükski Arsenali mees pole saanud ühtki punkti juurde arengus eelmise aastaga võrreldes.
          Juba väljas? See mingi FAKE? Ise pole küll mingit EARLY RELEASE veel näinud, mis töötaks.

          Kommentaar


            #50
            crackimata versioonid on väljas, mille saad ette ära tõmmata, et see vastavalt rikutuse astmele origini kausta panna või siis kräkki ootama jääda.

            Kommentaar


              #51
              PS3 peal.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                #52
                Kusjuures julgeks mürki võtta, et enamus kes räägivad " võtke seekord PES ligi " vms on raalimehed, kes kasutavad torrentit ja ligivõtmine toimub nö. umbes tunniajase downloadimisega...

                Pimesi julgen FIFA eest poes või PS Store´s raha välja käia ja tean, et saan ka selle eest kvaliteeti!

                NB! Olen ka nüüd süvenenud sellesse Demosse natukene rohkem.. st teinud rohkem kui ühe mängu ning tõesti, on muutunud asi paremuse poole ja ei suuda täis versiooni ära oodata

                siiski praegu ootan natukene rohkem oktoobri algust kuna GTA5 on käes ja siis peaks avanema ka võimalus seda online´s teha - kui kellegil on siit ka GTA V PS3 peal võib kirjutada mulle postkasti ning lähme röövime paari tanklat koos

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                  Kusjuures julgeks mürki võtta, et enamus kes räägivad " võtke seekord PES ligi " vms on raalimehed, kes kasutavad torrentit ja ligivõtmine toimub nö. umbes tunniajase downloadimisega...

                  Pimesi julgen FIFA eest poes või PS Store´s raha välja käia ja tean, et saan ka selle eest kvaliteeti!

                  NB! Olen ka nüüd süvenenud sellesse Demosse natukene rohkem.. st teinud rohkem kui ühe mängu ning tõesti, on muutunud asi paremuse poole ja ei suuda täis versiooni ära oodata

                  siiski praegu ootan natukene rohkem oktoobri algust kuna GTA5 on käes ja siis peaks avanema ka võimalus seda online´s teha - kui kellegil on siit ka GTA V PS3 peal võib kirjutada mulle postkasti ning lähme röövime paari tanklat koos

                  Hea jutt uuri ja mängi rohkem pesi see aasta.

                  Siin pesi stream : https://twitter.com/The_Policymaker
                  yo

                  Kommentaar


                    #54
                    Igaüks kes arvab, et pes on fifast parem võiks jalgpalli ära unustada.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Igaüks kes arvab, et pes on fifast parem võiks jalgpalli ära unustada.
                      Oled sa troll või lihtsalt tolgus? Vasta

                      Kommentaar


                        #56
                        Olemaaaas!!! Nv on sisustatud.
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          #57
                          sain ka värskelt kastist välja võetud fifa hommikul pool 10.
                          Esimesed bugid ka juba välja tulnud.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                            sain ka värskelt kastist välja võetud fifa hommikul pool 10.
                            Esimesed bugid ka juba välja tulnud.
                            PS3?

                            Ma pole veel buge leidnud, ma niisama õnnelik et kõik mehed on seal kus peavad.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              PS3?

                              Ma pole veel buge leidnud, ma niisama õnnelik et kõik mehed on seal kus peavad.
                              xbox360

                              Kommentaar


                                #60
                                Samuti juba reedest saati mängitud korduvalt ... rokib .. demo andis õrna veremaitse suhu kuid mina täisversioonis pettuma ei ole pidanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X