320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    sigpic

    Kommentaar


      #62
      Keegi xboxi peal madistada tahab, siis SophisticClub76 olen.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        #63
        Huvitav, et fifa 13 teemas käis selline arutelu, aga siis on täielik vaikus. Probleem seisneb ilmselt selles, et fifa 14 pole kuskilt saada, peale poe muidugi.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
          Huvitav, et fifa 13 teemas käis selline arutelu, aga siis on täielik vaikus. Probleem seisneb ilmselt selles, et fifa 14 pole kuskilt saada, peale poe muidugi.
          Pc peal vähemalt crack olemas ju ja pole mingit probleemi kättesaadavusega. Mitu päeva juba mänginud.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            #65
            Ise ostsin mängu arvuti peale. FIFA 14 võrreldes eelmise aastaga on edasi minek just gameplay ja FUTi kohapealt. Eelmine aasta ma originaali ei omanud, kuid ma saan võrrelda FUTi FIFA 12ga.

            FUT on muutunud üsna võituslikuks tänu hooaegadele, isegi single gameis on tõsine sweatfest. Mängijate strength muutunud üheks olulisemaks asjaks, aga siiski vaja kaitses ja rünnakul paar kiiremat venda, kes suudaks pallid kinni joosta. Ma poleks FUT 12s iialgi mõelnud kasutada ründajad, kelle kiirus on alla 75, kuna mäng sundis seda tegema, aga nüüd on ründes mängitavad mängijad, kel kiirust üle 65-70 ning strength üle 85. Veel on hea, et kaitses on vähemalt lootust mängida kiirete mängijate vastu, kel jõudu üsna vähe (teoreeriliselt on võimalik Walcotti vastu saada Vidiciga)
            Algselt postitas fitti
            Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

            Kommentaar


              #66
              Leidsin Fifa 14 PS3 versioonis väikese bugi mis nüüd jubedalt häirib. Kuna ma rohkem mängin Be A Pro'd, siis mängu ajal kui minu meeskond teeb esimese vahetuse, siis tuleb ette kiri, et mind on mängust välja võetud ning kas tahan mängu tulemusele teha sim match või mängida edasi terve meeskonnaga. Tegelikkus on aga see, et minu Be A Prod välja ei vahetatud. Duhh.

              Kommentaar


                #67
                Tervist. Küsimus siis selline et plaanin osta just Fifa 14(ja NBA 2K14) pärast endale konsooli. Oskab keegi soovitada, millise vötma peaks, xbox, PS3 vöi peaks üldse PS4 ära ootama? Nii palju kui ma olen kuulnud siis PS3ga peaks onlines tasuta mängida saama ja toetab ka WIFIt.

                Kommentaar


                  #68
                  Mõlemad toetavad wifit.(kui just kõige vanemat xboxi varianti ei osta.)
                  Mina ostaks selle kumma saad odavamalt.
                  PS3 eelis on see, et ps3ga saab blueray diske lugeda.
                  Xboxi miinus, et peab igakuu maksma 5 euri või siis 30 euri aastas, et onlines ka mänge mängida.
                  PS3l saab küll tasuta mängida, aga see veidi kehvem variant, saab ka maksta, et paremini saaks mängida.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    #69
                    Mis tähendab paremini? Tahaks ikka ka FUTi mängida põhiliselt jne. Mis seal juurde maksmine juurde annab?

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Owen7 Vaata postitust
                      Mis tähendab paremini? Tahaks ikka ka FUTi mängida põhiliselt jne. Mis seal juurde maksmine juurde annab?
                      PS3'el online ehk PS Plus'i eest maksmine annab selle, et saad iga kuu paar tasuta mángu (see kuu nt FarCry 3) ja muud pahna. Mángule see juurde ei anna. Tasuta online tóótab mángudes sama hásti kui PS Plus.

                      Soovitaks isegi PS4 ára oodata, sest Fifa 14 on ikka vága palju parem seal. Aga samas on PS3'e peal nt Grand Theft Auto V, Uncharted 3 jne.

                      Kommentaar


                        #71
                        Keegi seda co-op seasonit ka proovinud? Kuidas toimib?
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                          Keegi seda co-op seasonit ka proovinud? Kuidas toimib?
                          Täpselt samamoodi nagu tavaline season, lihtsalt algab viiendast divist.

                          Keegi võiks xboxi fifa14 mänguritest märku anda, võiks teha ühe seeria 6 õlle peale.
                          Mainiks veel ära, et varem pole fifat omanud, mängisin viimati enda konsooli peal 2001a fifat. Fifa kogemused vaid sõpradega koos mängides, nii et kõige teravam pliiats pole.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Täpselt samamoodi nagu tavaline season, lihtsalt algab viiendast divist.

                            Keegi võiks xboxi fifa14 mänguritest märku anda, võiks teha ühe seeria 6 õlle peale.
                            Mainiks veel ära, et varem pole fifat omanud, mängisin viimati enda konsooli peal 2001a fifat. Fifa kogemused vaid sõpradega koos mängides, nii et kõige teravam pliiats pole.
                            Pakuks sama asja valja Ps3 e omanikele.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              #74


                              uus fifa channel

                              Kommentaar


                                #75
                                Tere, keegi PS3 peal pelada viitsib siis lisage mu psn; mAka12245

                                Kommentaar

                                Working...
                                X