320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fifa 14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Tulge Neoneti PC liigat mängima.

    Kommentaar


      #77
      ma ei väsi kordamast....aga noh, 16 aastastele peab seda tegema
      FIFA14 sõpradega või onlines ja FIFA14 FUT on kaks täiesti eri mängu.
      Kui sa oled selline tüüp, kes mängib FUT'i arvab, et see on ilgelt lahe, siis soovitaks sulle teisigi mänge. Näiteks pokemon või r-kioskist ostetud jalkakleepsud, neid saad ka sõpradega vahetada ja ilgelt "änksa" olla. Jalgpallimänguga pole seal miskit erilist pistmist. ISegi engine on teine mängul.

      Ptui, ma ütlen, EA, ptui! selle kuradi FUT'iga.
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas denisss Vaata postitust
        ma ei väsi kordamast....aga noh, 16 aastastele peab seda tegema
        FIFA14 sõpradega või onlines ja FIFA14 FUT on kaks täiesti eri mängu.
        Kui sa oled selline tüüp, kes mängib FUT'i arvab, et see on ilgelt lahe, siis soovitaks sulle teisigi mänge. Näiteks pokemon või r-kioskist ostetud jalkakleepsud, neid saad ka sõpradega vahetada ja ilgelt "änksa" olla. Jalgpallimänguga pole seal miskit erilist pistmist. ISegi engine on teine mängul.

        Ptui, ma ütlen, EA, ptui! selle kuradi FUT'iga.
        Et, mis probleem on? Mitte halva pärast ei küsi. Endale ka eriti FUT ei meeldi ja teen ikka Career Mode, aga ei saanud sinu jutust aru.
        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

        Kommentaar


          #79
          Ilmselt on asi selles, et denissike on tead, mitte kõige pädevam fifas ja siis ei meeldi talle selline asi kui kaotab tead. Pole hullu denissike, küll ka kunagi saad sina osavaks fifa võluriks!
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            #80
            Nonii.. mina olen üks nendest kes ootab reedel kõnet SonyCenterist ... siiani pole FIFA14 ostnud kuna uus konsool peaks olema reedel siis kodus.
            Kui kellegil on soov FIFA14 läbi online osta siis andku teade.. jagame kulusid

            Martin

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas imgoinghome Vaata postitust
              Ise ostsin mängu arvuti peale. FIFA 14 võrreldes eelmise aastaga on edasi minek just gameplay ja FUTi kohapealt. Eelmine aasta ma originaali ei omanud, kuid ma saan võrrelda FUTi FIFA 12ga.

              FUT on muutunud üsna võituslikuks tänu hooaegadele, isegi single gameis on tõsine sweatfest. Mängijate strength muutunud üheks olulisemaks asjaks, aga siiski vaja kaitses ja rünnakul paar kiiremat venda, kes suudaks pallid kinni joosta. Ma poleks FUT 12s iialgi mõelnud kasutada ründajad, kelle kiirus on alla 75, kuna mäng sundis seda tegema, aga nüüd on ründes mängitavad mängijad, kel kiirust üle 65-70 ning strength üle 85. Veel on hea, et kaitses on vähemalt lootust mängida kiirete mängijate vastu, kel jõudu üsna vähe (teoreeriliselt on võimalik Walcotti vastu saada Vidiciga)

              Lisa HDFlinn teeme mõnikord,kuigi mulle 14 ei meeldi
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                #82
                Keegi veel tänasest PS4 peal pelib FIFA14´t ??

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas MMclub Vaata postitust
                  Keegi veel tänasest PS4 peal pelib FIFA14´t ??
                  Esmaspäeval peaks Fifa 14 kätte saama. Siis võib teha.
                  Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                  Kommentaar


                    #84
                    Keegi PC peal Pro Clubsi ka mängib?

                    Kommentaar


                      #85
                      Tekkis selline probleem, et kui üritan oma mehi LS'iga liigutada, siis on nad täiesti juhtimatud ja hakkavad driblama vms...


                      Pult ise on selline
                      JUST DO IT.

                      Kommentaar


                        #86
                        Muide, kel soovi, siis Solarise keskuse Sony Centeris saab proovida Fifa 14 demo, kus on Real Madrid ja Barcelona. Mängimiseks peate küsima teenindajalt pulti.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas samott Vaata postitust
                          Tekkis selline probleem, et kui üritan oma mehi LS'iga liigutada, siis on nad täiesti juhtimatud ja hakkavad driblama vms...


                          Pult ise on selline
                          Kuna puldil analogi nupud puuduvad siis ehk settingutes on sul liikumise nupud määramata üldsegi?

                          Kommentaar


                            #88
                            Teeb keegi mulle selgeks, mismoodi saan ma mängu ajal seda nö taktikat muuta. Pean silmas seda, kus on variandid et cb joins attack, offside trap, swap wings ja team pressing. Selle menüü saan mängu ajal ette küll, aga millegi pärast ei liikuda alla ega valida...
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                              Teeb keegi mulle selgeks, mismoodi saan ma mängu ajal seda nö taktikat muuta. Pean silmas seda, kus on variandid et cb joins attack, offside trap, swap wings ja team pressing. Selle menüü saan mängu ajal ette küll, aga millegi pärast ei liikuda alla ega valida...
                              Vajutad mängu ajal alla noolt. Siis tulevad variandid, mis noolt sa vajutama pead et soovitud taktikat aktiveerida, paremale, vasakule, üles, alla. Vajutad korra endale sobivat valikut ja olemas.
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                #90
                                Mis värk fifa 14-es sellega on, et väga paljud mängijad lähevad juba 32 aastaselt ja kusagil seal pensile ja isegi läbirääkimisi pole võimalik pidada, see natuke teeb mõrudaks, tahaks just vanasid kalasid, nt Tottit sain ainult ühe hooaja kasutada, tahtsin ka Del Pierot austraaliast meelitada, aga ei õnnestunud.Kui nendest võib veel arusaada, siis paljud 32 aastased keda tahaksin meeskonda tuua on juba klausel, et hooaja lõpus putsad varna.

                                Jutt käib siis manager modist.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X