Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 123456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 108

Teema: Fifa 14

Eesti koondislane Kasutaja kaitz avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Huvitav,kas Dortmundi Kuba on nyyd ikka olemas?
    Olen see kes olen

Eesti koondislane Kasutaja MMclub avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2004

Algupärane

Tõmbasin, proovisin 1 mängu Tottenham vs City.. võitsin pennaldega.
    Mingit muljet ei jäänud ... kohati kohapeal "triblades" jäi silma see et oli võimalus ka pall kaotada.. veeres jalajuurest lihtsalt eemale.
    mõningad muud asjad ka .. häiris see et practice area vms oli löögi heli naljakas ja kui vv püüdis käis ka nagu mingi heli.. imelik
    Lisaks latiga oli ka mingi naljakas heli

aga siin paar postitust üleval öeldi et nagu fifa 12 ja 13.. et see aasta minna üle PES peale.. vastus sulle:

KINDEL EI... olen eluaeg olnud PlayStationi inimene (olen omanud järjest neid kõiki PS1, PS2, PS3 ).. seega ei olnud ka raske otsus kas osta endale uus PS4 või XBox One
    siis võid ka siit tuletada kas ostan endale FIFA14 või PES 2014 vms ta on .. usun et siililegi selge kumma ma võtan

Professionaal Kasutaja Mark- avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tegin siis paar mängu demos arvuti peal ja peaks ütlema, et üsna jama on. Graafiliselt ikka sama mis 13. Mõned uued celebrationid, animatsioonid ja väravad aga suurt ikkagi midagi.

Professionaal Kasutaja Ctulu avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Ma olen väga positiivselt üllatunud. Fifa igav gameplay oli juba väga kopa ette visanud. Default sliderid olid vanasti naljanumber, aga nüüd tundub kõvast rohkem random factorit sees olevat ja muudetud slideritega saab see ainult paremaks minna. Animatsioone on sujuvamaks tehtud ja löögivärke muudetud. Kõik väga hea. Sitt on endiselt mitte skipitavad cutscene'id vahetustel ja kollaste kaartide puhul. Mõlemad on frustreerivad. Mingid imelikud bugid on ja mängijad teevad imelikke asju vahepeal, aga no see on igas jalkamängus. Pall veereb kuidagi väga kiiresti välja valesöötude puhul. Pole kindel, kas see on hea või halb. triblada on palju raskem, mis vist hea, kuigi ma olin enne ka halb selles. Graafika on endiselt sama cartoony pask ja muru asemel on roheline plastik. Kui PES 2014 sellest parem on, siis väga bueno, kui pole, siis väike pettumus, aga eks see uus rehash peab mind lohutama.

Liitus foorumiga
    Jul 2004

Algupärane

No fakt on see, et mind on konksu otsa saadud ja järgmine aasta tuleb ümber veeta FIFA 14 otsas... ostmisega venitan täpselt niikaua kuni PS4 on käes (Tellitud, ootan kõnet kuni võin järgi minna ), seniks hakkab nädala pärast ootamist leevendama väljatulev GTA5 mille ostan siis viimase mänguna PS3 peale.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MMclub Vaata postitust
    No fakt on see, et mind on konksu otsa saadud ja järgmine aasta tuleb ümber veeta FIFA 14 otsas... ostmisega venitan täpselt niikaua kuni PS4 on käes (Tellitud, ootan kõnet kuni võin järgi minna ), seniks hakkab nädala pärast ootamist leevendama väljatulev GTA5 mille ostan siis viimase mänguna PS3 peale.
    Anna teada, kui PS4 ja Fifa 14 käes on. Saab koos mängida siis. Endal ka mõlemad eeltellitud.
    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Kuidas saab üldse vinguda? Proovisin ka demot piisavad korrad. Palli trajektöör ja liikumine on lihtsalt hämmastavalt parem, erineb eelnevatest fifadest täielikult. Gameplay'd on ka korralikult muudetud, meeskonnad mängivad päris enda stiilis. Panin tähele ka seda, et meeskonnakaaslased saavad üksteisest rohkem aru ja teevad loogilisemaid jookse.

Nädal veel!
    Je suis Nasfal

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Mis nädal, EARLY RELEASE juba väljas eilsest saadik.

Arsenalil Giroud, Koscielny ja Szczesny on saanud uue scannitud näo. Ratingud on muidugi naljanumber - ükski Arsenali mees pole saanud ühtki punkti juurde arengus eelmise aastaga võrreldes.
    Victoria Concordia Crescit

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Mis nädal, EARLY RELEASE juba väljas eilsest saadik.

Arsenalil Giroud, Koscielny ja Szczesny on saanud uue scannitud näo. Ratingud on muidugi naljanumber - ükski Arsenali mees pole saanud ühtki punkti juurde arengus eelmise aastaga võrreldes.
    Juba väljas? See mingi FAKE? Ise pole küll mingit EARLY RELEASE veel näinud, mis töötaks.

Professionaal Kasutaja Ctulu avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

crackimata versioonid on väljas, mille saad ette ära tõmmata, et see vastavalt rikutuse astmele origini kausta panna või siis kräkki ootama jääda.

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

PS3 peal.
    Victoria Concordia Crescit

Liitus foorumiga
    Jul 2004

Algupärane

Kusjuures julgeks mürki võtta, et enamus kes räägivad " võtke seekord PES ligi " vms on raalimehed, kes kasutavad torrentit ja ligivõtmine toimub nö. umbes tunniajase downloadimisega...

Pimesi julgen FIFA eest poes või PS Store´s raha välja käia ja tean, et saan ka selle eest kvaliteeti!

NB! Olen ka nüüd süvenenud sellesse Demosse natukene rohkem.. st teinud rohkem kui ühe mängu ning tõesti, on muutunud asi paremuse poole ja ei suuda täis versiooni ära oodata

siiski praegu ootan natukene rohkem oktoobri algust kuna GTA5 on käes ja siis peaks avanema ka võimalus seda online´s teha - kui kellegil on siit ka GTA V PS3 peal võib kirjutada mulle postkasti ning lähme röövime paari tanklat koos

Asjahuviline Kasutaja nike avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MMclub Vaata postitust
    Kusjuures julgeks mürki võtta, et enamus kes räägivad " võtke seekord PES ligi " vms on raalimehed, kes kasutavad torrentit ja ligivõtmine toimub nö. umbes tunniajase downloadimisega...

Pimesi julgen FIFA eest poes või PS Store´s raha välja käia ja tean, et saan ka selle eest kvaliteeti!

NB! Olen ka nüüd süvenenud sellesse Demosse natukene rohkem.. st teinud rohkem kui ühe mängu ning tõesti, on muutunud asi paremuse poole ja ei suuda täis versiooni ära oodata

siiski praegu ootan natukene rohkem oktoobri algust kuna GTA5 on käes ja siis peaks avanema ka võimalus seda online´s teha - kui kellegil on siit ka GTA V PS3 peal võib kirjutada mulle postkasti ning lähme röövime paari tanklat koos

Hea jutt uuri ja mängi rohkem pesi see aasta.

Siin pesi stream : https://twitter.com/The_Policymaker
    yo

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Igaüks kes arvab, et pes on fifast parem võiks jalgpalli ära unustada.
    Je suis Nasfal

Amatöör Kasutaja Hugg avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Igaüks kes arvab, et pes on fifast parem võiks jalgpalli ära unustada.
    Oled sa troll või lihtsalt tolgus? Vasta

Don Giallorossi Kasutaja Francesco avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Olemaaaas!!! Nv on sisustatud.
    So self aware so full of shit

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

sain ka värskelt kastist välja võetud fifa hommikul pool 10.
    Esimesed bugid ka juba välja tulnud.

Don Giallorossi Kasutaja Francesco avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
    sain ka värskelt kastist välja võetud fifa hommikul pool 10.
    Esimesed bugid ka juba välja tulnud.
    PS3?

Ma pole veel buge leidnud, ma niisama õnnelik et kõik mehed on seal kus peavad.
    So self aware so full of shit

Asjahuviline Kasutaja Crackerz avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    PS3?

Ma pole veel buge leidnud, ma niisama õnnelik et kõik mehed on seal kus peavad.
    xbox360

Liitus foorumiga
    Jul 2004

Algupärane

Samuti juba reedest saati mängitud korduvalt ... rokib .. demo andis õrna veremaitse suhu kuid mina täisversioonis pettuma ei ole pidanud.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud