Lehekülg 4, kokku 6 EsimeneEsimene 123456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 108

Teema: Fifa 14

Purjus Klopp Kasutaja sanderos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Keegi xboxi peal madistada tahab, siis SophisticClub76 olen.
    Je suis Nasfal

Algupärane

Huvitav, et fifa 13 teemas käis selline arutelu, aga siis on täielik vaikus. Probleem seisneb ilmselt selles, et fifa 14 pole kuskilt saada, peale poe muidugi.

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
    Huvitav, et fifa 13 teemas käis selline arutelu, aga siis on täielik vaikus. Probleem seisneb ilmselt selles, et fifa 14 pole kuskilt saada, peale poe muidugi.
    Pc peal vähemalt crack olemas ju ja pole mingit probleemi kättesaadavusega. Mitu päeva juba mänginud.

Algupärane

Ise ostsin mängu arvuti peale. FIFA 14 võrreldes eelmise aastaga on edasi minek just gameplay ja FUTi kohapealt. Eelmine aasta ma originaali ei omanud, kuid ma saan võrrelda FUTi FIFA 12ga.

FUT on muutunud üsna võituslikuks tänu hooaegadele, isegi single gameis on tõsine sweatfest. Mängijate strength muutunud üheks olulisemaks asjaks, aga siiski vaja kaitses ja rünnakul paar kiiremat venda, kes suudaks pallid kinni joosta. Ma poleks FUT 12s iialgi mõelnud kasutada ründajad, kelle kiirus on alla 75, kuna mäng sundis seda tegema, aga nüüd on ründes mängitavad mängijad, kel kiirust üle 65-70 ning strength üle 85. Veel on hea, et kaitses on vähemalt lootust mängida kiirete mängijate vastu, kel jõudu üsna vähe (teoreeriliselt on võimalik Walcotti vastu saada Vidiciga)
    Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

Algupärane

Leidsin Fifa 14 PS3 versioonis väikese bugi mis nüüd jubedalt häirib. Kuna ma rohkem mängin Be A Pro'd, siis mängu ajal kui minu meeskond teeb esimese vahetuse, siis tuleb ette kiri, et mind on mängust välja võetud ning kas tahan mängu tulemusele teha sim match või mängida edasi terve meeskonnaga. Tegelikkus on aga see, et minu Be A Prod välja ei vahetatud. Duhh.

Reservmängija Kasutaja Owen7 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tervist. Küsimus siis selline et plaanin osta just Fifa 14(ja NBA 2K14) pärast endale konsooli. Oskab keegi soovitada, millise vötma peaks, xbox, PS3 vöi peaks üldse PS4 ära ootama? Nii palju kui ma olen kuulnud siis PS3ga peaks onlines tasuta mängida saama ja toetab ka WIFIt.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Mõlemad toetavad wifit.(kui just kõige vanemat xboxi varianti ei osta.)
    Mina ostaks selle kumma saad odavamalt.
    PS3 eelis on see, et ps3ga saab blueray diske lugeda.
    Xboxi miinus, et peab igakuu maksma 5 euri või siis 30 euri aastas, et onlines ka mänge mängida.
    PS3l saab küll tasuta mängida, aga see veidi kehvem variant, saab ka maksta, et paremini saaks mängida.
    Je suis Nasfal

Reservmängija Kasutaja Owen7 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Mis tähendab paremini? Tahaks ikka ka FUTi mängida põhiliselt jne. Mis seal juurde maksmine juurde annab?

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Mar 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Owen7 Vaata postitust
    Mis tähendab paremini? Tahaks ikka ka FUTi mängida põhiliselt jne. Mis seal juurde maksmine juurde annab?
    PS3'el online ehk PS Plus'i eest maksmine annab selle, et saad iga kuu paar tasuta mángu (see kuu nt FarCry 3) ja muud pahna. Mángule see juurde ei anna. Tasuta online tóótab mángudes sama hásti kui PS Plus.

Soovitaks isegi PS4 ára oodata, sest Fifa 14 on ikka vága palju parem seal. Aga samas on PS3'e peal nt Grand Theft Auto V, Uncharted 3 jne.
    FC Bayern München Real Madrid C.F. Nõmme Kalju FC A.C. Milan S.L. Benfica

Don Giallorossi Kasutaja Francesco avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Keegi seda co-op seasonit ka proovinud? Kuidas toimib?
    So self aware so full of shit

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Francesco Vaata postitust
    Keegi seda co-op seasonit ka proovinud? Kuidas toimib?
    Täpselt samamoodi nagu tavaline season, lihtsalt algab viiendast divist.

Keegi võiks xboxi fifa14 mänguritest märku anda, võiks teha ühe seeria 6 õlle peale.
    Mainiks veel ära, et varem pole fifat omanud, mängisin viimati enda konsooli peal 2001a fifat. Fifa kogemused vaid sõpradega koos mängides, nii et kõige teravam pliiats pole.
    Je suis Nasfal

Don Giallorossi Kasutaja Francesco avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Täpselt samamoodi nagu tavaline season, lihtsalt algab viiendast divist.

Keegi võiks xboxi fifa14 mänguritest märku anda, võiks teha ühe seeria 6 õlle peale.
    Mainiks veel ära, et varem pole fifat omanud, mängisin viimati enda konsooli peal 2001a fifat. Fifa kogemused vaid sõpradega koos mängides, nii et kõige teravam pliiats pole.
    Pakuks sama asja valja Ps3 e omanikele.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

uus fifa channel

Amatöör Kasutaja Maka avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tere, keegi PS3 peal pelada viitsib siis lisage mu psn; mAka12245

Eesti koondislane Kasutaja jürks avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tulge Neoneti PC liigat mängima.

Algupärane

ma ei väsi kordamast....aga noh, 16 aastastele peab seda tegema
    FIFA14 sõpradega või onlines ja FIFA14 FUT on kaks täiesti eri mängu.
    Kui sa oled selline tüüp, kes mängib FUT'i arvab, et see on ilgelt lahe, siis soovitaks sulle teisigi mänge. Näiteks pokemon või r-kioskist ostetud jalkakleepsud, neid saad ka sõpradega vahetada ja ilgelt "änksa" olla. Jalgpallimänguga pole seal miskit erilist pistmist. ISegi engine on teine mängul.

Ptui, ma ütlen, EA, ptui! selle kuradi FUT'iga.
    MIA SAN MIA!

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas denisss Vaata postitust
    ma ei väsi kordamast....aga noh, 16 aastastele peab seda tegema
    FIFA14 sõpradega või onlines ja FIFA14 FUT on kaks täiesti eri mängu.
    Kui sa oled selline tüüp, kes mängib FUT'i arvab, et see on ilgelt lahe, siis soovitaks sulle teisigi mänge. Näiteks pokemon või r-kioskist ostetud jalkakleepsud, neid saad ka sõpradega vahetada ja ilgelt "änksa" olla. Jalgpallimänguga pole seal miskit erilist pistmist. ISegi engine on teine mängul.

Ptui, ma ütlen, EA, ptui! selle kuradi FUT'iga.
    Et, mis probleem on? Mitte halva pärast ei küsi. Endale ka eriti FUT ei meeldi ja teen ikka Career Mode, aga ei saanud sinu jutust aru.
    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Ilmselt on asi selles, et denissike on tead, mitte kõige pädevam fifas ja siis ei meeldi talle selline asi kui kaotab tead. Pole hullu denissike, küll ka kunagi saad sina osavaks fifa võluriks!
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja MMclub avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2004

Algupärane

Nonii.. mina olen üks nendest kes ootab reedel kõnet SonyCenterist ... siiani pole FIFA14 ostnud kuna uus konsool peaks olema reedel siis kodus.
    Kui kellegil on soov FIFA14 läbi online osta siis andku teade.. jagame kulusid

Martin

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud