Lehekülg 5, kokku 5 EsimeneEsimene 12345
Näidatakse tulemusi 81 kuni 93, kokku 93
    Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Õige kah, see oli hullumeelne asi.
    Wanna play? You'll lose!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Phil Neville ütles MOTD2-s, et kui värske ilmameister Phil Foden (Man City, 17-aastane) ei löö Premmis läbi, "we all should pack in". Ma siiralt loodan, et finaalis kaks väravat löönud Foden ei lööks Premmis läbi. Või äkki Real tuleb appi? Pliis!
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Phil Neville ütles MOTD2-s, et kui värske ilmameister Phil Foden (Man City, 17-aastane) ei löö Premmis läbi, "we all should pack in". Ma siiralt loodan, et finaalis kaks väravat löönud Foden ei lööks Premmis läbi. Või äkki Real tuleb appi? Pliis!
    No see oli lamp, pigem räägiti ikka neist U20 meistritest, kes peaks praegu stabiilselt mänguaega saama, neil U17 kuttidel on veel aastake aega liha luudele kasvatada, kuskil 18-19 peaks juba peale saama, kui neist kunagi asja saaks.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kuna meil jõulusoovide teemat ei paistnud olevat, siis ma soovin siinsamas, et Phil Neville ja Martin Keown enam kunagi stuudios sõna ei võtaks.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Kuna meil jõulusoovide teemat ei paistnud olevat, siis ma soovin siinsamas, et Phil Neville ja Martin Keown enam kunagi stuudios sõna ei võtaks.
    Mis sulle siis jälle ei meeldinud ?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma ei tsiteeri kunagi neid, keda ma ignoreerin.

tl;dr: rumalus

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ma pole kindel, kas enese ignoreerimine on arukas.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Mis nad ütlesid siis? Räägi välja.
    joo vett ja ära punasega üle tee mine!

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Huh, proovin meenutada. Keown tegi põhjaliku analüüsi, kuidas Sotoni väravavaht Forster pani müüri valesti, jättis müüritaguse väravapoole tühjaks ja toetas käed põlvedele. Selle asemel, et tunnustada Alonsot meisterliku karistuslöögi eest, mis tõesti lendas müüri kõrvalt kaarega tühja nurka. Muidugi on stuudios hea öelda, et müür pidanuks seisma ühe sammu võrra paremal ehk seal, kust pall mööda läks, aga siis ei oleks ju Alonso sealt löönudki? Siis oleks mõni muu koht olnud kaitseta. Ühesõnaga selline tüüpiline analüüs, kus tõmmatakse jooni ja näidatakse, et oleks kaitsja õige koha peal seisnud, poleks pall sisse läinud.

Nooremõde aga rääkis üleüldiselt lolli juttu, ei tule isegi meelde, mis see oli, kus Lineker pidi teda noomima. Mäletan, et ka põhupea Robbie Savage sai noomituse, kui viimati MOTD-i pääses, hea hulk aastaid tagasi juba. Midagi daivimise teemal oli igatahes.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ok, sul on asi päris lappesse minemas, seega targem oleks see teema ja mõttearendus koomale tõmmata, enne kui lehekülg on täis jauratud MUNi teemas.

Aga ei, ma ei räägi mingitest USA stuudiotest. Räägingi just UK stuudiotest. Räägingi sellest, et sealsed punditid on enamasti väga biased, agenda-driven, kohati lausa ksenofoobsed. Tihtilugu on tegu ka veel inimestega, kes pole ise kõige kõrgemal tasemel kas treeneri või mängijana läbi löönud, kuid võtavad ette väga jõuliselt arvamust avaldada inimeste kohta kes seda on. Rõhk sõnal, jõuliselt. Ning loomulikult on neile ette antud pre-match osas vähemasti, kuhupoole arvamustega hoiduda jne. Alles mõni aeg tagasi oli mingi case, mille me nüüdseks sujuvalt ära olen unustanud, kus Thierry Henry ütles vabanduseks ühe kõlavama asja kohta, et produtsentide poolt oli ette antud.

Tule nüüd reaalsesse maailma ikka. Sa arvad, et "hea televisioon" tekib lihtsalt, et pannakse 3 Jamie Redknappi kuskile istuma ja improviseerima?

Aga olgu, as said - las olla, ennem kui asi päris käest läheb.
    Toon siia üle, see pole enam ManU-ga seotud. Põhjus, miks mul pole juba 6 ja pool aastat mitte ükski MOTD vahele jäänud (bar FA Cup ja suurturniirid), ei seisne mitte niivõrd asjalikus analüüsis, vaid selles, et kõigepealt tuuakse hailaidid koju kätte ja siis veel olulisemad hetked kuue kaameraga, aegluubis ja suurendusklaasiga. Ma kuulan analüüsi ära ja teen sellest omad järeldused. Vahel mängu, vahel analüütiku kohta. Traditsiooniline Inglise argument "he got the ball first" ei päde mu jaoks üldse või siis kui tagant sõidetakse korkidega säärde "for me it's not a red". Ei ole üldse oluline, et tegemist on endiste tipptasemel mängijatega, kui nad lihtsalt ei tunne jalgpallireegleid. Tõsi, mõnikord jääbki otsus subjektiivseks, nii et saab nii otsuse kasuks kui kahjuks rääkida, õigemini, saab toetada mõlemat otsust. Seda näeme siis, kui VAR vaatab üle, aga ei lükka ümber kohtuniku otsust, mis meile, diivaniekspertidele, tundub väga vale.

Ma ei tea, kas pundititele on stsenaarium üldjoontes ette antud, aga mingi kvalifikatsioonisõela nad siiski peavad läbima. Näiteks Robbie Savage ja Michael Owen ei tööta enam BBC-s, thankfowler. Kuidas Alan Shearer ja Martin Keown nii kaua vastu on pidanud, mina ei tea. Danny Murphy tundub ka veits lihtsameelne, Jermaine Jenas päris asjalik ja Ian Wright on tõeline pärl, eriti kui ta naerda lagistab.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Martin Keown räägib Arsenali kaitseliinist viimase mängu põhjal:
    Tsitaat Algselt postitas Martin Keown
    It's about recognizing when you drop off as a four: you want to make the pitch as small as possible, but you need to know when to drop off. And at the moment they're not quite working in tandem.

Algupärane

Martin Keowni juttu võiks siin iga kord välja tuua kui ta kuskil midagi räägib. Seda siis seetõttu, et iga sõnavõtt tema poolt on suht wtf emotsiooni tekitav. Et kuidas sellise jutuga üldse saab pundit olla ei saa väga aru.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Fakt, et Ranieri on Fulhamis, tundub väga kummaline. Vaatasin MOTD-d, keegi Rico tõrjus Saintsi pealelöögi ja mu esimene mõte oli: aaa, Schmeichel on vist vigastatud.
    i think the more i think the harder it is for me to breathe

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud