320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Match of the Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    http://turbovideos.net/ado3z5fv4scc

    Midweek match of the day kui kedagi huvitab.

    Kommentaar


      #47
      Footballorgin.com on kahjuks tegevuse lõpetanud. Kas keegi teab ekvivalentseid veebisaite?

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Footballorgin.com on kahjuks tegevuse lõpetanud. Kas keegi teab ekvivalentseid veebisaite?
        Fullmatchesandshows

        Kommentaar


          #49
          Onu Ruperti pikendatud hailaidid olid juutuubist leitavad, aga sealt ei selgunud muu kui see, et me ei oska nurgalööke kaitsta. Vaat kus üllatus. Ah jaa ja Sinclair oskab väga Sturridge'i moodi välja näha.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Stok
            MOTD2, Chelsea-Liverpool. Ei viitsi videopilti otsida, kirjeldan oma sõnadega seda sündmust, mida mängu vaadates ei pannudki tähele (v.a. viga ja kollane).

            Kohe mängu alguses tegi Fabregas Sterlingule jõhkra vea, Marriner lasi mängul jätkuda ilma edu andmata, kui pall läks auti, siis läks Sterlingut uurima ja andis järsku Mikelile punase. Siis andis Mikelile kollase. Siis andis Fabregasele kollase ja tühistas Mikeli mõlemad (?!?) kaardid. Ikka täitsa segane vana ju, nüüd ma juba täitsa mõistan, et Gibbs ja Oksmaa on ühte nägu, kui juba Mikel ja musta maskiga Fabregas on äravahetamiseni sarnased. Seejuures oli Marrineril perfektne vaade sündmusele, aga tal vist jäävad osad kaadrid vahele, tundub.


            @34:25 approx. Päris kreisi tegelane ikka see Marriner.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              #51
              Vaadates mille eest eile punaseid anti, siis ega Robert Huthi tegutsemine ja Callum Wilsonile palliga näkku polnud üldse mitte kaugel ka ühest punasest.

              Kommentaar


                #52


                SNF
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Stok
                  Püphapäevase MOTD2 "2 Good, 2 Bad" on täiesti väärt järelekaemist:



                  kerige 20:39 peale ja kannatage 10-sekundilised reklaamid ära.
                  Väga vana link ja ei tööta. Pigem siis: http://www.fullmatchesandshows.com/2...3-full-show/2/
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #54
                    Õige kah, see oli hullumeelne asi.

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Stok
                      Phil Neville ütles MOTD2-s, et kui värske ilmameister Phil Foden (Man City, 17-aastane) ei löö Premmis läbi, "we all should pack in". Ma siiralt loodan, et finaalis kaks väravat löönud Foden ei lööks Premmis läbi. Või äkki Real tuleb appi? Pliis!
                      No see oli lamp, pigem räägiti ikka neist U20 meistritest, kes peaks praegu stabiilselt mänguaega saama, neil U17 kuttidel on veel aastake aega liha luudele kasvatada, kuskil 18-19 peaks juba peale saama, kui neist kunagi asja saaks.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Stok
                        Kuna meil jõulusoovide teemat ei paistnud olevat, siis ma soovin siinsamas, et Phil Neville ja Martin Keown enam kunagi stuudios sõna ei võtaks.
                        Mis sulle siis jälle ei meeldinud ?

                        Kommentaar


                          #57
                          Ma pole kindel, kas enese ignoreerimine on arukas.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            #58
                            Mis nad ütlesid siis? Räägi välja.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              #59
                              Martin Keowni juttu võiks siin iga kord välja tuua kui ta kuskil midagi räägib. Seda siis seetõttu, et iga sõnavõtt tema poolt on suht wtf emotsiooni tekitav. Et kuidas sellise jutuga üldse saab pundit olla ei saa väga aru.

                              Kommentaar


                                #60
                                Fakt, et Ranieri on Fulhamis, tundub väga kummaline. Vaatasin MOTD-d, keegi Rico tõrjus Saintsi pealelöögi ja mu esimene mõte oli: aaa, Schmeichel on vist vigastatud.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X