320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Match of the Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Obvious troll is obvious aga siiski. Ma usun, et need tulemused mida Moyes on saavutanud, nende ressursside juures mis talle on antud, ei ole mitte väiksemad, kui need meistritiitlid, mida need miljon peatreenerit kes Chelseas selle ajaga olnud on, on saavutanud. Ning lisaks, temast kui niiöelda järgmisest Fergussonist on räägitud vähemalt viimased 5 aastat, nii et ei ole see ka mitte nii järsku võetud jutt.
    Moyes pole sugugi halb treener, aga sellepärast teda nii üles haipida, et ta ManU-sse läheb, pole nüüd ka päris mõtet. Järgmine Ferguson või äkki lihtsalt järgmine ManU peatreener? Fergusoni saavutustega klubijalgpallis oled sa vist ise ka kursis ja neid pole mul vaja ette lugeda, aga kuidas on lood Moyesi saavutustega? Ma ei näe küll midagi, mis viitaks sellele, et Moyesist saab samasuguse kaliibriga treener nagu seda oli Ferguson. Ferguson oli ManU-sse minnes võitnud 11 karikat. See et Moyes on šotlane, ei tee temast veel head tippklubi treenerit. Martinezel on ka väiksed ressursid Wiganis, ometigi on ta rohkem võitnud kui Moyes.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Martinezel on ka väiksed ressursid Wiganis, ometigi on ta rohkem võitnud kui Moyes.
      don't even go there,

      viimastel päevadel juba korduvalt välja arvutatud, et Wiganil on
      isegi rohkem karikaid kui mõnel suurklubil mitme aasta jooksul


      Evertoni stabiilsusest tabeli esimeses kolmandikus on ka piisavalt juttu olnud

      Mängijate soetuse netokulu viimase dekaadi jooksul on näiteks Arsenalist suurem
      selles vist keegi ei kahtlegi, arse ju ei kuluta, vaid müüb,
      aga ka sinised saavad osta peam. siis, kui mõni noor staar on suurklubisse rahaks tehtud
      (ja on selles tabelis kohe arse kõrval)
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        Evertoni stabiilsusest tabeli esimeses kolmandikus on ka piisavalt juttu olnud
        Briti meedia jätab ka mulje, et tegemist on vihmamehega. Aga see esimeses kolmandikus lõpetamine pole nüüd päris pähklite eest tulnud ka. Mängijate soetuse netokulu viimase dekaadi jooksul on näiteks Arsenalist suurem. Potentsiaali ilmselt siiski on, Mankus läbikukkumist jään põnevusega ootama.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          Mängijate soetuse netokulu viimase dekaadi jooksul on näiteks Arsenalist suurem.
          Pane palgad otsa ja arvuta siis.

          P.S. Aga läbi kukub kindlasti
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            #20
            Need said siis ka jälle ilusti hakkama kohe. Negrito, this is racist, ütleks selle peale.







            Positiivsema poole pealt, et Danny Murphy tundub igati hea valik.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #21
              Lisaks veel ühe, Liverpooli varuväravavaht Brad Jones on ka suvel iluoperatsioonil käinud:

              Kommentaar


                #22
                Alan Hansen is to retire as the BBC's leading pundit after the 2014 World Cup.



                veel positiivse poole pealt, et Shearer tundub olevat suvega arenenud. ehkki ükskord talle anti iPad kätte, seda oli küll natuke hirmutav vaadata.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #23
                  Võib-olla kickass torrentsi kaudu annab leida. katproxy.com Neid MOTD faile seal aeg-ajalt liigub.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Stok
                    Not Monday Night Football XXX Parody_(DVDRip)
                    Ma olen ka kusjuures otsinud, kuid ei midagi. Kui välja arvata mõned lõigud youtube's.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      #25
                      Fbtz.com/forum ?

                      Kommentaar


                        #26
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          #27


                          algas

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas Stok
                            Hansen ütles samuti ei
                            mis siin enam vaadata, tiitel kotis.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              mis siin enam vaadata, tiitel kotis.
                              kust kübarast see nüüd tuli
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                #30
                                Oleks keegi nii hea ja jagaks minuga 19.10.2013 MOTD torrenti linki?
                                You need people who score goals, that's how you win games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X