320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3. juulil Kuressaarde koondist toetama!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

    Poborsky, oskad sa öelda, et kui suureks võib kujuneda piletihind mängule?
    Samuti uurisin välja, et kui matsh algab kell 19:00 tehtud muudatuste järgi, siis oleks võimalik tulla tagasi neil, kes bonareisidega ei lähe vaid individuaalselt, kell 23:00 Kuivastust väljuva praamiga http://www.slk.saaremaa.ee/soiduplaan/kuivastu_virtsu.htm
    Kuid jah, kuidas virtsust juba edasi saada, kel omal sõiduvahendit pole, see on juba omaette teema - ise ma bussiinfo leheküljelt küll ühtegi nii hilist võimalust ei leidnud. Üks variant on muidugi kella 06:07ni Virtsus bussipeatuse pingi peal magada ja siis aeglase Virtsu-Lihula-Risti_tallinn liinibussi peale hüpata

    Samas, kui kellelgi on reaalne plaan tulla autoga ja juhtub ka mõni koht vaba olema ja mind ka nii väga ei pelga, siis oleksin nö "hääletaja" küll hetkel. Bonareisidega mittetulemiseks on üksjagu põhjuseid.
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

      Jeeg,

      pileti hind pidavat olema 40 krooni.

      Liinibussi vist ei tule tagasi jah. Kogu fänniarmaada nii või naa selle peale ei mahuks.
      poborsky@jalgpallihaigla.ee

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

        Algselt tegi selle postituse Poborsky
        Liinibussi vist ei tule tagasi jah. Kogu fänniarmaada nii või naa selle peale ei mahuks.
        Heh, seda kindlasti - aga kindlasti jagub ka üksikuid ettevõtjaid nagu vb mina, eks olenevalt mu sõpradest peaks selguma, mil viisil ise tulen.
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

          Selline lugu siis aseri jalgpalluritega. huvitav, kas see ka eesti-aseri mängule midagi tähendab...
          "Azerbaijan out of European football"
          http://news.bbc.co.uk/hi/english/world/asia-pacific/newsid_2049000/2049988.stm

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

            Sohh,nüid oo see siis sealmaal,et linn kihab löunamaa poegadest.Moa kuuldsi,et tuleva kessiku pidavad linnas suur pallimäng olema kus ka eesti prohve näha soab.Paljukest selle etenduse eest raha vöetasse ep tia ma mette,ma küsisi sportlandi ärist,kuid sääl ep osatud miskid öelda.Mineva aasta oli seitungis,et plats olla nagu kuu pääl,kuid ma pole mitte kuuld,et seal palli taotasse,need vene kosmonaudid vöivad seal mängata salamisi.Ka olla seal kiva old nagu pöllal pole imeks panna et ärra Poom ja teised piale matsi väljaku mängukölbmatuks kuulutavad.Eesti koondis on ju tänavu aasta peris ontlikku mängu näidand sestap olen ise kah mineja, kui köik ausalt ära reakida olen juba kuiel koondise mängul käind.Kahju,et Ooperid ei ole mudu oleks pool vöitu juba kääs,aga rekordkollikütt Ints vöib ka möne ära koksata.Ma pian löpetama akkama,sest muidu vöin veel lolli suust välla ajada Tulge kindlapääle ja vötke kaasaelamise riistapuud ka seltsi siis oo segasem.Kui trehvame vöib ka kallistada ja ölutid juua.
            name of the game- FOOTBALL

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

              Niih, ise võtsin ka nüüd Kuressaarde minemise tõsisemalt kallale. Uurisin bussiaegasid ning selgus, et on olemas jumala ideaalsed variandid. Kõik see info kehtib mägieestlastele, kes Tartust minna tahavad.

              Minek:
              Kolmapäev, 03.06
              kell 07.45 buss Kuressaarde, kohale jõutakse 13.45. Vedajaks on SEBE ning hinnaks üliõpilastele, õpilastele, pensieas inimestele 125 EEKu.
              Kommentaar: Ideaalne, ei pea liiga vara luuke lahti tegema, lisaks jõuab Kuressaares veel enne mängu mõõdukalt tarbida ning kohalike seas promo teha.

              Tulek
              Neljapäev, 04.06
              kell 05.30 buss tagasi Tartu linna, tagasi jõuab 12.00, vedajaks on Neomobile, hind on vast sama mis minekul ehk ligikaudu 120-130 EEku haridust taga nõudvatele inimestele.
              Kommentaar: Muidugi on mängujärgses joovastuses raske taas hommikul luuke lahti peksta, aga vähemalt saab ju bussi peal ka magada. Lisaks jõuavad tööinimesed veel pooleks päevaks tööle:P

              See ülaltoodud info on pärit lehelt http://www.bussireisid.ee, seega enam-vähem usaldatav.

              Üks küsimus laiale ringile:
              kas keegi U-21 koondist ka toetama ka läheb?

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

                Ega keegi ei tea, kas piletid võimalik ka siit Tallinnast varem ära osta?

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

                  Ei usu ,eriti et Tallinast pileteid osta saab. Kures ju mingeid toole pole, tavalised pingid
                  tribüünidel.Kohapeal tuleb muidugi paremad kohad kiirelt okupeerida.
                  Mis aga sõittu puutub siis tahaks ikka U-21 ka vaadata ,iseasi kas õnnestub öömaja saada.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

                    Algselt tegi selle postituse ROOTSI KUNN
                    Ei usu ,eriti et Tallinast pileteid osta saab. Kures ju mingeid toole pole, tavalised pingid
                    Mulle 1 sõber ostis küll ära, vist oli Kaubamajas miski piletipood..

                    Alo

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

                      Piletid ( 40.- ja 25.- ; U-21 15.- ) müügil Piletipunkti müügipunktides või tund enne mängu kohapeal.
                      Midagi ei saa teha lollikindlaks,sest lollid on üllatavalt leidlikud!

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

                        Ostsin ka Tallinnast ja Piletipunktist ära piletid eila oli vabalt saada :P
                        sigpic

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

                          piletipunktis oli saba kyll, aga need inimesed tahtsid minna igasugustele muudele yritustele. mängule sai pileteid vabalt... vähemasti mõned päevad tagasi....

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

                            Kas keegi teab, kas õllesummeril mängu näidatakse?
                            Lõpetati puhkus nii äkki ära, et ei jõua Kuressaarde vist mingi moega.
                            Saatsin korraldajatele ka meili, kuid vastust ei ole veel saanud.
                            tulevik on tunni aja pärast

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

                              Pole küll uurind veel, aga kas siis ETV raisad jälle sellest mängust ülekannet teha ei saa Päris mul on ju aega Kuressaarde sõita, jõle kaka lugu.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale '3. juulil Kuressaarde koondist toetama!'

                                ETV näitab mängu otse. 18.55 - 20.55

                                Kommentaar

                                Working...
                                X