320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lahedad väljakud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

    no dvigateli stata oli vähemalt eelmisel aastal jube liivakast...äkki sellel aastal on tõesti kõlbulik, aga kõvasti muru olex sellel juhul juurde vaja

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

      no dvigateli stata oli vähemalt eelmisel aastal jube liivakast...äkki sellel aastal on tõesti kõlbulik, aga kõvasti muru olex sellel juhul juurde vaja

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

        Kui tahate näha tõeliselt viletsat muru , siis käige ära Põlva Linnastaadionile.Muidu on tegemist Eesti ilusaima staadioniga üldse, aga väljak ei kannata mingit kriitikat.See eest hea kate on näiteks Räpinas ja Tarvastu staadion on ka hea muruga, kuigi väga pisike.
        299195

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

          No minu top6 oleks selline:

          1.Valga
          2.Kadriorg
          3.ALeCoq
          4.Kehtna
          5.Pärnu Raeküla
          6.Kalev

          Ma neid idapoolseid ei tea. Pole seal käinud.
          Aga kõige kehvemate top6 on järgmine:

          1.Kehra
          2.Kernu PK st.
          3.Keava
          4.Tabasalu
          5.Turba
          6.TTÜ

          See on muidugi ainult minu arvamus. Kui soovite avaldage oma TOP.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

            Ei tea kaua see uus Kernu staadion juba avatud on olnud, aga eile sai seal käidud ja peab nentima, et üks korralikemaid Eestis. Räägiti, et oli enne veel parem, aga mingid noored käisid paar päeva peal. Seal mängib hetkel MC Tallinn, ehk keegi veel?

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

              Originally posted by smith


              110*90m sillamäel. see ei meenuta enam staadionit vaid pigem golfiväljakut. see on minu arvamus. muru ainult ei ole nii hea.
              sa mine mängi oma väiksesel elva tite staadionil, kui sulle nii suur väljak ei meeldi. Igatahes nii väiksel väljakul, kui seda on Elva väljak on ebamugav mängida, mees mehe küles kinni, liikumisruumi pole!
              Hoovi jalgpallur

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'



                Igal juhul kiitus Tammekale, kelle kunstmuruväljak on väga hea. Äsja käisin mängimas. Isegi lund lükatakse regulaarselt ära. Ainuke puudus on valgustus, sest pimedal või hämaras on ikka jube kehv mängida. Aga igati hea väljak.
                Spin - mees sa ei tea kui kiiresti ma löön

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                  Sama häid sônu saan ka öelda Tallinna Wismari tänava staadioni kohta. Väljas on külm ja ega erilist mônu mängida väljas pole, aga plats on korras ning regulaarselt pühitakse lund. Täitsa hea peaks mainima. Ja ega ka pimedus ei sega. Korralik valgustus pealekauba.

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                    Originally posted by Janek


                    Eelistaksin pigem iglise väikeseid kui hispaania suuri väljakuid. Maratoni jookstakse minuteada asfaldil. Taunin kunstväljakute kasvu, kuna pikas perspektiivis kukuvad hambad suust välja
                    Taunid Eesti kliimas kunstväljakute kasvu??? Soovid, et eestis saaks jalgpalli harrastada maksimaalselt 6 kuud aastas? Sellist juttu tule võibolla 10 aasta pärast rääkima... Pealegi on olemas kustmurusid, mis kuidagi ei jää alla päris muru pehmusele (eestisse selliseid jõudnud vist ei ole veel).
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                      Originally posted by greenday


                      Originally posted by Janek


                      Eelistaksin pigem iglise väikeseid kui hispaania suuri väljakuid. Maratoni jookstakse minuteada asfaldil. Taunin kunstväljakute kasvu, kuna pikas perspektiivis kukuvad hambad suust välja
                      Taunid Eesti kliimas kunstväljakute kasvu??? Soovid, et eestis saaks jalgpalli harrastada maksimaalselt 6 kuud aastas? Sellist juttu tule võibolla 10 aasta pärast rääkima... Pealegi on olemas kustmurusid, mis kuidagi ei jää alla päris muru pehmusele (eestisse selliseid jõudnud vist ei ole veel).
                      kotka staadioni kunstmurukate mustamäel (linnu teel) on küll kõrgem tase. \"pehme nagu beebinahk\"

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                        Minu ÜBER ja UNTER väljakutest, kus mängida olen saanud oleks järgmine:

                        ÜBER

                        Kadriorg - pole midagi halba öelda
                        Kuressaare linnastaadion
                        Kernu - viimati oli väga ilus, aga see oli ammu ka
                        Kalev - kahjuks kasutatakse seda platsi ka odaviskajate ja muude asjameeste poolt, niiet löögikraatreid on päris palju
                        Tabasalu - oleneb ilmast ja muudest teguritest

                        UNTER

                        Pakri SK Paldiski kodustaadion - pigem 5-a-side mängimiseks mõeldud, väravad viltu, muruvaba
                        Keila linnastaadion (vist) - põlvini murul mängimine ei ole kõige meeldivam
                        TTÜ - liivane, kohati künklik jne
                        Kalevi varustaadion - liivane kuumaastik
                        Rannavärav - kui seda staadioni vähem kasutataks ja umbrohu asemel muru kasvaks, siis oleks päris hea.



                        Samas, mul tekkis küsimus nende kunstmuruväljakute kohta. Nimelt, kas peale esialgset investeeringut kooliväljakutesse, on ette nähtud ka mingid hilisemad investeeringud väljakute hoolduseks ? Kui on siis, kas selle eest on vastutav linnaosavalitsus või kool, või mõlemad?

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                          Kõige jubedam staadion, kus mina kunagi mänginud olen, on Tallinna Reaalkooli oma. Sellist õudust pole ma mujal näinud. Mitu päeva hiljem ka veel põlved/hüppeliigesed/selg/jne valutasid. Iseenesest on muidugi tore, et koolidel kunstmuru staadionid on, aga iseasi on see, kas seda muru asfaldi peale peab panema.

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                            Originally posted by jjriado


                            Kõige jubedam staadion, kus mina kunagi mänginud olen, on Tallinna Reaalkooli oma. Sellist õudust pole ma mujal näinud. Mitu päeva hiljem ka veel põlved/hüppeliigesed/selg/jne valutasid. Iseenesest on muidugi tore, et koolidel kunstmuru staadionid on, aga iseasi on see, kas seda muru asfaldi peale peab panema.
                            aga vahest on su \"põlved/hüppeliigesed/selg\" nõrgad ja pole harjunud kõvema katte peal mängimisega.
                            Reaali staadion on tehtud selle punase n.ö. tenniseväljaku kruusa peale ja pigem pehme kui kõva väljak. suvel sai seal mängitud mõnikord isegi 3 korda nädalas ja probleeme polnud

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                              Originally posted by ek


                              Originally posted by jjriado


                              Kõige jubedam staadion, kus mina kunagi mänginud olen, on Tallinna Reaalkooli oma. Sellist õudust pole ma mujal näinud. Mitu päeva hiljem ka veel põlved/hüppeliigesed/selg/jne valutasid. Iseenesest on muidugi tore, et koolidel kunstmuru staadionid on, aga iseasi on see, kas seda muru asfaldi peale peab panema.
                              aga vahest on su \"põlved/hüppeliigesed/selg\" nõrgad ja pole harjunud kõvema katte peal mängimisega.
                              Reaali staadion on tehtud selle punase n.ö. tenniseväljaku kruusa peale ja pigem pehme kui kõva väljak. suvel sai seal mängitud mõnikord isegi 3 korda nädalas ja probleeme polnud
                              Kõval platsil mängimisega pole mu liikmed tõepoolest harjunud. Tõin lihtsalt välja selle väljaku mis mulle kõige ebameeldivam tundus. Tõe huvides tuleb lisada, et kunstmuruga on mul väga vähe kogemusi. Peale Reaalkooli oma ole mängimud vaid Tammeka kunstmurul ja sellega võrreldes on Tallinnas kogetu tõepoolest üsna jube. Võib-olla on teised kunstmurud veel hullemad, ega ma ei tea.

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Lahedad väljakud\'

                                Originally posted by jjriado


                                Kõige jubedam staadion, kus mina kunagi mänginud olen, on Tallinna Reaalkooli oma. Sellist õudust pole ma mujal näinud. Mitu päeva hiljem ka veel põlved/hüppeliigesed/selg/jne valutasid. Iseenesest on muidugi tore, et koolidel kunstmuru staadionid on, aga iseasi on see, kas seda muru asfaldi peale peab panema.
                                eino ma ei tea, kas sa oled miskine väga õrn inimene(arsti juurde võid ka pöörduda selle kysimusega ) või sa oled parajalt loll, et mängisid kunstmurul vähe valede jalanõudega ntx 6 metallist korgiga :P
                                igastahes ... staadion oluliseim kylg minu jaoks on see, et tasanae maapind oleks ... väljakukate suht pohhui ... peenike kruus või kõva kunstmuru ... väiksest peale pirita kooli kruusa peal mängind ja siuksed pisiasjad nagu veritsev põlv või kyynarnukk eriti ei morjenda ... harjund ... aga eks ilusal murul ikka parem mängida

                                parim staadion, kus mänginud ... elva kooli staadion
                                kehvim staadion, kus mänginud ... tondiraba gymnaasiumi staadion (konkreetne pommiauk)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X